PDA

View Full Version : Объркана съм



chochii93
04-10-2013, 13:04
За някои просто.. ще бъде поредната любовна глупава история,но за мен не е така! И макар да съм под напрежение и да ме упрекнете, искам просто да споделя. Никога не съм си мислила, че ще стига до тук.. да пиша във форуми за мен, за личния си живот.. но просто искам съвет...
И така.. Заедно съм с приятеля ми от 3 години и половина.. но от близо 6 месеца, виждам една голяма промяна в него! В началото всичко беше като една приказка, бяхме постоянно заедно, излизахме, ходихме насам -натам, виждахме се всеки ден, звънеше ми постоянно.. Той започна работа в един магазин.. работи известно време и го съкратиха.. През това време докато работеше, нямахме много време да сме заедно, но пак намирахме време един за друг. След като го съкратиха.. ми каза, че ще се виждаме по-често.. но от това, до днес.. това не се случи.. Дори мога да кажа, че вече не се виждаме по- цяла седмица! Той се е вманиачил в компютъра, постоянно стой там.. В началото ми излизаше с номера, че така си почивал и релаксирал, като играел .. Но даже вече, когато ходя у тях и вратата не ми отваря, добре, че са майка му и сестра му. Когато отида .. стоя на дивана и го чакам да спре да играе, уж да ми обърне внимание.. за 10 -15 мин. , но това не е времето което ще комплексира седмицата в която не сме заедно! И когато уж ми обърне внимание, през "многото време" започва пак да играе. Един ден ми писна и му казах:Избирай мен или играта, т.е компютъра.. И той избра: компютъра. Тогава аз си тръгнах и не го търсих, и той след 2..3 дни ми се обади .. уж да ми се извинява.. уж нямало да се повтаря това нещо.. уж много ме обичал. И аз глупачката му се вързвам.. Оправихме се.. " Но всяко чудо за два дни." Мина малко време и пак започна да играе..
Сега ако аз не му се обадя той не ми звъни.. изобщо няма да се сети, че за мен.. Изобщо не ми звъни.. забил се е в компютъра и никой не го интересува.
Според мен една връзка трябва да се гради и крепи от двама човека.. А същност нашата я градя само Аз..
Дайте ми някакъв съвет, моля!

Ospi
04-10-2013, 13:46
Зарибен е по някоя игра сигурно. От личен опит, бях също така, 2 години си пропилях в игране. Тва нещо те пристрастява направо, кара те да си там. Искаш и не се отлепяш, докато не стане тва и тва и тва, което си намислил. Просто е зарибен супер яко, главата му е замаяна чак. Но знай, че ако му го обясниш това в, май ще те отреже само и ще изкара теб виновна :P. Честно казано, не знам какъв съвет да дам. Трябва да му мине манията :/

chochii93
04-10-2013, 13:55
Не знам.. кое друго момиче, ще стой да чака толкова дълго време.. изобщо има ли смисъл да съм с човек , който не мисли за мен , а само за игри..??? Никой не може, да каже колко време ще продължи тази, мания - както каза ти.. но не знам заслужава ли си да чакам.. толкова много време, с надежда, че уж всичко ще се оправи.. ? А ако не стане , какво?

xXxPETYAxXx
04-10-2013, 14:15
Заедно сте от много време. Вече те приема като даденост, връзката ви се е изчерпала, чувствата са охладнели и започва да те игнорира несъзнателно. Да - може да е зарибен по играта просто, обаче съм убедена, че ако беше в по-скорошна връзка нямаше да живее само заради компа и щеше да обръща повече внимание на половинката си.
Покажи му, че можеш и без него - не го търси, да почувства, че може и да те изгуби.

chochii93
04-10-2013, 14:19
Благодаря ти за съвета.. мисля да пробвам.. и май нищо няма да изгубя..