PDA

View Full Version : Ще боли ли по-малко ,ако се разделим?



InloveAgain
04-11-2013, 16:18
Здравейте.От няколко месеца съм с един човек,прекрасен човек.Единственият,който ми показа какво е да обичаш и ме научи да обичам друго човешко същество.Историята има един проблем,който не мисля да споделям,но по един или друг начин връзката ни не се приема от страна на родителите.
Мислих много и достигам единствено до въпроса- Ами ако не сме заедно,все пак би могло да се преживеем нали?Човек е щастлив,защото е способен да забравя,все пак.Мисля за това 'решение' до момента,в който не погледна в очите му,докато не видя света си в тях,докато не почувствам близостта ни и колко много се сливаме заедно.А аз не искам да страда,положението е доста трудно,напрегнато е,има едно постоянно напрежение и аз лично на моменти не издържам.Та въпроса ми е,всяко нещо има край,знам го,не живея с розовите мечти,че ще сме заедно завинаги..,но кое е по добре да ни боли по-малко сега ,или после,когато нещата ще са станали още по сериозни.
Надявам се донякъде поне да сте ме разбрали,извинявам се ,че не мога точно да обясня.

Amore-Mio*
04-11-2013, 17:06
И какво, има ли я любовта - пречки няма.
Щастлива ли си този човек, не позволявай на когото и да е, да ти отнеме щастието. Казвам го от личен опит. Бившият ми също не беше приет от родителите ми, имаше постоянно напрежение и караници, но аз защитих щастието и любовта си. Разделихме се по съвсем други причини и то доста време бяхме заедно, въпреки несъгласието на родителите.

someone-like-you
04-11-2013, 18:33
Изживей тази любов.Тя е само ваша,не на родителите,не на приятелите.Ваша.

gabe
04-11-2013, 20:30
Години? Само един съвет от мен - гледай накрая да не се окажеш с бебе в корема.

UniCoWN
04-12-2013, 09:27
Ако се обичате ще издържите, дори и да ви е трудно и напрегнато. Факта, че дори обмисляш този вариант обаче ме кара да мисля, че не си чак толкова влюбена.

elityyy97
04-14-2013, 06:29
В същото положение съм, само трябваше да споменеш години, ако си непълнолетна в случая както мен , ако пречката е от страна на вашите има проблем да. Защото още нямаш 18 , но ако наистина момчето е свястно опитай се да поговориш с тях ако пречката е от страна на неговите родители тук вече и аз съмс в същото положение милиони пъти се опитах да им се харесам, но .. уви.. не се предавай ! Според мен начина не е раздяла , а ако си над 18 не го мисли толкова ако си сигурна , че това е човека .