PDA

View Full Version : Нямам истински приятели



elityyy97
04-09-2013, 11:55
Здравейте, казвам се ***** нарочно няма да използвам имена. Моят проблем мисля, че е от доста дълго, но чак сега реших да споделя и аз.. Нямам истински приятели мислех , че имам една приятелка с която учехме заедно , но след като се преместих в друго даскало и тя ме забрави, а в новото даскало групата с която съм се сближила всички са използвачи имам предвид, че ако няма изгода за тях аз съ, аутсайдера , а нищо не съм им направила ...... просто не приличам на тях , въпреки че и това не е проблем защото разликите не са съществени да кажем не слушам чалга и тем подобни дори не става въпрос за цигари и алкохол.....

Amore-Mio*
04-09-2013, 14:06
"По - добре сама, отколкото с куп лицемери"
Време е да разбереш, че истински приятели се намират изключително трудно, просто имай го предвид.
Приятелството, все пак, се гради с години - и доверието, и всичко, което е нужно, и единствено от вас и от вашата искреност си зависи колко дълго ще продължи това приятелство.

Your.Passion
04-09-2013, 14:11
"По - добре сама, отколкото с куп лицемери"
Време е да разбереш, че истински приятели се намират изключително трудно, просто имай го предвид.
Приятелството, все пак, се гради с години - и доверието, и всичко, което е нужно, и единствено от вас и от вашата искреност си зависи колко дълго ще продължи това приятелство.

Да. +
Приятелството и доверието се гради с години.
Потърси нови запознанства.Не е казано ,че трябва да са задължително от твоя клас.

SHPAIdURmeN
04-09-2013, 23:51
^

DENKAZ
04-13-2013, 20:07
Е, разбира се, че няма. Поне не си го осъзнала много късно.

dread88
04-13-2013, 20:27
По-добре различна от колкото като всички останали.Ще намериш не се притеснявай и аз винаги съм бил така,живял съм в 4 различни града и за всичките години имам само 2-3 истински приятели.... по-добре 2-ма истиснки отколкото 200 лицемери и използвачи

magneticfields
04-14-2013, 17:59
И аз нямам истински приятели. Истинското приятелство е изключително рядко срещано в днешно време.А най-трудно е да разбереш дали човека срещу теб е такъв, или не. Да не говорим, колко трудно е едно приятелство да бъде запазено, така че...Малко са щастливците, които могат да се похвалят, че го притежават.

whitediamond
04-14-2013, 18:14
Нали знаеш приятели за купон много,за лична изгода почти никакви.
Не се оплаквай,повечето от нас са така.

bossbgm
04-18-2013, 08:19
Зависи какво искаш.Ако искаш 1,но истински приятел,с който да си заедно всеки ден,навсякъде,трябва да търсиш внимателно,някой който има много общи неща с теб.Някой,който може би познаваш от много години.А ако искаш някоя група от най-готините момчета в града,дръж се като тях и се опитай да се впишеш.Аз лично имам и 2те,но като бях по малък бях МНОГО ама МНОГО зле.Имах само 2-3 приятелКи.Никой не ме имаше за нищо,но сега,както казах,може ми съм един от "най-готините" в града :) така че не се панирай,огледай се...в класа,в квартала.. :) Или отиди на някое твое любимо място и намери някой там,запознайте се.. :) дано съм помогнал,знам какво ти е.

Just a dreamer..
04-18-2013, 14:11
Здравей! :)
Историята ти много ми напомня на моята :(
И аз се движех в 'групичката' на едни безделни кучки-една с една не можеха да се понасят,вървяха заедно само за да си споделят поредната клюка.
От доста дълго време ми беше писнало от тях и постепенно започнах да ги игнорирам и да общувам повече с “по-смотаните„ ми съученици.
Сега ми е много по-добре-в новата ми компания всички се разбират чудесно,подкрепяме се,споделяме интереси..
Пък онеЯ там да си ядЪт дървото ;)

Моя съвет:Огледай се-има толкова много хора около теб!
Не е задължително приятелите ти да са от твоя клас,просто бъди мила и обективна и ще видиш,че ще се получи-повечето от нас са били в подобна ситуация!

*Всеки има правото да бъде щастлив и да има с кой да сподели щастието си!

XoXo

nosferatu23
04-20-2013, 03:20
Здравейте, казвам се ***** нарочно няма да използвам имена. Моят проблем мисля, че е от доста дълго, но чак сега реших да споделя и аз.. Нямам истински приятели мислех , че имам една приятелка с която учехме заедно , но след като се преместих в друго даскало и тя ме забрави, а в новото даскало групата с която съм се сближила всички са използвачи имам предвид, че ако няма изгода за тях аз съ, аутсайдера , а нищо не съм им направила ...... просто не приличам на тях , въпреки че и това не е проблем защото разликите не са съществени да кажем не слушам чалга и тем подобни дори не става въпрос за цигари и алкохол.....


за някои хора приятелството се свежда до това колко абоната имат у фейсбука. за мен е нещо много по сложно изразено , и колкото по рано се сблъска човек с реалността толкова по добре. осъзнах че през целият ми живот е нямало никого на когото да разчитам,дори на родителите си, може би имам един приятел на когото мога да разчитам, и на себе си, но като цяло поради предателите около мен станах антисоциален. хората ме дразнят адски , мислех си че това ще приключи в училище но доста след това се сблъсках с истината че едва тепърва започва да ми се прояснява простотията

в днешно време имаш 2 начина да живееш, първия вариант да пресяваш хората и да чакаш да попаднеш на свестни такива но попадаш в графа аутсайдери по този начин, неизбежно е да бъдеш тролен или отбягван в един момент , не че ми пука особено вече, в един момент се свиква , или втория вариант който 99% от хората избират е да дружат с предатели и с общи компании които ги дразнят и да си хабят нервите. всеки сам си прави избора не осъждам никой , много зависи от характера и от мирогледа ;)

п.с. аз също нито пия нито друсам нито пуша и мразя дискотеки, и имам плашещи хобита за другите и това ме прави за повечето "странен" ;) все пак не съм оставил живота да ме смачка и се развивам в други насоки.
като цяло мразя да пиша във форуми, единствения ми приятелски съвет , към всеки който се интересува от тази тема е, дори и да сте ...каквито и да сте , дори да имате странни интереси и други виждания не ги показвайте пред всеки , не показвайте СЛАБОСТ защото всеки това чака да използва слабостта ви срещу вас и да ви срине морала и репутацията. допуснете ли морала ви да тръгне надолу много трудно се възвръща ;) успех

Graffa
04-21-2013, 13:56
Бъди по-отворена .. скромността не помага .. не се заяждам от личен опит го казвам!

Живеем в такъв свят какво да се прави?

И аз се чувствам така .. поради доста причини.. , но все повече се уверявам , че трябва да се държиш на ниво!

И да се движиш с простото правило : Каквото даваш , това получаваш!

Не искам да съм груб :)!