PDA

View Full Version : Страх ме е за него...



headstrong268
04-08-2013, 22:25
Здравейте! Нова съм в форума и тъй като съм леко объркана реших да споделя нещо с вас...Всичко започна преди 4 години когато се влюбих за първи път.Бях на 14 години,той също.Беше сън на едни приятели на майка ми и баща ми.Несподелена любов тъй като аз тогава не изглеждах никак добре физически пък и бяхме малки...Много страдах през последнити 3 години защото бях много срамежлива и нямаше начин да се доближа до него някак си и това просто ме убиваше...Е вече не е така,познавам се с доста хора с който той движи...или по-точно движи понякога защото той е зает да прави "други неща"..
Той винаги е бил странен,студен,мълчелив,гр б понякога.Никога не е имал приятелка...От тези ни вече общи познати един не ми е казал нещо добро за него.Всички казват че е наркоман,че само пие,пуши и се друса...Като разбрах отново страдах защото аз съм тотално против тези лайна...Но както и да е,прави са...Сега с него се засичаме доста често и картинката е толкова тъжна...Нямаго онова момче което беше преди..Да,тъпанар си е от край време но поне се усмихваше а сега само гледа странно с един празен поглед и май не го интересува нищо освен тревата и ми става толкова гадно че направо не е истина.Имам чуството че от него не е останало нищо,толкова е променен...И на всичкото отгоре му се случват някви супер кофти работи.Лятото го прибиха защото го объркали с един негов приятел,сега преди един месец се блъсна с кола и за малко да гушне букета.Не учи и доколкото знам работи като продава трева и краде мотори за да ги продава после.Страх ме е да не му се случи нещо накрая...Винаги съм се опитвала да го разбера но не мога...Искам само да е добре... :(

TheBobqk
04-09-2013, 06:20
Мисля, че не си си довършила поста. Въпроси, нещо?
Мисля, че се досещам, просто отиди и го заговори, започнете да общувате.

Amore-Mio*
04-09-2013, 16:07
Започни да общуваш с него.
Каквото си е било, си е било преди години и сега и двамата сте пораснали.

headstrong26
04-09-2013, 17:06
Офф не знам защо го няма целия пост,уж го написах... Та така,това момче всеки ден пропада все повече...Не учи и работи като продава трева и крадени мотори...Нито един негов познат не ми е казвал нещо хубаво за него..Все бил напушен,надрусан,пиян...И са прави.Вече го виждам по-често и гледката е супер тъжна.Преди поне се усмихваше а сега...Само един празен поглед и това е.Няма живинка в него..Лятото го пребиха от бой защото го объркали с негов приятел,преди един месец за малко да не гушне букета при катастрофа...Страх ме е да не му се случи нещо сериозно,макар че аз нищо не мога да направя..Винаги съм имала усещането че ме мрази.

shmatarok
04-09-2013, 17:20
Доколкото разбирам вие не сте особено близки?
Той докато не осъзнае сам, че има проблем, едва ли ти ще можеш да промениш нещо, особено след като нямате кой знае какви взаимоотношения.

DisappointedDreamer
04-09-2013, 17:41
Здравейте! Нова съм в форума и тъй като съм леко объркана реших да споделя нещо с вас...Всичко започна преди 4 години когато се влюбих за първи път.Бях на 14 години,той също.Беше сън на едни приятели на майка ми и баща ми.Несподелена любов тъй като аз тогава не изглеждах никак добре физически пък и бяхме малки...Много страдах през последнити 3 години защото бях много срамежлива и нямаше начин да се доближа до него някак си и това просто ме убиваше...Е вече не е така,познавам се с доста хора с който той движи...или по-точно движи понякога защото той е зает да прави "други неща"..
Той винаги е бил странен,студен,мълчелив,гр б понякога.Никога не е имал приятелка...От тези ни вече общи познати един не ми е казал нещо добро за него.Всички казват че е наркоман,че само пие,пуши и се друса...Като разбрах отново страдах защото аз съм тотално против тези лайна...Но както и да е,прави са...Сега с него се засичаме доста често и картинката е толкова тъжна...Нямаго онова момче което беше преди..Да,тъпанар си е от край време но поне се усмихваше а сега само гледа странно с един празен поглед и май не го интересува нищо освен тревата и ми става толкова гадно че направо не е истина.Имам чуството че от него не е останало нищо,толкова е променен...И на всичкото отгоре му се случват някви супер кофти работи.Лятото го прибиха защото го объркали с един негов приятел,сега преди един месец се блъсна с кола и за малко да гушне букета.Не учи и доколкото знам работи като продава трева и краде мотори за да ги продава после.Страх ме е да не му се случи нещо накрая...Винаги съм се опитвала да го разбера но не мога...Искам само да е добре... :(

..
не излиза

alskdjfhg
04-09-2013, 21:29
Щом се занимава с такива неща единствено ще те посъветвам да стоиш далеч от него. Сам си го е направил - остави го да си троши главата.

headstrong26
04-10-2013, 05:34
Да,май така ще е най-добре..

UniCoWN
04-10-2013, 09:09
Мисля, че няма какво да направиш, освен да гледаш и да продължиш да се притесняваш.
Или да се дръпнеш от него, нали каза че те мразел.
Такива хора обикновено са самонадеяни, че точно на тях нищо няма да им се случи. Не слушат съвети. Не искат критики.
А като гледам той е дори по-тежък случай. Няма да го вразумиш.
Нищо не пречи да опиташ де, ако решиш да говорите наблегни на това, че ТИ се притесняваш за него и какви може да са последствията за живота му в бъдеще (жена, деца)

Saviour
04-10-2013, 10:14
Не учи и работи като продава трева и крадени мотори...Нито един негов познат не ми е казвал нещо хубаво за него..Все бил напушен,надрусан,пиян...И са прави.

Боже,на колко е? Стой надалеч..

headstrong26
04-10-2013, 15:06
След един месец става на 18..

DENKAZ
04-10-2013, 19:18
Щом те е грижа, деазнам, притечи му се на помощ.

adelinaa_
04-11-2013, 20:22
Според мен също няма какво да направиш, пък и не трябва. В крайна сметка човек сам избира какво да прави с живота си и той явно не иска да се промени.

Tsukuda_Hiroshi
04-14-2013, 17:46
Единственото, което можеш да направиш за него е да му отидеш на погребението след време... Почне ли човек да друса, пътя му е само 1 - надолу!

headstrong26
04-14-2013, 22:18
Благодаря на всички за отговорите.Наистина много ми помогнахте и в крайна сметка реших да стоя далеч.Не мога да се правя на ангел пазител колкото и да ми е тъпо.Понякога има неща които не можем да променим колкото и да искаме..

IseeDEADbodies
04-14-2013, 23:24
Започни да общуваш с него.
Каквото си е било, си е било преди години и сега и двамата сте пораснали.

Ако хората почнат наистина да се вслушват в "съветите" ти, жална им майка.

brokeninside13
04-15-2013, 12:44
^ ме мисля че поста беше довършен когато е публикувано мнението... Що със злоба?!