PDA

View Full Version : Объркана :(



preslavafan5
04-10-2013, 19:30
На 16 съм и наскоро се влюбих в едно момче на моята възраст.За мен той е идеален или поне се държи доста добре.Работата е там ,че сме в един клас и това ми харесва защото го виждам всеки ден и съм с него всеки ден.Ето какви са признаците за сега : гледаме честичко в час и в коридорите когато се разминаваме.Случва се така ,че приятелите ни имат повече часове от нас и си тръгваме и се случва така че се заговаряме и така докато стигнем до тях (тъй като неговата къща е преди моята) и там си говорим от 5 до 15 минути някъде за различни неща и той ме слуша внимателно и ми говори внимателно въпреки ,че понякога ръся глупости от притеснение ,че човека който искам и харесвам е до мен.Но когато сме в училище не ми говори само ме гледа може би за да избегне клюките.Вече знае ,че ми е приятен и ,че не ми е безразличен.Все едно мога да му кажа всичко ,но не го правя за да не го каже на приятелите си.Как да постъпя и какво да правя и аз вече не знам

Saviour
04-11-2013, 09:01
Случва се така ,че приятелите ни имат повече часове от нас и си тръгваме и се случва така че се заговаряме

Е,попринцип не си ли говорите в училище?! Кой клас си?

JDeel
04-11-2013, 12:54
Да кажем, че предположението ти е вярно и иска да избегне клюките в училище. Сега сигурно търсиш начин как да промениш това, но една от основните грешки при жените е тази - винаги се опитват да променят нещо в мъжа. Това обаче не се възприема много добре от наша страна ако липсва собствено желание. За да промениш някой, първото условие е и той да го иска.
Аз не виждам нищо грешно в нещата които правиш, но ако нещо може да се развива на някъде, мисля че ще е извън училище :)

preslavafan5
04-11-2013, 15:19
Другото което не споменах е че като говорим рядко ме гледа в очите по-скоро в земята гледа

Pandishpanka37
04-11-2013, 15:27
Намери начин да излезете извън училище. Да, тъпо е ии да, аз лично не мисля, че някога ще поканя момче... ноо нека мъжката половина от четящите да сподели каква реакция би предизвикала покана от твоя страна. (: