PDA

View Full Version : Бърз растеж на косата



catherinearley
04-10-2013, 18:27
С риск да си навлека негативни коментари с тази тема , която най - вероятно е разисквана 100 пъти все пак ще ви помоля за помощ . Прочетох повечето теми във форума свързани с растежа на косата , но там се споменават само хининовата вода и маслото от авокадо + още няколко подобни неща , което не ме устройва много тъй като вчера отрязах косата си ( отмъщението на фризьора , след дълъг и натоварен ден ) , и в момента не ставам за пред хора .. положението е крайно неприятно и трагично , моля ви ако някой знае маска , продукт , лекарство или каквото и да е за екстремно бърз растеж на косата да ми каже , че направо усещам как ще остана затворена в нас с месеци дукато не заприличам на нещо .
Благодаря предварително !

strawberry88
04-10-2013, 18:46
Каквото и да слагаш няма да има магически бърз ефект, нали знаеш?Храниш ли се здравословно?Пиеш ли много вода?Приемаш ли витамини?Ако не, започвай.Може да пробваш и домашни маски с тривитаминол.Ако използваш преси/маши/сешоари - забрави ги!Обаче не прекалявай с грижите, за да няма обратен ефект.Два пъти седмично прави маски най-много.Успех!

catherinearley
04-10-2013, 19:26
благодаря ти

shaunaa
04-10-2013, 19:42
Аз ползвам едни ампули за бърз растеж на косата от 1-2 месеца, но честно казано не виждам кой знае какъв ефект

Amore-Mio*
04-10-2013, 19:46
Каквото и да ползваш - такъв магически ефект, какъвто очакваш, няма да има.
Обаче, ако все пак решиш да използваш хининова вода - следи редовно косата си. Че една приятелка наскоро почна да я ползва и взе да й се омазнява супер много косата. При мен, първият път, когато го използвах, нямаше проблем. След прекъсването и аз имах проблеми с омазняването. Иначе прави й редовно маски и това е. И приеми факта, че ще се налага да излизаш в това състояние (Макар, че не ми се вярва да е така зле положението)

strawberry88
04-10-2013, 19:49
Да, всички сме имали гадни прически.Ще го преживееш. :Д

Infinity
04-10-2013, 19:59
Тривитаминол и хининов шампоан Милва!
И за успокоение - била съм с отвратителни прически , наистина !! :Д

strawberry88
04-10-2013, 20:02
И за успокоение - била съм с отвратителни прически , наистина !! :Д

Добре бе, скромност. 8-)

catherinearley
04-11-2013, 04:06
косата ми е подстригана на "А симетрично каре " , врата ми е минат с машинка , етажирана е на много пластове , а бретона ми е филиран ... повярвайте наистина е трагично :d

TheBobqk
04-11-2013, 05:35
Пусни снимка, за да видим, защото от описанието ми звучи като съвсем нормална прическа.

anonymous708973
04-11-2013, 06:01
косата ми е подстригана на "А симетрично каре " , врата ми е минат с машинка , етажирана е на много пластове , а бретона ми е филиран ... повярвайте наистина е трагично :d

По това, което описваш, звучи страхотно и фризьорът си е свършил работата.
Друг е въпросът, ако ти искала каре без да знаеш какво представлява.

Слънцеее
04-12-2013, 19:57
И аз в момента не си харесвам косата, но все пак това е коса (расте!!!). Така че това не е проблем.
Аз съм на къси ама много къси пластове исках малко по-дълги, но грешно се изразих пред фризьорката и затова вината си е моя.

ShtrudeL
04-13-2013, 09:12
хининов шампоан Милва!

абе всички го хвалят.. как точно помага на косата?
расте ли по-бързо? :3

anonymous708973
04-13-2013, 09:39
И аз в момента не си харесвам косата, но все пак това е коса (расте!!!). Така че това не е проблем.

Някой на моето мнение. Като се почнат едни превземки как в цял град (където градът не е Мелник все пак) нямало една добра фризьорка и не знам си кво...

catherinearley
04-14-2013, 09:03
не съм искала изобщо да се подстригвам .. косата ми изгоря и това беше единствения начин просто