PDA

View Full Version : Искам да си го върна,но как ?!



Aanonim4eto0o
04-11-2013, 18:56
На кратко.Бях с едно момче лятото .. Бяхме заедно около месец след,което последва раздяла по неизяснени и до днес причини.Както и да е,свършен факт.Но и до ден днешен само той ми е в сърцето и в мислите.С една дума всичко ми е,колкото и смешно и банално да звучи.На няколко пъти той се връщаше при мен за по ден-два и след това пак изчезваше.Сякаш си убиваше времето с мен.И всеки път го допусках до себе си,не го облъсквах .. може би защото наистина го обичам и просто ме е страх да не го загубя.В началото на януари той си хвана приятелка.Много красива,няма спор.Желана мацка е,има обожатели.Така де незнам какви са им били чуствата един към друг,но преди няколко седмици се разделиха.Знам го от сигурен източник :D тааа .. в момента той е сам.. и си го искам обратно .. не че някога съм спирала да го искам .. Но въпросът е как ? По какъв начин да го привлека към себе си отново.Готова съм на всичко!!
Моля без хейт :)

feriha_emir
04-11-2013, 19:01
Щом той е идвал няколко пъти при теб сега е време ти да отидеш ;) и да си поговорите какво ще стане с вас :)

Amore-Mio*
04-12-2013, 14:04
Пиши му.
Излезте.
Действай.
Въпреки, мен ако питаш, няма смисъл.

askadas
04-12-2013, 15:49
Ти си давай! не гоизпускай няма какво да се чудиш. Действия,Действия :)