PDA

View Full Version : Болката от несподената любов



sexy_girl123
04-11-2013, 16:08
Чуствам се доста объркана и наранена от един човек който беше много важен за мен.Искам да споделя тук хем и да ми олекне пък и хем ако може някой да ме посъветва как да постъпя защото не знам.
Историята започна тази година ,нов клас ,ново училище ,нови съученици ,учители и т.н.На 16 съм.
С него сме съученици от тази година и нещата се случиха толкова набързо ,че и аз не се усетих кога и как се влюбих в него.Беше загадачен и не много бъбрив.Случи се така че седнахме заедно и така той ме заговори и така започна всичко.С погледа и гласа си ме хипнотизира.И така понякога го заговарях той също,ходихме на училище заедно и си ходихме заедно.Така и не разбрах защо не ме гледаше в очите като ми говорише.Както и да е.Най-добрия му приятел изглежда или му завиди ,че повечето предпочитат него или наистина не съм му приятна.Направо полудя все едно го беше яд.Та не бяха интриги,клюки....казваше ми ,че съм досаждала на приятеля му ,че той не ме харесвал изобщо ,че съм го преследвала ,че съм досаждала на приятеля му абе все такива неща направо искара ,че ме мрази.Реших да питам него самия и той отрече както всеки път.И за добро или лошо му вярвам нали все пак той е човека в когото съм влюбена.Искам и наистина съм влюбена в него ,но ако приятеля му е прав и онзи отрича...аз мисля ,че ако наистина изпитва такива лоши чуства към мен нямаше да ме слуша внимателно,нямаше да ми говори ,да ме гледа в очите в час...и дори да нося къси панталонки през лятото пак не гледа краката и бюста ми ,което ще рече че не е някой мръсник.....Не знам как да постъпя много държа на него ,но и мразя лицемерието....не ми се иска отново да изпитам болката от несподелената любов

notlike
04-11-2013, 16:16
Защо просто не му споделиш? Като търсиш нещо, вземи го. Това е. Сигурно 1000 пъти съм го казвал - по-добре да опиташ и сгрешиш, отколкото да не опиташ въобще.

naty:)
04-11-2013, 16:16
От действията му се разбира най ясно колко държи на теб,а дали те харесва като повече от приятел това вече е друг въпрос

sexy_girl123
04-11-2013, 16:40
От действията му се разбира най ясно колко държи на теб,а дали те харесва като повече от приятел това вече е друг въпрос

не разбрах много :)

naty:)
04-11-2013, 17:08
Ами казваш ,че не знаеш дали лъже за това дали си му досадна или не...еми от действията му се разбира дали наистина е така,според мен ,от това което разбрах за него по описанието ти, няма смисъл изобщо да се съмняваш в него,а вече дали те харесва както ти него ( в смисъл дали е влюбен) ,не може да се каже със сигурност.Трябва да говориш с него за това.

lubopitna_123
04-13-2013, 15:40
Защо просто не му споделиш? Като търсиш нещо, вземи го. Това е. Сигурно 1000 пъти съм го казвал - по-добре да опиташ и сгрешиш, отколкото да не опиташ въобще.

Точно

askadas
04-14-2013, 07:10
Имам такъв спомен, ма*ката съм и е*ал на тая където ме излъга така !