PDA

View Full Version : Притеснявам се, че няма да ме вземе насериозно!



GermanGirl
04-09-2013, 19:15
Здравейте, влюбих се в момче 3 год. по-голямо от мен. Не е много откъм години, но друго ме тревожи - аз не изглеждам на годините си! Изглеждам по-малка, нисичка съм - едва 150 см! А той изглежда именно по обратния начин - по-голям отколкото е! И не мисля че имам шанс с такова момче! Пък и той е с минимум 2 глави по-висок от мен. Освен това понятие си нямам как по-точно да разговарям с него така, че да му кажа че го харесвам, защото се познаваме от малко време и се виждаме рядко. Той няма да ме вземе насериозно и се притеснявам дали ще ми разбият сърцето отново! ПОМОЩ!!

Black_WoLf
04-10-2013, 09:11
Кажи как се запознахте нещо такова да имаме малко инфо да ти кажем. :)

fenastz
04-10-2013, 14:23
Ама ниска, грозна и дебела ли си или ниска и сладка? Има значение.

yamaha436
04-10-2013, 14:56
Зависи от много неща докато не поемеш риска да му кажеш няма да разбереш ;)

Amore-Mio*
04-10-2013, 15:55
В никакъв случай височината и външния вид, не са определящи относно това дали имаш шанс с даден човек или не.
Просто си действай смело и виж как ще стане.

nevermind...
04-10-2013, 16:03
Определено височината не е фактор, но за външният вид може да се поспори. Зависи какъв човек е, за повечето хора външният вид играе огромна роля. Може пък да си негов тип, nobody knows.. Аз съм висок, но много ми харесват сладки, нисички и интелигентни момичта :D..

tori
04-11-2013, 13:28
Пак ли тая разлика във височината?! НЕ Е ВАЖНО! Опитай да се сближиш повече с него, излезте няколко пъти сами и после отиди и му кажи за чувствата си.

adelinaa_
04-11-2013, 20:12
Сближи се повече с него търси вниманието му а за това как да се държиш според мен трябва да си напълно естествена и себе си а това за височината наистина не е от значение както и за вида ако той няма против и си те харесва какво ти пука : )

UniCoWN
04-12-2013, 09:34
Външният вид ИМА значение, въпреки че някои от вас казаха друго.
Ще дам пример: Той може да те харесва, но ако той е на 20 и изглежда като зрял, стабилен мъж с работа и не особено купонджийска компания, а ти си на 17 но с тяло и лице на 14-15 годишна ученичка, с друг начин за поведение и изразяване, това може да създаде определен дискомфорт за него например когато излезете някъде сами или в компания. Може да се почувства неудобно от начина, по който изглеждаш пред приятелите му. А за един мъж всъщност е важно тяхното мнение, и в много случаи, ако няма все още дълбоки чувства би се замислил и променил мнението си. Виж, ако е луд по теб нищо няма значение. Но в този случай надали е така.

marilyn
04-12-2013, 09:41
Няма как да знаем, дали ще те хареса или не. Това, че си 1.50 не е толкова страшно, както ти казаха не височината, а външният вид е по-определящ. Ако си малка, симпатична, сладичка що да не му хванеш окото? Пробвай се, нищо не губиш. И не тръгвай с мисълта "Няма да стане".

GermanGirl
04-15-2013, 18:25
еми нз просто ме е страх да не ми разбият сърцето, но както вие сами казахте - риск печели, риск губи..

SpiritInBlack
04-15-2013, 18:39
Като си малка , поне големи ли са ти ?

GermanGirl
04-16-2013, 17:15
Като си малка , поне големи ли са ти ? Какъв си ти бе?

F4ence
04-16-2013, 18:03
Действай, височината не е от значение. Ако не станат нещата, времето ще оправи нещата. Преди да си хлътнала от уши, по - добре действай. Имам приятели, които се ожениха, а разликата им е около 30-35 сантиметра. И мацката е джобно гадже, ама си е намерила, човека на който 150 см. му харесват. :) Успех!