PDA

View Full Version : Сълзи за момиче - струва ли си ?



kyka1
04-11-2013, 17:57
Е и на мен се случи влюбих се...На 17 съм тя на 16 ходихме на един рожден ден и просто се случи целунахме се след това спахме в едно легло (без секс но беше невероятно сигурно ако бяхме го правили нямаше да се чувствам така) просто бях сигурен че съм най - щастливия човек на света на сутринта пак беше прекрасно пихме кафе, лигавехме се, целувахме се беше страхотно, но аз трябваше да заминавам.След това на същия ден щях да излизам с едни приятели и викам хайде ела хем да се видим тя вика на тренировки съм и аз викам добре, после някой я пита по този прословут сайт ASK.FM дали ме познава и аз направо онемях, и си признавам потекоха ми сълзите защото наистина си я харесвам и си мислех че и тя мен.На другия ден питам една нейна приятелка защо така е казала, и ми обясни че това което е станало на рождения ден и било просто защото искала да не бъде сама за вечерта и аз си викам майната и но не мога да я забравя много ми е мъчно даже не си пишем не се виждаме, а искам да съм с нея не мога да повярвам че ще бъде с някой друг, тя е толкова красива, и нежна, а така се подигра всяка вечер си викам хайде утре искам да се събудя и да я забравя, но не става.Винаги всяко утро мисля за нея.Посъветвайте ме какво да правя, че направо полудявам :(

shmatarok
04-11-2013, 18:02
Оф, ама като почнете с тоя аск.
Първо - не, не си струва да ревеш, особено за такива глупости.
И второ - вместо да седиш и да си блъскаш главата, звънни ѝ и я питай кво става. Ако си убеден, че няма смисъл - забравяш и продължаваш напред. Неприятни неща се случват, гледай да си вадиш поука от тях.

Ospi
04-11-2013, 18:04
Трябваше да я опънеш и да я заебеш ти.

kyka1
04-11-2013, 19:25
Трябваше да я опънеш и да я заебеш ти.
Това е най - лесното бе пич аз я харесвам ти ми говориш тука някакви простотии...

marilyn
04-11-2013, 19:32
Не те харесва, защото си неграмотен.

Не си струва да ревеш, мани го тоя аск, гледай какво се случва в реалността. Ако наистина е прекарала нощта с теб само така, а не те харесва, тогава няма много смисъл да се занимаваш. Няма да е последното момиче, още много други ще срещаш.

gabe
04-11-2013, 20:26
На другия ден питам една нейна приятелка защо така е казалаАми точно там ти е работата. Тепърва ще разбираш що е то женска злоба и завист. Приятелката й се опитва да ви преебе, защото завижда на другото момиче, че някой я е целувал.

Жените винаги се опитват да заблудят, да заемат противоположната на твоята позиция, е така, за да ти доказват, че не си прав. Не се води по женски акъл.

А може и да ти казва истината, може просто оная да е флуртувала с теб. Красиво момиче може да си намери повече ухажори, отколкото можеш да си представиш. Обикновено печели "лошото момче", а ако е интелигентна, някой отличник с големи мускули и добро самочувствие. Ти явно нито си лошо момче, нито отличник с мускули.

balu4ka
04-12-2013, 02:01
^Умрях :D

Аз пък ще кажа,че момичето не струва.Първо казваш,че сте се целували,а после това е защото не искала да е сама точно тази вечер,К'во?
Второ,ако имаше доблестта след всичко щеше поне да ти каже,че няма никакви сериозни намерения към теб,което е най-нормалното нещо.Трето-можеше да не ти дава напразни надежди,ако беше момиче на място.
Замисли се над тези неща и не си блъскай главата ,заради някой който не може да бъде честен поне малко.Ще срещнеш много момичета,едно от всички ще е тя,но ще има и такива ,които ще ти дават поуки,учи се : ).

xXxPETYAxXx
04-12-2013, 12:01
Абе, я се стегни малко. Една вечер се целували и гушкали, и вече влюбен, че чак за сълзи говори и не можел да я забрави...

DENKAZ
04-12-2013, 20:35
И станал на 17.. ти добре ли си? Държиш се кат 12 годишен, ако не и по-малко.

Lucho
04-12-2013, 21:25
Нищо не разбрах. Вземи се стегни малко! Ти си си тръгнал, ама отпътувал ли си или просто си се прибрал у вас? Изключително несвързан пост.


И станал на 17.. ти добре ли си? Държиш се кат 12 годишен, ако не и по-малко.

И пак ти казвам, стегни се, не си 2-ри клас да ревеш за момиче.