PDA

View Full Version : Не знам как да му обесня,че не съм готова



cattwalk
04-08-2013, 20:06
Здравейте имам си приятел от няколко месеца сме заедно и вече сме говорили за секс.Доста сме се карали по тази тема аз му казвам че не съм готова той си мисли че всичко зависи от него а според мен не е така според мен ми трябва още време прекарано с него.Просто мисля,че трябва време и не знам как да го накарам да ме разбере.Предложения?Вие казвали ли сте на приятелите си че не сте готови и те как са ви отвърнали и подхващали ли са пак тази тема?

weezy.
04-08-2013, 20:25
Тоя твоя иска да те наебе само .. аз бих чакал 1-2-5 години стига да си струва :D

Pedigree
04-09-2013, 10:33
Така... в никакъв случай не искам да излиза, че подтиквам подрастващите към разврат, но все пак...
Какво значи "не съм готова"? Не си готова да правиш секс, защото те е страх или защото не ти се прави? Предполагам, наясно си, че принцът с белия кон не съществува.
Седмици, месеци, години можеш да чакаш, ако поискаш. Можеш да изчакаш 6 месеца, за да те изчукат, а той да те остави, можеш да изчакаш 6 години, за да те изчукат, и изоставят. Колко е сладка първата любов и първото гадже. :) Повечето живеете обаче в някаква илюзия и панически страх от раздялата с първия, което ви кара да правите и да си мислите глупости понякога, на които ще се смеете след време.
Когато аз спах за първи път с момче въобще не съм се замисляла от колко време сме заедно, дали ще продължи още. Въобще не съм се замисляла за тези клишета, просто бях влюбена(първото ми от 3те влюбвания, чак ми става миличко, хихи), исках го, а това за мен беше достатъчната причина, за да пропусна целия поток от размисли и страсти дали е Подходящият, докато той междувременно трябва да чака месеци, за да стане Специалният, а след това да има честта да ми е Първият, хаха. Това са глупости. :)
Ако искаш да правиш секс с него, просто го направи, но не защото той ти дава зор, а защото ти се прави.

П.С. А има една приказва, че който умее да чука, му отварят. Щом месеци наред той не е могъл да си отвори вратата, има два варианта - или на теб ти е още детско и не ти се расте, или той не знае какво да прави. : )

Saviour
04-09-2013, 10:55
Всичко зависи от теб... увери се ,че наистина те обича ,а не е с теб само да те изпраска :)

ameli
04-09-2013, 12:30
На колко сте, от колко време сте заедно.. няколко месеца е доста разтегливо понятие, защо не искаш?
Няма какво да го караш да разбира - казваш му човешки, ако е свестен ще почака малко.

Amore-Mio*
04-09-2013, 13:32
Няма какво да му се обясняваш и обясняваш.
Просто казваш веднъж завинаги, че не си готова все още поради *някакви си причини (поради, което не искаш) и му казваш, че когато ти се прииска и ще се почувстваш готова - ще му скочиш. Не буквално, де.

Al3ksandra
04-09-2013, 14:51
Вероятно търсиш стабилна връзка. Кажи му на твоя пич така, " Ако ме обичаш ще направиш всичко за мен,включително да ме чакаш да се почувствам готова да правя секс с теб" и виш резултата. Ако се размрънка и почне да те обвинва и натиска още повече за секс- съвета ми е, заеби го,не е единствен,не е незаменим. Ако пък се усети,по-добре за него.

headstrong26
04-09-2013, 18:00
Кажи му го така както го чустваш и мислиш.Няма какво толкова да се чудиш.

chochotwo
04-09-2013, 18:35
Ако наистина те обича ще изчака подходящия момент ;)

gabe
04-09-2013, 18:36
На колко сте? Основното, което крепи една връзка, е секса. Това е и биологичният смисъл мъжът и жената да са заедно - инстинктът за продължаване на поколението. Като порастнеш още малко и далеч няма да ти е нужно да ходиш с месеци с момче, преди да си легнеш с него, а с някои ще си лягаш още преди да си излязла на първа среща.

Според мен си още малка и ти е рано за секс, особено щом питаш в този форум. Секс се прави когато си достатъчно узрял психически и физически. По-добре си гледай своето, отколкото после да съжаляваш. Никой не е умрял от това, че не е правил секс на 15,17,19,20 или 25 години.

Според мен, ако твоят Ромео продължи да е много настоятелен, не е изключено да му биеш дузпата. Изглежда прекалено загорял да спи с девственица.

HollyGolightly
04-09-2013, 19:33
Цялото това притискане ми се струва излишно и глупаво. Ако не искаш, просто му кажи, ако той е ок с това- нямаш грижи, ако ли не, късате, той си хваща някоя друга, ти или си оставаш сама , или с някой, който не иска нищо от теб и така. Няма друг вариант.

А изкаването "Ако те обича, ще изчака" е много глупаво, понеже той пък може да си каже "Ако ме обича, ще го направи" Не може все да се гледа едностранно на нещата.

marin4itu
04-09-2013, 20:41
Така... в никакъв случай не искам да излиза, че подтиквам подрастващите към разврат, но все пак...
Какво значи "не съм готова"? Не си готова да правиш секс, защото те е страх или защото не ти се прави? Предполагам, наясно си, че принцът с белия кон не съществува.
Седмици, месеци, години можеш да чакаш, ако поискаш. Можеш да изчакаш 6 месеца, за да те изчукат, а той да те остави, можеш да изчакаш 6 години, за да те изчукат, и изоставят. Колко е сладка първата любов и първото гадже. :) Повечето живеете обаче в някаква илюзия и панически страх от раздялата с първия, което ви кара да правите и да си мислите глупости понякога, на които ще се смеете след време.
Когато аз спах за първи път с момче въобще не съм се замисляла от колко време сме заедно, дали ще продължи още. Въобще не съм се замисляла за тези клишета, просто бях влюбена(първото ми от 3те влюбвания, чак ми става миличко, хихи), исках го, а това за мен беше достатъчната причина, за да пропусна целия поток от размисли и страсти дали е Подходящият, докато той междувременно трябва да чака месеци, за да стане Специалният, а след това да има честта да ми е Първият, хаха. Това са глупости. :)
Ако искаш да правиш секс с него, просто го направи, но не защото той ти дава зор, а защото ти се прави.

П.С. А има една приказва, че който умее да чука, му отварят. Щом месеци наред той не е могъл да си отвори вратата, има два варианта - или на теб ти е още детско и не ти се расте, или той не знае какво да прави. : )

Нямам какво да добавя...

cattwalk
04-10-2013, 18:10
ами аз съм на 15 той на 17

anonymous708973
04-11-2013, 15:13
" Ако ме обичаш ще направиш всичко за мен,включително да ме чакаш да се почувствам готова да правя секс с теб"

Много тъпа женска логика, на която момчето няма какво да каже.
Я си представи на теб да ти кажат "Ако ме обичаш, ще направиш всичко за мен, включително да ме накараш да се чувствам желан, като правиш секс с мен", м?!
Това си е чисто изнудване.


А има една приказва, че който умее да чука, му отварят. Щом месеци наред той не е могъл да си отвори вратата, има два варианта - или на теб ти е още детско и не ти се расте, или той не знае какво да прави. : )
Много вярно :)