PDA

View Full Version : СПЕШНО.СЪРБЕЖ В ОБЛАСТТА НА АНУСА



aleksandra922
04-09-2013, 13:49
Здравейте.На 20 години съм и все още съм нямала сексуален контакт и съм още девствена.И сега да мина по същество.Миналата седмица започна да ме сърби ануса,а на срамните устни усещах парене.После отидох на генеколог и ми казаха ,че имам гъбична инфекция,която не била опасна и ми изписаха кремче за мазане 'канестен'.Обаче имах проблем и с лицето и пих преди това хормонални лекарства против акнето ми и ги спрях.Има и един проблем в деня в които го пих точно тогава бях на генекоогът и на др ден ми дойде цикъла със сиг е от лекарствата,защото се обадих на генеколожката и тя ми каза,че е от лекарството.Сега се мажа с това кремче вече 4ти ден,но съм в цикъл,само сърбежа си остана,а паренето да чукам на дърво изчезна.Четох в интернет,че хора са се лекували от 3 до 9 месеца.Много се притеснявам да не стане и същото с мен.Генеколожката ми каза,че за макс 2 седмици ще се оправя напълно,след три дни съм пак на генеколог.Също така ми каза,че след третия ден на мазането ще получа облекчение,но само парането го няма,а сърбежът ту намалява ,ту се усилва.Да не би,защото съм в цикъл и да няма ефектът ,които очаквам.Моля ви дайте ми съвети ,много съм притеснена.Страх ме е.

catherinearley
04-10-2013, 19:34
Изчакай да ти свърши и виж как ще се чувстваш , а и щом отново ще ходиш при гинеколожката като те прегледа ще ти каже какво става .

marianaM
04-27-2013, 11:10
направи си изследвания "микробиограма" за да видиш какво ти е точно ако са гъбички са много упорити аз моите ги лекувах повече от година просто защото няма кадърни лекари, прочети малко информация в интернет за да се запознаеш долу горе с видовете гъбични инфекции ако трчбва си сменяй гинеколожката колкото е необходимо. Успех! :)