PDA

View Full Version : Моля за съдействие!



nexus093
04-10-2013, 13:38
Извинявам се за вероятно тъпия въпрос , снощи приятелката ми е пушила Бонсай и е друпнала 6 пъти , това става около девет вечерта , сега е 4 и половина следобяд на другия ден , все още и се вие свят , гади и се , изтръпна ли са и краката и прочие , ефекти причинени от билката . Въпроса ми е може ли да и стане нещо и ще се оправи ли защото много се притеснявам :(( Нея е страх да иде на кръвен тест , и да и помогнат в болницта за да не би да и кажат нещо като видят какво е употребила.

yamaha436
04-10-2013, 14:51
Извинявам се но някой да я е карал да го пуши ? Аз преди като го опитах ма а му да е*а даже не знаех,че е билков тамян или както е по известен бонсай то добре,че дръпнах само един път ама яко се вкарах във филма... Ми има смъртни случаи с този химически боклук ама нормално да и се вие свят щом е пушила дори след 1 ден успокой я утре нищо няма да и има :)

nexus093
04-10-2013, 16:24
Мерси :) тя сега е горе долу по добре от сутринта ... но мн бавно и отшумява ... виенето на свят си е още на лице , надявам се по скоро да и мине :( аз не казвам че е направила много добре като го е пробвала ... аз лично не съм бил там , тя ми звъни тя си е в нашия град аз съм в софия на 200 км ... и ми казва да знаеш пуших и ми е мн зле ... просто искам първо всичко да е наред пък после ще си получи последствията ... все пак най-важно е да е здрава , пък конското ще си го изяде после ..

nexus093
04-10-2013, 16:24
и доколкото знам смъртните случаи са самоубийства .. което е наистина гадно , но тя не е изтрещяла или нещо вмомента .. просто не се чувства добре

Supraf
04-10-2013, 17:18
Не,не са от самоубийства точно от това е от шибаните химикали в тази помия.

nexus093
04-10-2013, 18:49
е добре де вече са минали 24 часа тя е леко по добре нали не е като тогава , пък и за пръв път пробва нещо такова.... може ли да и стане нещо , щом до сега не е ... ?! и кажете какво да и препоръчам да направи?

iNNACTiVE
04-10-2013, 19:53
препоръчай и да не го прави повече ;)

nexus093
04-10-2013, 20:12
to tova e poveche ot qsno ... govorq za sluchaq za sega ... shtoto tq se e panikiosala ... che shte umre , che nqma da i mine , misli si che shte ostane za vinagi tova viene na svqt ...