PDA

View Full Version : Безплатен блог



Master_88
04-10-2013, 19:12
Здравейте. Моля да дадете предложение за безплатен блог из Интернет, който да е подходящ за страница на дружество/фирма. В страницата ще се вписват новости от дейността на дружеството, трябва да има раздел за хумор, новини и статии, за предлагани промоции и т.н. Единственото условие е да не е във Фейсбук.
В Гугъл ми излизат доста блогове, но са много постни, а аз искам мнение от вас за някой изпитан блог, който ще свърши работа и ще покрие изискванията, за които е създаден.

Auriss
04-10-2013, 20:42
проблемът с безплатните домейни е, че са на принципа ИмеНаСайтаТи . СайтНаКойтоСеХоства . ком
Сиреч дали ще избереш wordpress, blogspot , wix (погледни го - готини шаблони има ако искаш нещо набързо) или някой безплатен хостинг като ucoz.org или 00webhost е все тая - домейнът ти все ще изглежда скапано.

Все пак ти преложих няколко - пусни им по един гугъл сърч и ще ти излезнат сайтовете.

noconnection
04-14-2013, 08:45
wordpress, можеш всичко, което искаш да го постигнеш, ама се съмнявам, че ще успееш.
.TK домейните са безплатни.

thunder.rider.90
04-14-2013, 20:27
Аз доста време вече ползвам ovo.bg в интерес на истината и съм доволен от услугите им. Да, сайта ми наистина е " www.saitami.OVO.bg" но пък имат готови темплейти и се работи доста лесно с тях, +това имат доста готини опции.

SorrowNeverDies
04-16-2013, 21:37
tumblr. Можеш да ползваш собствен домейн.