PDA

View Full Version : Трябва ми съвет



plamena_56
04-08-2013, 21:08
Кога едно момче нарича едно момиче с грозни епитети като например "грозна"?Наистина ли го мисли в повечето случеи или просто го казва ей така?Как трябва да реагираме ако е момчето което харесваме много?

Goddess
04-08-2013, 22:40
Когато е на 13 / Когато е на повече от 13, но е простак / Когато момичето наистина е грозно и е простак.
Реагираме с игнор и спираме да го харесваме.

plusheno_meche_99_
04-09-2013, 12:09
Не винаги го мислят.Срещала съм момче и момиче да се харесват обаче момчето пре другите я обижда само и само другите да си мислят,че те се мразят.Но понякога или по-точно винаги едно момче използва такива епитети или защото е прост или защото речника му е беден.

Amore-Mio*
04-09-2013, 16:05
Зависи от момчето, от негово възпитание и умствено състояние.
Никой, уважаващ себе си и другите човек, не би обидил някого. А би бил наясно, че никой не е перфектен и че всеки е с вкуса си. Този, който нарича "грозно" дадено момиче, то е простак - нищо друго.

balu4ka
04-09-2013, 19:38
Напълно съм съгласна с по-горните мнения.
Ставала съм свидетел на подобни изказвания,но казани от не кой знае колко добре изглеждащи момчета.Подиграват се и оплюват даденото момиче,но щом са сами точат лиги ,ако им се отвори шанс с нея-няма да откажат.Въпреки да знаят,че реален шанс дори и с "грозновато" момиче като нея,не съществува.Като се замислиш има много нетактични и зле възпитани хора,които им дай да показват бедният си речник и да изказват мнение.

HollyGolightly
04-09-2013, 19:40
Когато е на 13 / Когато е на повече от 13, но е простак / Когато момичето наистина е грозно и е простак.
Реагираме с игнор и спираме да го харесваме.
мисля, че с този отговор се изчерпва темата

fenkaaa
04-10-2013, 11:30
Когато е на 13 / Когато е на повече от 13, но е простак / Когато момичето наистина е грозно и е простак.
Реагираме с игнор и спираме да го харесваме.

Мисля,че това е.

fenastz
04-10-2013, 14:25
Зависи, ако наистнина си грозна не бива да се ядосваш, все едно да кажеш на негър, че е черен.