PDA

View Full Version : Industrial Piercing!



Pepes
04-11-2013, 17:54
Здравейте! Вчера си направих Industrial Piercing и искам да попитам нормално ли е и днес да имам малко кръв ?

dread88
04-11-2013, 22:39
:D естествено че е нормално бе човек,по тея студия дето се дупчете нищо ли не ви казват?!?! Рана е,при това прясна,ако кръвта стане мн тогава се притеснявай... Индустриалите зарастват доста време,пази го много,гледай да не го закачаш,леко да го закачиш и може да го разраниш отново.... С кво го промиваш,с кво го мажеш.... ?

Pepes
04-12-2013, 02:35
Промивам го само с вода не разполагам с хлорна и го мажа с нещо като гел

TheBobqk
04-12-2013, 06:32
Гентамицин?

Pepes
04-12-2013, 16:40
Гентамицин?



Да

AngelAntichrist
04-12-2013, 17:48
Промивам го само с вода не разполагам с хлорна и го мажа с нещо като гел

Кой идиот ти е казал да се промиваш с хлорна вода???

Вземи си физиологичен разтвор - 500 милилитра са ти 80ст. - 1лев...
И си спи на другото ухо, като не искаш кръв.

CupcakeKitty
04-12-2013, 17:56
Да

ооо :D
и все пак ако много те притеснява отиди при златаря (най- вероятно там си се пробивала) да погледне и да ти каже за да ти е спокойно

Pepes
04-12-2013, 18:21
Ще отида но не зная кога :D Важното е , че не е възпалено ... Само дето има малко кръв и ме боли и чувството , че никога няма да мине е ужасно :D:d D

Storуfisher^^
04-12-2013, 19:41
Гентамицин,тва не беше ли антиобиотик

dread88
04-12-2013, 20:48
оффффффффф.... Гентамицин само ако се възпали много,антибиотик е все пак.Ква е тая вода бе човек,речна,морска...? Продължавай така и ще видим дали няма да е възпалено.Това за хлорната вода за сефте го чувам,кой подяволите ти го е казал.... Визиологичен разтвор,медисепт,витамерфе н,вазелин с това може да мажеш... ако се възпали тогава антибиотици като гентамицин или банеоцин.

CupcakeKitty
04-12-2013, 21:35
оффффффффф.... Гентамицин само ако се възпали много,антибиотик е все пак.Ква е тая вода бе човек,речна,морска...? Продължавай така и ще видим дали няма да е възпалено.Това за хлорната вода за сефте го чувам,кой подяволите ти го е казал.... Визиологичен разтвор,медисепт,витамерфе н,вазелин с това може да мажеш... ако се възпали тогава антибиотици като гентамицин или банеоцин.

абе мазала съм флешове с гентамицин и до сега не съм чула на някой да му е станало нещо нито пък на мен ми е станало..
антибиотик е ще помогне да заздравее по- бързо и ще предотврати възпаление.. не е нужно да има вече такова
тоя вазелин каква файда от него?
а иначе за промиването с кислородна вода?

dread88
04-12-2013, 22:07
И аз съм мазал флешове с гентамицин повярвай ми много повече от теб,мани я тая кислородна вода,физиологичния разтвор е 100 пъти по-добър,от вазелина има голяма файда колкото и да не ти се вярва....не съм казал да не се маже с гентамицин,но не е за много продължително мазане и само ако найстина има нужда от това

CupcakeKitty
04-12-2013, 22:09
не знам на мен мазането с вазелин ми се струва излишно
а в използването на гентамицин нищо лошо не виждам дори да няма възпаление
иначе як аватар

dread88
04-12-2013, 22:21
Гентамицина помага много,но ако няма някакво възпаление е напълно излишно и не е за продължително мазане.Вазелина заздравява кожата,прави я по-еластична и като цяло помага много...примерно от вазелин с невен съм много доволен,конкретно за флешовете имал съм дедстречове,блоуаутове и кво ли още не и вазелина ми беше много полезен като цяло.А по темата се изнервих че никой никаква информация не е дал на девойчето с кво да се маже кво да прави иииии нормално ли е да и тече кръв на следващия ден...

CupcakeKitty
04-12-2013, 22:29
Гентамицина помага много,но ако няма някакво възпаление е напълно излишно и не е за продължително мазане.Вазелина заздравява кожата,прави я по-еластична и като цяло помага много...примерно от вазелин с невен съм много доволен,конкретно за флешовете имал съм дедстречове,блоуаутове и кво ли още не и вазелина ми беше много полезен като цяло.А по темата се изнервих че никой никаква информация не е дал на девойчето с кво да се маже кво да прави иииии нормално ли е да и тече кръв на следващия ден...

с мацката сме от един град и честно казано този който я е пробивал на мен ми изглежда сякаш хал хабер си няма за какво става дума въпреки че се води нещо като студио и дори не съм си помисляла че може да се хване да обяснява как трябва да се грижи за пиърса
аз отидох при него да ми свали смайлито защото аз не можах сама и той като почна да дърпа че да развива с клещи накрая топчето беше развито и той продължава с клещите и аз му предложих да го хване с ръка и да го махне.. не знам как не ми скъса ципата мен толкова не ме боля като се пробивах :D
така че няма нищо странно в случая :D
грешно да но странно мне

dread88
04-12-2013, 22:34
И аз щях да попитам как не ти е скъсал ципата от дърпане.А кой е града и студиото ако не е тайна?

tori
04-12-2013, 22:35
Ще отида но не зная кога :D Важното е , че не е възпалено ... Само дето има малко кръв и ме боли и чувството , че никога няма да мине е ужасно :D:d D
Ще мине доста време и ще заздравее. А какви са тези хораъ които ви дупчат и не ви казват как да се грижите за себе си?
Редактиряме. Физиологичен разтвор и такива НЕантибиотични нещица. Нормално е да тече кръв. Като да не повярваш това е рана, прясна преди това. Освен това хрущяла там е дебел, дупките са две и се пробива трудно. Питай ме как дупчих първия индъстриъл и после колко се притеснявах за жртвата си. Между две възглавници си слагай ухото ако спиш на пробитата страна. Ако не - още по-добре. Гентамицина е антибиотик и само при възпаление. Това е все едно да носиш дебело зимно яке на 40 градуса - ненужно е.

CupcakeKitty
04-12-2013, 22:38
И аз щях да попитам как не ти е скъсал ципата от дърпане.А кой е града и студиото ако не е тайна?

то голямо дърпане беше.. голяма борба
за Каварна става дума
то 'студиото' е едно.. едно златарско ателие :D
аз заради тоя човек никога повече няма да си направя смайли че ако се наложи да го махам пази боже

dread88
04-12-2013, 22:42
Златарско ателие?!?!? Тоя човек поне ползва ли неща като клампи,форцепси,стерилни игли или абокати,ръкавици....

CupcakeKitty
04-12-2013, 22:47
оо относно хигиената всичко си е наред.. за форцепси не съм сигурна но би трябвало да използва
то над ателието пише че прави и пиърсинг но това не гарантира че го прави като хората.. дори да е добре пробит това че не и е казал как да се 'грижи' за индъстриъла си за мене ознавача че не си върши работата добре
абе те тука са уникални даже е странно че знаят какво е индъстриъл
една приятелка отиде при някаква дето пробива уши и тя искаше да и го прави с пистолет.. викам веднага излизай :D
ама както и да е много спам става

dread88
04-12-2013, 22:51
Чувал съм за хора който дупчат езици и пъпове с пистолет и последиците после ги четем по разни форуми,ама както и да е...както каза много спам става

CupcakeKitty
04-12-2013, 22:53
Чувал съм за хора който дупчат езици и пъпове с пистолет и последиците после ги четем по разни форуми,ама както и да е...както каза много спам става

+още малко спам
ама съм потрес
абсолютно никой нормален човек дори не би могъл да си помисли че може да дупчи език или пъп с пистолет
звучи ми малко филмарско малко измислено :D

dread88
04-12-2013, 22:56
Имах позната с дупчен пъп с патлак,а за езика ми го каза един познат пиърсър как един друг дупчел език с пистолет,дупчи вади пистолетната обеца взима тази за езика и почва да я натъпква в дупката....изроди колкото искаш
https://www.youtube.com/watch?v=fRvs5SZZoWk ето ти пример за пъпа,тая машинка е на принципа на пистолета,същата работа

CupcakeKitty
04-12-2013, 23:03
Имах позната с дупчен пъп с патлак,а за езика ми го каза един познат пиърсър как един друг дупчел език с пистолет,дупчи вади пистолетната обеца взима тази за езика и почва да я натъпква в дупката....изроди колкото искаш
https://www.youtube.com/watch?v=fRvs5SZZoWk ето ти пример за пъпа,тая машинка е на принципа на пистолета,същата работа

честно.. ще те намразя без да те познавам :D
а тя защо е оставила да и дупчат пъпа с пистолет
в смисъл..
аз не бих :lol:

tori
04-12-2013, 23:03
Имаше и някой с надупчена вежда с патлак. Вече даже не се и учудвам от такива неща, чесно казано.

dread88
04-12-2013, 23:07
Ми има си всякакви хора,не съм я питал то и без тва не ми беше никак приятна :D в ютуба е пълно с такива изроди,на един му бяха пробили веждата със стреличка от дартс

tori
04-12-2013, 23:12
Мда, а флешове си правят със клечки за уши и зъби, пълнители и тръбички на химикалки и други глупости. И на всичкото отгоре претендират, че това не е лошо или грешно или кофти, а едва ли не правилно. Хорска му работа. И някой като пита как да си разшири до определена ширина, се предлагат тези боклуци.

CupcakeKitty
04-12-2013, 23:15
Ми има си всякакви хора,не съм я питал то и без тва не ми беше никак приятна :D в ютуба е пълно с такива изроди,на един му бяха пробили веждата със стреличка от дартс

деам не го познавам момичето ама трябва да си доста кхъм за да оставиш да те дупчат с пистолет.. всъщност аз и за ушите мисля че е по- добре с абокат защото той дупчи докато пистолета направо къса
на мен в същото златарско ателие ми направиха втора дупка на ухото и явно на тая (те са един мъж и една жена.. на който случиш) не и стигна мястото и първо че дупката беше крива второ че все още си мисля че ми барна и хрущяла защото след като махнах обицата и дупката заздравя на пипане беше като малко топченце.. не мога да го обясня и всъщност не знам дали изобщо е възможно но имах чувството че е отделила малко парченце от хрущяла
сега погледнах клипа на тая и като видях как дърпа машинката и не може да се оправи и ми идеше да се разплача вместо нея :D
а иначе колко приятно било да спамиш.. ако темата не беше как да си направим пиърсинг по възможно най- неправилния и мазохистичен начин :D

dread88
04-12-2013, 23:15
И аз съм разширявал така преди време и си платих цената за това,ноооо всеки се учи от грешките си

CupcakeKitty
04-12-2013, 23:17
Мда, а флешове си правят със клечки за уши и зъби, пълнители и тръбички на химикалки и други глупости. И на всичкото отгоре претендират, че това не е лошо или грешно или кофти, а едва ли не правилно. Хорска му работа. И някой като пита как да си разшири до определена ширина, се предлагат тези боклуци.

аз започнах с клечка за зъби и след това минах на 'дялкани' клечки от игра микадо (ако не ги преправя са прекалено дебели)
ии аз го направих защото най- малкия ми разширител беше 4мм и ако не бях разширила поне на 3мм падаше от ухото и нямаше абсолютно никакъв начин да го задържа там
т.е ако направо започна с разширителя от нуличката

dread88
04-12-2013, 23:22
Това топченце е нормално не е от хрущял,така се получава понякога и аз имам такива,Дълго и широко ще е ако тръгна да обеснявам защо да не се дупче с пистолет и защо да се дупче с абокат,за това ще пропусна.6 дупки имах на едното ухо махнах няколко заради флешовете че като станаха големи обеците почнаха да пречат и все още май си имам топченце из ухото някъде....

CupcakeKitty
04-12-2013, 23:26
Това топченце е нормално не е от хрущял,така се получава понякога и аз имам такива,Дълго и широко ще е ако тръгна да обеснявам защо да не се дупче с пистолет и защо да се дупче с абокат,за това ще пропусна.6 дупки имах на едното ухо махнах няколко заради флешовете че като станаха големи обеците почнаха да пречат и все още май си имам топченце из ухото някъде

А, добре значи няма да я хейтвам :D
мислех да си правя пак втора дупка но все се отказвам.. струва ми се че ще стои смешно с флешовете :D
а пък големи флешове и друга дупка на ухото изобщо не си го представям
дори и да е на хрущяла
спирам да спамя тука че ще ме бият
лека вечер :3

tori
04-12-2013, 23:28
Аз имах на трагуса от неуспешен опит за пробиване ама се махна.

dread88
04-12-2013, 23:29
Мииии аз имам 20-ки,зад флеша 3 дупки и една на хрущяла и си ме кефи мн,ако искаш щи пратя снимка да видиш как стои а на другото пак 20-ка и зад нея 5-ца ама я махнах

dread88
04-12-2013, 23:32
Ухххх трагусчиии много искам там от много време ама няма моа си бъркам в ушите

tori
04-13-2013, 05:04
Ухххх трагусчиии много искам там от много време ама няма моа си бъркам в ушите
И аз много искам.

Pepes
04-14-2013, 13:37
Вече кръв няма всичко е ок ... И да попитам кога ще мога да я махна и да си почистя ухото като нормален човек се пак има засъхнала кръв .. Много сложни работи поне за езика нямах такива проблеми :D:D:D

ПП:Следващото ми пробиване няма да е в Каварна ! :D:D

dread88
04-14-2013, 14:55
Чакай да позарастне,да спре да те боли,да се движи свободно недей бързай да махаш.И без да махаш пак можеш да почистиш добре!Еее за езика щеше да е странно да имаш засъхнала кръв там.... там проблемите са други

Pepes
04-14-2013, 14:58
Хаха така е :D Мерси все пак :)