PDA

View Full Version : Висок е 2 метра



elki4ka
04-11-2013, 15:04
Охх,влюбена съм в момче ,което е високо 1,90,а аз съм 1,50.Може да ви прозвучи смешно,но наистина имам истински чувства към него.Той е първото момче с което съм спала.Прекарахме много време заедно,но така и не сме тръгвали..И двамата се притесняваме за ръста,ужасно смешни сме,когато сме само 2мата се шегуваме ,например той казва "качи се някъде да те целуна" и си падаме от смях и 2мата..така и не истинаха чувствата ни.Не го бях виждала близо 1 година,когато една вечер той ми се о0бади да се видим.Тогава осъзнах ,че чувствата ми са истински..никога не съм целувала някой с такава страст,никога не съм била толкова сериозна към някого и не съм го стискала в прегръдките си с всички сили.Знам ,че и той ме харесва,но започва да ми прави намеци да пием кафе в тях и двамата знаем какво ще се случи и знам ,че не ме използва само за това.И аз го искам,но с него винаги ме е било страх,да не задълбая чувствата си още повече,винаги ме е спирало нещо,изпитвам някакъв страх,че няма мога да си го избия от главата след това.Според вас да отида ли в тях,искам го ужасно много,но няма как да сме заедно,просто се чувстваме и 2мата некомфортно..Да отида и да се насладя на най-хубавия ми ден с него и после да не мога да си го избия от главата или въобще да не ходя и да се опитам да го забравя,да не се самонаранявам.

anonymous708973
04-11-2013, 15:10
Не разбирам проблема. Чувствата са истински и т.н., но не искате да тръгнете заради ръста?!? Разбирам ти да си по-висока, ама не е така. Научи се да ходиш на токчета или на платформи... Скачаш на едни 13-14 санта и си готова.

xXxPETYAxXx
04-11-2013, 15:22
Ми какво да ти кажа...една приятелка е нисичка(не знам точно колко) и като я видях с новото ѝ гадже, което е към 1,90 и наистина ми изглеждаха доста забавно отстрани, ама на тях не им пречеше. В смисъл - не им пукаше как изглеждат, излизаха си заедно, личеше им, че са двойка и т.н. Така че това не би трябвало да ви е проблем, щом чувствата са истински.

Innocence :)
04-11-2013, 15:25
Щом е истинско.. тогава това не би трябвало да ви е проблем. Истинската любов не се спира пред такива дребни "проблеми".

Давайте смело. :)

btw откога ви пука за мнението на околните? Важното е на вас да ви е добре и да сте щастливи. :)

gummybear
04-11-2013, 15:28
Въобще да не ти пука :)

granger
04-11-2013, 15:29
Не разбирам проблема. Чувствата са истински и т.н., но не искате да тръгнете заради ръста?!? Разбирам ти да си по-висока, ама не е така. Научи се да ходиш на токчета или на платформи... Скачаш на едни 13-14 санта и си готова.

Или му отрежи главата...

girlwithblueeyes
04-11-2013, 16:17
OMG много си зле . Височината ли ти е проблема

Щом го харесваш да не ти пука действай

П.П Аз съм 1.52 а приятелят ми почти 2 метра и така сме си иделни . Дори не нося и високи обувки

Много е сладко някоя нискичка мацка с висок . <3

Amore-Mio*
04-11-2013, 17:03
Не се обичате истински, дори изобщо - иначе височината нямаше да е проблем.
В момента вие сте като приятели с привилегии и си губите времето заедно, и това е.

Kyisi
04-11-2013, 17:16
Хаха. Моя приятел е 1.93, а аз 1.66 .. не намирам нищо срамно, нито смущаващо. Нали уж го обичаш ? .. що височината трябва да има значение? Мен никога не ми е правела проблем. Нито ходя на токчета, нито се чувствам некомфортно. Напротив дори..по принцип обичам високите мъже, а не някакви миндили 1.60 дето ще кажеш, че са ти братовчеди. Мъжа трябва принципно да е по-висок. Някак си по хубаво е, но изобщо ръста не трябва да е проблем в една връзка. Щом го обичаш, скочи му ;д .

И бтв: Съгласна съм с мацката от по-горния пост. Адски сладко е, когато видиш високо момче с ниско момиче. <3

shmatarok
04-11-2013, 17:59
Стига да не ви е страх от болки в кръста и гърба, що не се пробвате? 8-)

Шегата настрана, проблемът ви не е чак толкова голям. Не обръщайте чак такова внимание на мнението на околните, ако имате чувства - бъдете заедно. Дори и да отнесете някой коментар за това, нали знаеш - всяко чудо за три дни. ;д

ledenakrasota
04-11-2013, 18:06
Аз съм ходила с момче 2,08 см. Моят ръст е 163. Никога не ми е пукало дали съм ниска, или му стигам до онази работа. :? Важно е ти самият да се харесваш, защото, ако не е така, другите започват да ти натякват за ръста, който няма нищо общо с чувствата ти към половинката. :)

marilyn
04-11-2013, 19:23
Ти сигурна ли си, че и той иска да сте нещо повече??

Иначе е кофти да имате такава голяма разлика, ама само пък заради единия ръст да не сте заедно... пробвайте се, щом се искате толкоз.

MarkKnight
04-11-2013, 19:59
е дай сега ние толкова високите да си отрежем главите....височината е най-малкото за което може да се притеснявате...

jajjaj
04-12-2013, 20:08
Това са пълни глупости, не знам защо ви е срам. И с моя приятел имаме разлика в ръста, но не ни пука особено, а и така трябва!

DENKAZ
04-12-2013, 20:32
Много е сладко някоя нискичка мацка с висок . <3

Вярвай си..

Auriss
04-13-2013, 02:58
Вярвай си..

:D дварфове :D

Violenza
04-13-2013, 07:29
Леле, как може това да ви притеснява, тцтц. И аз съм кинта и петдесет и малко и преди някоя годинка имах връзка с един, който беше около 2.05... 50см разлика и въобще не ми е пукало как изглежда. И като цяло винаги са ме заглеждали много високи мъже. Просто е глупаво и абсолютно безпочвено да го мислиш това нещо. Ако ти е единственият проблем де.

3oPuTy
04-13-2013, 08:02
Само някой адски елементарен би загърбил чувствата си заради разлика във височината :?
Супер е малоумно!!!
Първия ми сериозен приятел беше 1,95м.,а аз (тогава) 1,55м. ... Ами да ти кажа супер яката двойка си бяхме,въпреки 40-те сантиметра разлика.

fenkaaa
04-13-2013, 15:22
Това,което те съветват нагоре,те съветвам и аз + това да му отрежеш главата :D

MsBonbon
04-13-2013, 20:06
определено височината не трябва да ти пречи!Всъщност би трябвало да ви е некомфортно,ако ти беше по-високата..Аз също като по-горните споделили съм с момче по-високо от мен,с около 40сантиметра ама хич не ми дреме!Пък като толкова те притеснява слагай токчета ;)

Nikolay_Iliev
04-13-2013, 20:07
много е нисък тоя

ins0mniax
04-13-2013, 20:37
И аз понякога се комплексирам от раста си, но щом чувствата ви са истински, давай. Въобще да не ти пука какво мислят хората. ;)

sexy15
04-13-2013, 20:43
Ами ако момчето е 1.65 к'во праим? :D

askadas
04-14-2013, 07:06
Или му отрежи главата...

:) ghaha
OMG много си зле . Височината ли ти е проблема?

brokeninside13
04-15-2013, 06:48
Приятеля ми е 1.95, аз съм 1.60, не виждам проблема.

s40t4
04-16-2013, 08:20
Не се обичате истински, дори изобщо - иначе височината нямаше да е проблем.
В момента вие сте като приятели с привилегии и си губите времето заедно, и това е.
+1...

Niakoitam
04-16-2013, 09:54
Майка ми е около 150см, а баща ми около 190см. И какво от това? Заедно са си вече около 28 години. Това да ви е проблема. Друг въпрос е че аз смятам и намирането на проблем и в обратната разлика с цел общественото мнение да е доволно за пълна тъпотия,но все пак,който как си го възприема де. :)