PDA

View Full Version : Проблем с приятеля ми и с майка ми ... ПОМОЩ!!!



tseti
04-11-2013, 20:35
С приятеля ми бяхме се разделили за малко но пак се събрахме..казах на майка ми а тя не го удобрява не иска да бъда с него способна е да му се обади и да говори с него.. не го иска защото като сме били разделени сме се били обиждали а сега пак сме заедно била съм страдала заради него ...а сега съм щастлива с него ..какво да правя.. !!! Не искам да се разделя с него отново защото майка ми така иска... ПОМОЩ!! как да неиствам

SOSa
04-11-2013, 20:40
Момиче, майките са като...видео игра XD Трябва да налучкаш правилните комбинации от копчета и бутони. ИЛИ просто и кажи, че 'за сърцата що се любят и майката не е рздяла' XD

HollyGolightly
04-11-2013, 21:59
Обещай и, че ще започнеш да пишеш по-правилно и може да размисли.

DragonLady
04-11-2013, 22:42
От толкова неграмотно написана тема, нищо не се разбира за съдържанието и.

Wednesday666
04-12-2013, 05:33
^ Зарежи неграмотното й писане, имам чувството, че през 2 дни пуска нова тема.
Ти глава на раменете нямаш ли си? За всеки малък проблем ли имаш намерение да пускаш нова тема?
Дори не ми се чете вече.

TheBobqk
04-12-2013, 05:34
Говори с нея, обясни й, че си щастлива.

UniCoWN
04-12-2013, 09:25
Кажи й това, което написа тук.

FuCKkK13
04-12-2013, 10:44
ъм, пишеш ''малко'' неграмотно

и права е жената - детинско е като се разделите да почнете да се обиждате,а преди това да ми се гушкате и целувате - това показва че и ти много много не знаеш какви са ти чувствата към него и дали искаш да си с него ... обясни и че така ти е по-добре и че не винаги може да ти е всичко цветя и рози и готово

Amore-Mio*
04-12-2013, 10:44
Притеснява се от факт, че от обидите може да се превърне в нещо по - лошо, което е нормално за мислене на майка.
Сядаш и говориш с нея.

xXxPETYAxXx
04-12-2013, 12:06
Майка ти е права, ама ти все още не си го разбрала. И все пак - обясни ѝ, че дори и да страдаш пак заради него, поне ще знаеш, че сте опитали и пак не се е получило. А това е по-добре от това да се питаш "Какви ли щеше да стане, ако бяхме опитали пак?"

Vanda
04-12-2013, 16:53
Приятеля ти не е класен ръководител,майка ти да се обажда на него. :/
Не й казвай просто.

tori
04-12-2013, 18:47
И кво като се обади? :д Смешна си, миличка. Ама много. Всеки ден нова тема с нов проблем. Или си твърде 'drama queen' или си глупава и не можеш да си решаваш проблемите. И двата варианта са лоши. Не е нужно тя да го харесва, за да бъдеш с него - нужно е само ти да го харесваш/обичаш. Обясни и това и толкова. Трябва да се научи да приема, че ти не си малко момиче и не може да ти забранява с кого да излизаш.

Tsukuda_Hiroshi
04-13-2013, 15:46
Майка ти си пази детето. Нормално. Не й се сърди. Просто я попитай тя не се ли е карала с баща ти никога? Все пак дори и в момента да не са заедно (което е вече нормално...), тя има дете от този човек. Това означава нещо... Би следвало да те разбере.

askadas
04-14-2013, 07:11
Индефицирайте убииството на майкаси със гаджето. :D