PDA

View Full Version : Как да разбера дали ме харесва?



Barrborka
04-08-2013, 13:17
Има едно момче, което си харесвам от много дълго време. Някой ми беше казал, че той ме харесва, но сега той знае, че го харесвам. Не от мен, от бивши мои приятелки. Но нищо не се е променило, освен, че може би си говорим дори по-рядко. :( Просто не знам... Някои момичета още твърдят, че има чувства към мен, но аз не съм сигурна.
Просто искам да ви попитам за някои признаци. Благодаря ви предварително.

muhtesemfan
04-08-2013, 13:52
И ние какво правим ? :---)
Разкажи повече

catherinearley
04-08-2013, 14:53
дай малко информация за възраста и отношенията ви , зада получиш повече мнения :)

Barrborka
04-08-2013, 17:54
Ами... Преди се държеше много мило с мен, идваше да си говорим, правихме пиеса заедно... Беше ми доста добър приятел. Момичетата ми казваха, че ме харесва, че уж "флиртувал" (мразя тази дума, пък и не мисля, че той е такъв) с мен...
Сега обаче нещата се промениха. Не си говорим толкова често, макар че когато се отказах от пиесата ме молеше доста дълго да се върна. Някак си го чувствам по-отдалечен. Предполагам, че не ме харесва, но исках да чуя мнения... Не знам какво да ви напиша, доста объркани отношения имаме.
Колкото до възрастта - и двамата сме на 13, съученици сме.

naty:)
04-08-2013, 17:58
Хм,а откога е станал по отдалечен,от когато е разбрал ,че го харесваш или от по рано?Защото има шанс ако е първият вариант,да е започнал да те избягва точно поради тази причина...защото съм била свидетелка на такива случаи,но искрено се надявам да не е така и при теб :)

Barrborka
04-08-2013, 18:16
Хм,а откога е станал по отдалечен,от когато е разбрал ,че го харесваш или от по рано?Защото има шанс ако е първият вариант,да е започнал да те избягва точно поради тази причина...защото съм била свидетелка на такива случаи,но искрено се надявам да не е така и при теб :)

Горе-долу от тогава, или малко по-късно. Не, че ме отбягва много, но...

naty:)
04-08-2013, 18:20
Горе-долу от тогава, или малко по-късно. Не, че ме отбягва много, но...

Защо не се опиташ да поговориш с него,да го питаш защо напоследък не сте както преди,дали причината е в теб и тн.
Въпрос:след като сте съученици,идва ли при теб все още да си говорите?

Barrborka
04-08-2013, 19:11
Понякога...

plusheno_meche_99_
04-09-2013, 12:16
Ами чесно да ти кажа ,някои момчета се боят от връзките и за това се отдалечават от момичето ,което харесват,но дано при теб не е така.Тъй като сте съученици и всеки ден се срещате,учите в едно училище,един клас сте защо просто не го попиташ.И един съвет от мен,което аз правя.Всеки може да те илъже,че той те харесва или просто си е създал грешно впечатление,ако ме разбираш.Та съвета ми е да не вярваш на всеки срещнат,който ти казва такива нща.Най-добре отиди при него и го попитай.От опит глава не боли или по-лесно,ако се притесняваш и си имате скайповете и фейсбуците драсни му два три рида и това не пречи.
Дано съм била полезна!

Barrborka
04-09-2013, 13:28
Благодаря ви. Ще се опитам да го попитам, ако не - наистина ще му пиша. :) Благодаря отново.

headstrong26
04-09-2013, 18:12
И аз мисля че е най добре да говориш с него и ако имаш смелостта по-добре учи в учи..Така ще видиш и реакцията му и ще прецениш по-добре.От личен опит те съветвам да не го правиш по скайп или фейс