PDA

View Full Version : 6 години разлика много ли са ?



sexy_girl234
04-09-2013, 20:42
Здравейте, аз съм момиче на 17 години и много ме мъчи една мисъл... Едно момче 6 години по голям от мене, харесвахме се, очевидно беше, че и той ме харесваше, близо една година само се зарибявахме, виждали сме се на живо разбира се, но не много често, защото той не живее в моя град пък и работи- Цяла една година ние си поддържахме контакт било по скайп или по телефона, през това време сме се виждали някъде около 5/6 пъти... Февруари месец ние решихме отново да се видим, но този път той дойде в нас, тоест ми дойде на гости с преспиване защото нямаше как да си тръгне беше пийнал малко и аз не го пуснах да си ходи... Нищо не се случи през вечерта въпреки, че спахме на едно легло, той не се възползва от мене, колкото и странно да звучи... Целувахме се натискахме се, но нищо повече... На сутринта аз се събудих преди него и се направих на заспала, и усетих как той се надигна и ме гледаше 1/2 минути така след което ме погали по лицето и ме целуна по челото (беше невероятно :) )... Но след тази среща, той започна да се държи странно, промени се, пишеше рядко, при положение, че преди почти цял ден си пишехме... Казвах си сигурно има работа и затова не пише вече... Но един ден реших да му кажа какво чувствам към него, (може би беше най-голямата ми грешка, но ми писна да се надявам на НИЩО) тоест, че от доста време изпитвам някакви чувства към него... И той тогава ми каза, че съм прекалено малка за него и, че в момента на иска сериозни връзки... Но дали наистина това беше причината или просто ме излъга... Когато обичаш , или харесваш някого годините нямат значение, така мисля поне аз... Та въпроса ми е, като съм "малка" и не иска сериозни връзки, защо дойде у нас, защо ми даде толкова знаци, че може нещо да се случи между нас... Защо не ми го каза в началото, защо чака 1 година... Защо чакаше аз да си призная чувствата и тогава да ми каже истината? Защо очевидно като съм малка за него той продължаваше да се занимава с мен? ... Може би за единия секс ще кажете, но той ако искаше това щеше да се възползва от мене, при положение, че момчетата когато са до момиче не могат да се сдържат без да го направят... А той даже не ме пипна, смисъл да имаше натискания, но само до там...
И така де 6 години разлика според вас много ли са?
Много благодаря за отделеното време... Надявам се да ми отговорите :))

MarkKnight
04-09-2013, 23:15
е така като си подбирате батковци..разбият ви сърцата и почвате да се оплаквате,че нямало любов....много ясно,че на твоята възраст са много 6 години

draid
04-10-2013, 06:55
В общия случай, не мисля че има какво да му предложиш освен секс. Трябва наистина да си много развита емоционално и интелектуално за възрастта си за да може да го задържиш. От друга страна пък може той да е на акъла на 17, пак става. Има опасност да ти разбие сърцето, но пък ако го харесваш и мислиш че и той има нещо повече от желание за секс пробвай се. Никога не се знае дали пък няма да излезе нещо ;)

UniCoWN
04-10-2013, 09:05
На него 1 година му е било приятно с теб, той пак не е търсил сериозна връзка ами просто приятна компания, според мен не е очаквал секс от теб, щом не е настоявал за него у вас.
Но пък ако сама си му била пуснала, щяхте да сте заедно заради секса според него, и заради чувства според теб. Така след време щеше да се разбере за кого как са нещата и да си тръгнеш разплакана.
Това, че никой от вас не е настоял за секс може би го е накарало да се замисли, че не си за него.
И най-вече признаването на чувствата, той вече знае, че ти очакваш нещо повече от него, а той не е готов да ти го даде.
Затова се измъква заобиколно с годините.
Не че на 17 си готова да се обвържеш с 6 години по голям де. Може и да си. Знам ли...
След година-две 6 г. разлика няма да са много.

Niakoitam
04-10-2013, 09:06
6 години не са чак толкова много особено около тази възраст. :)

anonymous708973
04-10-2013, 09:45
Чувства се виновен просто. И на мен са ми ги разправяли тия неща с "Ти си по-скоро като малка сестричка, много си ми малка", дрън-дрън.
17-23 си е съвсем наред, не е като 14-20. Само секс можеш да му предложиш, ама друг път.

fenkaaa
04-10-2013, 11:20
Вие чувате ли се какво говорите изобщо? Разликата ви на тези години не е голяма.Аз бях на 15,когато тръгнах с приятеля ми,а той на 20.Все още сме заедно,аз съм на 18,а той на почти 23 и никога не съм чувала коментари относно годините ни,що за глупости.Дори мисля,че по-добре да си хване "батко",защото момчетата около нейните години,имам чувството,че са все още деца.

draid
04-10-2013, 13:29
Чувства се виновен просто. И на мен са ми ги разправяли тия неща с "Ти си по-скоро като малка сестричка, много си ми малка", дрън-дрън.
17-23 си е съвсем наред, не е като 14-20. Само секс можеш да му предложиш, ама друг път.

Да ти кажа, на пръсти се броят 17 годишните които са могли да ми предложат нещо повече.

xXxPETYAxXx
04-10-2013, 13:44
Абе, то разликата не ми изглежда чак такъв проблем. Е, да беше на 14, а той на 20 разбирам, ама 17-23 не е толкова зле. То зависи от поведението, а не от годините ти. По-скоро проблема е от там, че рядко можете да се виждате, а една евентуална връзка от разстояние не е за теб. На 17 не ти е времето да се затормозяваш с подобни неща. Може от този ъгъл да е погледнал ситуацията, но както и да е, в крайна сметка нашето мнение не е важно, щом той е изказал своето.

Violenza
04-10-2013, 13:56
6 години разлика след 16-17-18 въобще не са проблем.

Chacho
04-10-2013, 13:59
Ако трябва да сме честни, интересува те дали е справедливо това, което ти се е случило, а не дали са много 6 години. Не е, ама на който трябва, не му е зор.

Истината е, че просто не ви се е получило и толкова. Не търси под вола теле, а просто го брой за неуспех. Ще си набиеш някви филми в главата, че възрастта е била ключова, че имаш проблем, че трябва да се пазиш, че си направила грешка и т.н. Не можеш да предложиш повече от това, което имаш. Можеш само да намериш някой, който ще хареса това, което можеш да предложиш.

Amore-Mio*
04-10-2013, 14:06
На вашата възраст не са много.