PDA

View Full Version : Как да постъпя?



yanica_002
04-09-2013, 16:56
Здравейте пише ви едно объркано момиче.Ще се нарека Р , а него Д. Значи на 16 сме и сме в един клас.Няма да отрека много го харесвам даже мисля ,че се влюбих в него.И в опита си да го опозная ,съучениците ни разбраха ,че нещо става и започнаха да ни базикат и от тогава той все по-рядко ме гледаше и мисля ,че и аз се опитах да се въздържам ,все пак в началото бяхме още ,а тръгнаха слухове че ходим и т.н. Миналата седмица му признах ,че не ми е безразличен и че го харесвам ,той не реагира странно даже го прие спокойно сигорно защото е подозирал.И от тази седмица поведението му още повече ме обърка.Например вчера имахме физика и нали липсвах тогава защото се успах и казвах на учителя че не беше нарочно ,а тогава той Д каза ее ами тогава и намалете оценката с 1 не знам дали беше на шега.Днес също последния час гледахме някакъв филм за един предмет и аз се бях замислена и не разбрах почти нищо от това което гледаха ,и като ме пита училтелката какво съм разбрала тогава Д каза - да Р кажи какво си разбрала и се усмихваше.Не знам как да приема тези негови шеги дали са шеги или ми се присмива?Как да постъпя и какво да очаквам вече и аз не знам...

headstrong26
04-09-2013, 18:07
Не очаквай нищо преди той да ти е дал ясни знаци че и той те харесва.Момчетата много обичат да дразнят момичетата които харесват...Според мен си направила зле че си му казала но станалото станало.Сега ако той наистина те харесва би трябвало да направи следващата крачка.Мисля че не ти остава нищо друго освен да изчакаш малко...

lubopitna_123
04-10-2013, 15:30
Не очаквай нищо преди той да ти е дал ясни знаци че и той те харесва.Момчетата много обичат да дразнят момичетата които харесват...Според мен си направила зле че си му казала но станалото станало.Сега ако той наистина те харесва би трябвало да направи следващата крачка.Мисля че не ти остава нищо друго освен да изчакаш малко...

Съгласна съм :)

Amore-Mio*
04-10-2013, 15:53
Момчетата много обичат да дразнят момичетата които харесват.

Моля?
По този начин постъпва началния курс - детски и безсмислен.
Ако чувства нещо - да си го каже, ако не - не. Няма смисъл от тия лигавщини и тъпи "шеги", защото единствено прави впечатление на умствено изостанал, за да не го обидя.