PDA

View Full Version : Въпроси/Съвет за направление/дерматолог



nqqnick
04-09-2013, 23:00
Първо здрасти на всички! От много време вече се каня да предприема нещо за бенките си, да карам накратко, миналата година си взех направление и чак сега съм се наканил да го използвам. Та важи ли направлението от миналата година(юни месец) сега и ако може да ми препоръчате някой добър дерматолог от Плевен, колко взима(знам, че има много различни методи спрямо бенката, но все пак някаква ориентировъчна цена), начин за връзка и така. Също така направлението покрива ли 'премахването' и по колко направления се отпускат на човек? Ако има някой компетентен тук моля за помощ. Мерси предварително.

vladyman
04-10-2013, 07:26
Направлението има давност 45 дена ако не се лъжа.

Не съм от Плевен, но НЕДЕЙ да ходиш при разни самозвани специалисти в "частни" кабинети.

Преди 2-3 години, когато аз си махах бенките, направлението важеше само за прегледа, но не и за самото махане, освен ако не е медицински необходимо. Сега може и да е различно положението.

UniCoWN
04-11-2013, 13:35
Личния ми каза, че важи 30 дена само. Покрива прегледа, останалото се плаща от теб. Както като идеш да кажем на очен, изписват ти капки и си ги купуваш. Тоест, безплатно ти казва какво ти е и какво трябва, но оттам ти решаваш и ти поемаш другото.