PDA

View Full Version : Непокист



butterflyyy
04-12-2013, 13:57
Здравейте ! Предварително се извинявам, ако темата не е за тук, но искам да ви попитам нещо. Как да стана непокист и да не ми пука за нищо?! Проблема ми е, че и от най-малкото нещо ми се насълзяват очите и страдам, тъжна съм и от най-малките неща. Искам да не миЗдравейте ! Предварително се извинявам, ако темата не е за тук, но искам да ви попитам нещо. Как да стана непокист и да не ми пука за нищо?! Проблема ми е, че и от най-малкото нещо ми се насълзяват очите и страдам, тъжна съм и от най-малките неща. Искам да не ми пука, за да не страдам за глупости. Моля дайте ми съвет :) пука, за да не страдам за глупости. Моля дайте ми съвет :)

Amore-Mio*
04-12-2013, 14:01
Няма как да станеш напълно непукист - ти си човешко същество, което притежава способности да плаче, съжалява, обича, мрази и така нататък. Което означава да станеш робот, защото няма да ти пука за нищо, дори и за самата теб.
Просто на някои неща не обръщай чак такова голямо внимание и си ги сложи в графа: "Несериозни неща".

New_Teen_Mashine
04-12-2013, 14:41
Ще станеш след като някой се избъзика с теб за нещо и ще се ядосаш, след това просто ще спреш да се ядосваш и ще спре да ти пука за някои работи, но не за всички. Просто трябва да вървиш напред и ако сгрешиш 2ри път няма да ти пука :Д