PDA

View Full Version : Страх



15fry
04-08-2013, 21:09
Здравейте! От два месеца съм с едно момиче, което харесвам много силно, може да се каже, че дори я обичам.(познаваме се от доста време и аз я харесвах от доста време, не всичко се е развило в рамките на тези два месеца). Когато сме заедно всичко е наред, но когато не съм с нея и ме хваща параноята, започвам да се страхувам от това, че ше ме зареже, пък и тя не ми помага - винага трябва аз да я потърся. Тя е доста срамежлива и аз съм и първия, което обеснява проблема с търсенето. Също така в сексуално или нека кажем физическо отношение, тъй като не сме спали още, но предполагам и това ще стане, всичко е перфектно, но не си говяорим много за нас като двойка. Доста странна връзка, но се надявам да се дължи на краткото време, в което сме били заедно. Някакви съвети?

Eskapel4o
04-08-2013, 21:50
Притесняваш се че ще те зареже защото и нямаш доверие .

TheBobqk
04-09-2013, 06:22
Поговорете, накай я да се отпусне, не като я пришпорваш, разбира се. Също така е хубаво да й имаш доверие, защото както виждам него го няма никакво. А и не мога да разбера защо си мислиш, че ще те зареже?

Amore-Mio*
04-09-2013, 16:06
Прекалено рано е , за каквото и да е.
Но е време да осъзнаеш, че не това "дали сте говорили за вас като двойка" или не, е определяща за това дали наистина се. Всичко си личи по действията, когато сте заедно.

notlike
04-09-2013, 16:46
Ако не си сигурен в себе си, всяка нормална жена ще ти бие шута по възможност по-скоро. ФАКТ. Бъди уверен в това, което правиш. Иначе оставаш един пикльо с чувства в очите на мацката.