PDA

View Full Version : Да го забравя ли?



tHe_COolEst_GIrl
04-11-2013, 17:23
Здравейте. Влюбена съм в едно момче, което ми е много добър приятел, смеем се, когато сме заедно и е много хубаво...В часовете винаги ме гледа и когато и аз го погледна, той винаги ми се усмихва или ме гледа мило. Засега добре. Но той заминава лятото за САЩ, един негов приятел ми каза, че май ще е за 2-3 години, но не е сигурен...Опитах се да го забравя, но мисля за него постоянно. Когато ми звъни по телефона и говорим, пулса ми е забързан. Просто адски съм объркана и не знам какво да правя. Моля ви, дайте ми съвет :(

HollyGolightly
04-11-2013, 17:45
Не е нужно да го забравяш, той след като замине ти сама ще видиш колко е трудно и малко или много интересът ти към него ще отмине. Ще контактувате по-малко от сега, заради часовата разлика, а и много е вероятно да се изчерпят темите ви за разговор, поради различният начин на живот.

adelinaa_
04-11-2013, 19:11
Далеч от очите далеч от сърцето ! аз лично съм преживяла нещо подобно просто когато не го виждаш сама ще започнеш да спреш да мислиш за него така или иначе ако наистина с това момче няма да живеете в един град няма да имате и бъдеще заедно.

tHe_COolEst_GIrl
04-12-2013, 11:05
Но най-големия проблем е, че постоянно ме сваля, а и сме в един клас :(

sneering
04-12-2013, 11:42
Егати съвпаденията :D Веселина ли се казваш?

Tsukuda_Hiroshi
04-13-2013, 15:51
Забрави го. В случай че замине, там може да стане всичко... Имам предвид - може да се установи там, може като се върне да е друг човек (което е почти сигурно)... Учи си уроците и не се занимавай с момчета. Не те наливам, от опит ти го казвам...

NeutralMilkHotel
04-13-2013, 15:54
А той сам казвал ли ти е дали и за колко време заминава?
Действай, докато е тук...

richa96
04-13-2013, 18:01
Далеч от очите далеч от сърцето така че не се безпокой

askadas
04-14-2013, 06:49
Не го забравяй!

tHe_COolEst_GIrl
04-15-2013, 13:56
Относно това кога заминава-лятото. А относно забравянето и мненията благодаря много за отзивчивостта, почти го забравих.Разбрах, че не си заслужава и му теглих една хуууубавичка майна!!! :D :D :D

Tsukuda_Hiroshi
04-15-2013, 18:47
В Пловдив ли го прати?? :)

tHe_COolEst_GIrl
04-16-2013, 12:36
В Пловдив ли го прати?? :)
Ако можеше да отиде там...ние тука сме си софиянци :D :D :D

F4ence
04-16-2013, 17:50
Първо разбери за колко време няма да го има. Щом изпитваш такива чувства трудно ще го забравиш за един ден. 2-ро разбери дали и той има някакви към теб. От там натам си прави сама изводите. Ако го няма 2-3-5 месеца не ти пречи да го изчакаш, ама ако го няма повече от година, няма смисъл. Трудно е ама с времето всичко си минава. Лошо е ако се видите след година,две и още ще имате тръпка, но няма смисъл да си изтормозваш нервите и да се мъчите да имате връзка от разстояние без да се виждате. Аз имах такъв проблем, и от личен опит - Времето лекува! Успех :)