PDA

View Full Version : Мноого голям проблем!



Supraf
04-08-2013, 21:09
Имам симпатии към едно момиче с което се запознахме в Skype съвсем случайно с един френд търсихме да ебаваме някой по скайпа и му звъним и аз намерих това момиче и я добавих нямам представа откъде я имах в Skype но както и да е,та почнахме да си говорим доста често със нея и по часове играхме на някакви игри а на мен ми беше единствено интересно защото го правим заедно и имаме за какво да си говорим и просто като и чуех гласа ми ставаше някак си ммм... ами хубаво та скоро не сме си говорили защото нямах интернет а сега като ми го пуснаха и пак и писах преди малко но тя си лягаше та както и да е да преминем към проблема така тя е 1.69 а аз 1.59 и това е много голям проблем мисля да си уговоря среща с нея смисъл чисто приятелска да се опознаем повече и така но сигурно ще е с 1 глава по голяма от мен и направо как да и предложа след няколко срещи да бъдем повече от приятели ако тръгнем ще бъдем като майка и син .... :/

TROLLDADLOLCAKE
04-08-2013, 23:27
Купи си токчета :D ! Шегувам се , ами за някои момичета разликата в ръста не е проблем , но да повечето харесват момчето да е по - висок от тях .. може би да спортуваш , но едва ли ефекта ще е бърз..

sexa_na_kompleksa
04-09-2013, 05:49
Ако те харесва, това няма да е проблем. Но сигурен ли си, че и тя гледа по същия начин на теб? Може да те има само за приятел. ; )