PDA

View Full Version : СПРЕТЕ ЦИГАРИТЕ!



Страници : [1] 2

ShtrudeL
04-12-2013, 15:33
Ей така, за да съм досадна. 8-)

Vanchhh
04-12-2013, 15:34
Аз не съм ги почвал и се гордея с това..

pifiella
04-12-2013, 15:40
Да!

Stray
04-12-2013, 15:45
Почнах на 13 и продължих до 20 годинеш. От година и четири месеца не съм палил цигара и адски много се гордея с това.

nqmaznacheniee
04-12-2013, 16:24
Фостата, допуши ми се :smt025 :smt018

DieselBlood
04-12-2013, 16:36
Спрях ги........за 1 месец.

ShtrudeL
04-12-2013, 16:42
Фостата, допуши ми се :smt025 :smt018

фостата, трови си дробовете и си убивай сперматозоидчовците майна
гнилите и слузести, черни органи са особено очарователни




П.П. Понякога изпитвам злорадство, нИ сА обиждай.. 8-)

ShtrudeL
04-12-2013, 16:45
Не, сериозно ме дразните.
Как може да не уважавате толкова телата си. И не ми излизайте с това, че 'ама то всичко е вредно'. Да, ама цигарите са нещо, от което нямаш нужда, за да живееш. Съвсем реално погледнато. Но да не задълбаваме таЗ тема.


Дразните ме с това, че не искате и нямате желание да се откажете от теЗ боклуци.

ilovedeath
04-12-2013, 17:03
Не, сериозно ме дразните.
Как може да не уважавате толкова телата си. И не ми излизайте с това, че 'ама то всичко е вредно'. Да, ама цигарите са нещо, от което нямаш нужда, за да живееш. Съвсем реално погледнато. Но да не задълбаваме таЗ тема.


Дразните ме с това, че не искате и нямате желание да се откажете от теЗ боклуци.
Нали се сещаш, че тва че те дразнят въобще не ги ебе. На който му се пуши да си пуши, нищо няма да му кажа, уважавам избора му какъвто и да е.

SWT
04-12-2013, 17:03
Не, сериозно ме дразните.
Как може да не уважавате толкова телата си. И не ми излизайте с това, че 'ама то всичко е вредно'. Да, ама цигарите са нещо, от което нямаш нужда, за да живееш. Съвсем реално погледнато. Но да не задълбаваме таЗ тема.


Дразните ме с това, че не искате и нямате желание да се откажете от теЗ боклуци.



ти вЕрно си много досадна обаче
мислиш ли,че някой ще спре цигарите като ти прочете темата?

nqmaznacheniee
04-12-2013, 17:24
Да, ама цигарите са нещо, от което нямаш нужда, за да живееш.

Възможно най-тъпия аргумент :D

CupcakeKitty
04-12-2013, 17:33
Не, сериозно ме дразните.
Как може да не уважавате толкова телата си.

Дразните ме с това, че не искате и нямате желание да се откажете от теЗ боклуци.


проблеми с нервите?
кой нормален човек СЕРИОЗНО СЕ ДРАЗНИ от това че хората пушат
щом не му пречи
:3

ShtrudeL
04-12-2013, 18:00
щом не му пречи

ти сериозно ли?


Всъщност игнорираме това наистина.



И нека са върнем на темата. ^^

СПРЕТЕ ЦИГАРИТЕ! АЗ КАЗАХ! ^^

AngelAntichrist
04-12-2013, 18:05
http://i.imgur.com/lSUt8Q8.jpg

anonymous908491
04-12-2013, 18:34
фостата, трови си дробовете и си убивай сперматозоидчовците майна
гнилите и слузести, черни органи са особено очарователни


Ти на първа среща ли отваряш и гледаш ?
Не всички сме с връзки като теб и нямаме колеги, които да ги зашиват след това.

DoubleDMG
04-12-2013, 18:34
Спрях ги, пуша ги по кутия на ден.

M****
04-12-2013, 22:09
Не мога да ги спра поради простия факт, че дори не съм опитвал (нито веднъж) запален фас - било той с тютюн или нещо друго. :)
Въздухът в София и без това си е супер замърсен, не виждам смисъл да се тровя и по своя воля...

RagioL
04-13-2013, 06:51
Спрях ги, а нещо против алкохола имаш ли?

NaOH
04-13-2013, 12:23
Не, сериозно ме дразните.
Как може да не уважавате толкова телата си. И не ми излизайте с това, че 'ама то всичко е вредно'. Да, ама цигарите са нещо, от което нямаш нужда, за да живееш. Съвсем реално погледнато. Но да не задълбаваме таЗ тема.


Дразните ме с това, че не искате и нямате желание да се откажете от теЗ боклуци.

ти май-май не си особено ентелегентна, а?

FuCKkK13
04-13-2013, 15:55
Не, сериозно ме дразните.
Как може да не уважавате толкова телата си. И не ми излизайте с това, че 'ама то всичко е вредно'. Да, ама цигарите са нещо, от което нямаш нужда, за да живееш. Съвсем реално погледнато. Но да не задълбаваме таЗ тема.


Дразните ме с това, че не искате и нямате желание да се откажете от теЗ боклуци.
абе на тебе какво ти става последната година ? като се регистрирах у тоя форум не беше такава... хората с времето поумняват,а не обратното :?

Jus7Smil3Back
04-14-2013, 11:36
Не, сериозно ме дразните.
Как може да не уважавате толкова телата си. И не ми излизайте с това, че 'ама то всичко е вредно'. Да, ама цигарите са нещо, от което нямаш нужда, за да живееш. Съвсем реално погледнато. Но да не задълбаваме таЗ тема.


Дразните ме с това, че не искате и нямате желание да се откажете от теЗ боклуци.

Ти пиеш ли алкохол ? ядеш ли mc donalds и други нездравословни лайна ? и без тях можеш да живееш, просто ти доставят удоволствие както на нас цигарите ... Ние не правим теми да спрете джумерките, така че fuck off

ShtrudeL
04-14-2013, 12:06
Ти пиеш ли алкохол ? ядеш ли mc donalds и други нездравословни лайна ? и без тях можеш да живееш, просто ти доставят удоволствие както на нас цигарите ... Ние не правим теми да спрете джумерките, така че fuck off

Не пия алкохол.
В макдоналдс съм яла точно два пъти, единия от които заради играчката ^^ Други нездравословни лайна ям, НО поне се опитвам да ги намалявам и ограничавам. Вече не пия и газирано и т.н. Въпроса е там, че се старая да не тровя тялото си излишно, докато някои не се стараете да се откажете от тея боклуци - цигарите.

FuCKkK13
04-14-2013, 12:27
facepalm

CupcakeKitty
04-14-2013, 12:28
ибасиииииии :lol:

deniki
04-14-2013, 12:42
Пиши на кирилица

$h@d0w

Tyler The Creator
04-14-2013, 12:49
Като не те кефи, не пуши е како. От фалшива загриженост и лицемерно милосърдие, никой не печели. Ни най-малко пък ти успяваш да заблудиш нЕкой...

ShtrudeL
04-14-2013, 13:08
Като не те кефи, не пуши е како. От фалшива загриженост и лицемерно милосърдие, никой не печели. Ни най-малко пък ти успяваш да заблудиш нЕкой...

прОчети ми пак първия пост на темата, бате ;)

Вие сте тези, които почнаха да взимат всичко на сериозно. ^^

Аз нямам за цел да заблуждавам никой и колкото и да фейспалм-вате и да се възмущавате, е без значка.

Chrizz
04-14-2013, 13:14
http://www.sherv.net/cm/page/hidden/skype/smoking.gif

princess_sissi
04-14-2013, 13:20
ти сериозно ли?


Всъщност игнорираме това наистина.



И нека са върнем на темата. ^^

СПРЕТЕ ЦИГАРИТЕ! АЗ КАЗАХ! ^^

Сериозно ли?Защото ти си казала? Ще ме извиниш ама не може да казваш на хората какво да правят!Остави ги да си се тровят както си искат,нали не тровят теб!Аз не пуша и не пия,но не се карам на никого ако го прави.В крайна сметка то си тяхна работа!На теб не ти пречи чак толкова затова...

Tyler The Creator
04-14-2013, 13:31
прОчети ми пак първия пост на темата, бате ;)

Вие сте тези, които почнаха да взимат всичко на сериозно. ^^

Аз нямам за цел да заблуждавам никой и колкото и да фейспалм-вате и да се възмущавате, е без значка.

Жалко, че не дразниш с т'ва, че казваш да спрем цигарите... МноЛ му дреме на някой, че неква случайна мацка казала еди си кой да направи еди си к'во... ай малко :lol:

Просто е дразнещо фашивото ти поведение...

ShtrudeL
04-14-2013, 13:44
Имам чувството, че говоря на стена. ^^

princess_sissi, същото се отнася и за теб. ^^

Ако искам да пусна сериозна тема (а аз не искам, защото тук сте коне с капаци), изобщо няма да прилича по нищо на тази. ^^

Tyler The Creator
04-14-2013, 13:47
Айди пусни сериозна тема и ми говори с факти, по каква причина мамка му, трябва да слушам теб и да спра цигарите ?

Аз ти казвам да спреш да се гримираш... айде давай. Аз казвам, че вреди на кожата ти, не изглежда яко и така.. спри. Ей тъй да те дразня ^_^

FuCKkK13
04-14-2013, 13:49
темата - майната и,ами държанието ти ? колкото и детинско да е пак е пресилено ...харесва ли ти да те държиш като префърцунена госпожица ? - ако го видиш на друг човек определено няма да ти хареса ... да,в тоя форум всички си показваме простотията на макс,никой не е кой знае колко сериозен дори и в ''сериозните'' си мнения,ама си личи,когато нещо е твърде пресилено и плаче за внимание

RagioL
04-14-2013, 13:53
защото тук сте коне с капаци

Възражение: аз съм без капаци!

Pepes
04-14-2013, 13:53
Ти сериозно ли О.о .. Само не ми казвай , че и секс не правиш защото го мислиш за срамно и че уважаваш тялото си (например ) :D:D:D

FuCKkK13
04-14-2013, 13:55
Възражение: аз съм без капаци!

отхвърля се 8-)

Tyler The Creator
04-14-2013, 13:56
темата - майната и,ами държанието ти ? колкото и детинско да е пак е пресилено ...харесва ли ти да те държиш като префърцунена госпожица ? - ако го видиш на друг човек определено няма да ти хареса ... да,в тоя форум всички си показваме простотията на макс,никой не е кой знае колко сериозен дори и в ''сериозните'' си мнения,ама си личи,когато нещо е твърде пресилено и плаче за внимание

и аз се пробвах. няа смисъл. кон с капаци си...

ShtrudeL
04-14-2013, 14:00
темата - майната и,ами държанието ти ? колкото и детинско да е пак е пресилено ...харесва ли ти да те държиш като префърцунена госпожица ? - ако го видиш на друг човек определено няма да ти хареса ... да,в тоя форум всички си показваме простотията на макс,никой не е кой знае колко сериозен дори и в ''сериозните'' си мнения,ама си личи,когато нещо е твърде пресилено и плаче за внимание

Какво му има на държанието ми бе, мадам? х) Като не те кефи - бий си камшика и толкоЗ.
ДОРИ да си права.. какъв е проблема? Не приемаш, че има хора, които се лигавят и се държат така? ДОРИ да го приемаш.. какво мрънкаш? Бъди си Мис Сериозност някъде другате. х)

Това ми държание кефи ли те? х)

Ако плачкам за внимание (което не е така, защото вниманието тук е равно на нищо), теб това какво те огорчава? х)


Pepes, страшна логика вадиш, чеСно. ^^


Tyler The Creator, за трети път, слънце - зЕми ми прочети пак първия пост и надникни в очевАдния му замисъл. ^^ Мога да пускам същата тема всеки ден и да съм като досаден глас по радио 'Хоризонт', разговарящ с пенсионери в 'ефир'.

RagioL
04-14-2013, 14:04
отхвърля се 8-)

шшшшшшшшшшшшшшшшшт

Tyler The Creator
04-14-2013, 14:08
Ако искаш всеки ден ми се обаждай по телефона да ми казваш да спра цигарите. Ше ти пратя една снимка с един жест който много ми се иска да ти покажа, и да си го гледкаш, да знаеш мнението ми :lol:

А ние сме коне с капаци, а аз и обяснявам, че не темата ме дразни а всичките ти превземки, тя коня без капаци, продължава да се опитва да ме обеди в няква теория и как тряа и чета поста. :lol:

WaterLilly
04-14-2013, 14:13
Млъкни и си пусни снимка на гъза

CupcakeKitty
04-14-2013, 14:21
абе на мене ми е интересно
щом сега се държиш като детенце (не става дума конкретно за тази тема)
като си била малка как си се държала :D

CupcakeKitty
04-14-2013, 14:23
иначе що се ГАЗИРАТЕ толкоз :D

FuCKkK13
04-14-2013, 14:31
Какво му има на държанието ми бе, мадам? х) Като не те кефи - бий си камшика и толкоЗ.
ДОРИ да си права.. какъв е проблема? Не приемаш, че има хора, които се лигавят и се държат така? ДОРИ да го приемаш.. какво мрънкаш? Бъди си Мис Сериозност някъде другате. х)

Това ми държание кефи ли те? х)

Ако плачкам за внимание (което не е така, защото вниманието тук е равно на нищо), теб това какво те огорчава? х)


Pepes, страшна логика вадиш, чеСно. ^^


Tyler The Creator, за трети път, слънце - зЕми ми прочети пак първия пост и надникни в очевАдния му замисъл. ^^ Мога да пускам същата тема всеки ден и да съм като досаден глас по радио 'Хоризонт', разговарящ с пенсионери в 'ефир'.

казах ти - лигавене е едно,твоето е някаква висша форма .. и не,не ми бърка в здравето твоето държание и не целях да се заяждам или да те обиждам ... беше нещо като градивна критика... и точно на мен мис сериозност ли ми казваш ? в тоя форум едно мое на 100% сериозно мнение,за което да съм мислила наистина НЯМА ... да се лигавиш и да се държиш по някакъв си твой начин - да,ама поне да не лъха на позьорщина от километри

Pepes
04-14-2013, 14:52
Pepes, страшна логика вадиш, чеСно. ^^


Поне логика вадя . Честно аз прочетох темата поне 2 пъти и не можах да намеря логика в нея .. Ако на човек му харесва да пуши и пуши независимо по каква причина едва ли една лигава кифла може да промени това .. :)

ShtrudeL
04-14-2013, 15:44
Честно аз прочетох темата поне 2 пъти и не можах да намеря логика в нея

ами това е идеята бе душааааа, как по-просто да го обясня?! :О

Tyler The Creator, прати душа, много ще си я гледам и ще й се кефя ^^

FuCKkK13, на теб е безсмислено да ти се обяснявам. ^ Не знам къде я видя тая позьорщина, след като 5 пъти казах, че темата не е сериозна, а просто да четкам такива като вас, които знам, че ще се подразните. ^

FuCKkK13
04-14-2013, 15:50
ами това е идеята бе душааааа, как по-просто да го обясня?! :О

Tyler The Creator, прати душа, много ще си я гледам и ще й се кефя ^^

FuCKkK13, на теб е безсмислено да ти се обяснявам. ^ Не знам къде я видя тая позьорщина, след като 5 пъти казах, че темата не е сериозна, а просто да четкам такива като вас, които знам, че ще се подразните. ^

нали още одеве ти казах,че не говоря за самата тема - кое не разбра ? .. темата не бе бърка понеже не пуша

ShtrudeL
04-14-2013, 16:01
нали още одеве ти казах,че не говоря за самата тема - кое не разбра ? .. темата не бе бърка понеже не пуша

ами такава е темата, такова ми е държанието бе.. какво не разбираш? Свързани са.
Излез от кофата и тогава ми говори за позьорщина и висша лигня. Влез в секс, влез в любов, влез по другите раздели и ми покажи такива ми мнения.
Аз например мога да ти извадя 10 твои мнения, в които се държиш нападателно към всички, без да са го заслужили. Ама пиля ли ти над главата за това?


КитинкО, ти също можеш да се разровиш из другите раздели, щом ме имаш за детенце. Т.е. щом си приела това за закон, както всички останали, които не виждат по-далеч от носа си и повтарят като машини едно и също, без да си направят труда да се информират повече преди да говорят. Не казвам, че трябва да се интересувате живо от мен и особата ми във форума, а че е глупаво да дъвчете едно и също, само за да си правите вятър на устата.

Tyler The Creator
04-14-2013, 16:04
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/532330_569059306448442_1796159370_n.jpg

M****
04-14-2013, 16:16
Искам(е) бой, искам(е) бой! :)

princess_sissi
04-14-2013, 16:21
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/532330_569059306448442_1796159370_n.jpg
Хахахаха +1

FuCKkK13
04-14-2013, 16:59
ами такава е темата, такова ми е държанието бе.. какво не разбираш? Свързани са.
Излез от кофата и тогава ми говори за позьорщина и висша лигня. Влез в секс, влез в любов, влез по другите раздели и ми покажи такива ми мнения.
Аз например мога да ти извадя 10 твои мнения, в които се държиш нападателно към всички, без да са го заслужили. Ама пиля ли ти над главата за това?


КитинкО, ти също можеш да се разровиш из другите раздели, щом ме имаш за детенце. Т.е. щом си приела това за закон, както всички останали, които не виждат по-далеч от носа си и повтарят като машини едно и също, без да си направят труда да се информират повече преди да говорят. Не казвам, че трябва да се интересувате живо от мен и особата ми във форума, а че е глупаво да дъвчете едно и също, само за да си правите вятър на устата.
и в други раздели съм виждала да се държиш така.... казах ти - градивна критика,а това,че ти не я приемаш си е твое решение ... отстрани ти казах как изглежда.. за нападателните мнения - много ясно,то целия форум е такъв и въпреки това и те не са много сериозни,обаче поне не е пълен фалш

FuCKkK13
04-14-2013, 17:02
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/532330_569059306448442_1796159370_n.jpg

+++

deniki
04-14-2013, 17:09
темата - майната и,ами държанието ти ? колкото и детинско да е пак е пресилено ...харесва ли ти да те държиш като префърцунена госпожица ? - ако го видиш на друг човек определено няма да ти хареса ... да,в тоя форум всички си показваме простотията на макс,никой не е кой знае колко сериозен дори и в ''сериозните'' си мнения,ама си личи,когато нещо е твърде пресилено и плаче за внимание

++++

Fisherman
04-14-2013, 17:21
Колкото и да се дървите на админката,тя е права.Няма смисъл в пушенето и в пиячката също.Аз ще ви кажа,защо за вас има смисъл,защото сте овце и ви тресе стадното чувство.Когато една овца пуши,другата не може да остане по-назад,когато една пие и другата,когато едната се друса и другата,не защото има нужда,за внимание е всичко.

И мога да продължавам,да разгъвам локума също,защото и аз съм бил на училище и съм бил на свидетел,как здрави прави деца решават да почнат да димят,защото в компанията с която движат всички го правят.Същото е и с марихуаната,която така настървено се защитава от всеки втори пикльо с 3ки в бележника,тревата е наркотик,както и да я гледаме и не лекува рак,както прочетох в темата за снимките,трябва да си стабилно тъп за да си мислиш,че в нея има нещо добро,тва че няма доказан случай на смърт от пушене,нищо не означава,аз мога да излезна на улицата и да посоча стотици случаи на турбо затъпяване от нея.

nqmaznacheniee
04-14-2013, 17:28
а защо просто не приемете, че не е нужно да имаш нужда от цигара, за да запалиш. Разберете, че в живота има удоволствия, които човек обича да си доставя независимо, че е наясно какви последствия може да има.

Гледайте си живота и ни оставете да се тровим :D

ShtrudeL
04-14-2013, 17:33
и в други раздели съм виждала да се държиш така...

естЕ че така ще кажеш х)
как само не можеш да си признаеш, че грешиш.. х)

Fisherman
04-14-2013, 17:38
Гледайте си живота и ни оставете да се тровим :D

Що па ,на мен може да ми доставя удоволствие да ти се подигравам как ще пукнеш на 30 години,с 3 вида рак, декомпресирана цироза,импотентност,жълти зъбки,тремор,тъпизъм и човек заприличва на плашило с всеки изминал ден.

Fisherman
04-14-2013, 17:40
Ония ден,направих грешката да излезна пред НДК,нагледах се на дечица с цигари,двулитровки ариана,сигурен че ако бях попитал 12 годишното момиченце,което мина пред мен с цигара в ръчичка,нямаше да може да ми обясни защо пуши.

от гангстерлъка е всичко

nqmaznacheniee
04-14-2013, 17:45
Що па ,на мен може да ми доставя удоволствие да ти се подигравам как ще пукнеш на 30 години,с 3 вида рак, декомпресирана цироза,импотентност,жълти зъбки,тремор,тъпизъм и човек заприличва на плашило с всеки изминал ден.

е някой да те е спрял ?

ShtrudeL
04-14-2013, 17:46
Що па ,на мен може да ми доставя удоволствие да ти се подигравам как ще пукнеш на 30 години,с 3 вида рак, декомпресирана цироза,импотентност,жълти зъбки,тремор,тъпизъм и човек заприличва на плашило с всеки изминал ден.

ето някой, който е разбрал дълбокия смисъл на темата.. 8-)
И то не удоволствие, а чисто и просто досадно заяждане, на което явно всички се връзват.. 8-)
Като детенце (ДА.), което обяснява на друго детенце 'ааааа ама виждаш лиииии, виждаш ли, като ти казвам, че моята количка е по-хубава!' и другото 'добре'.. и онова досадното пак 'ама виждаш лииииииии, виждаш ли, че имам и дистанционно за нея!' ^^

Всеки е имал период, в който да е като умишлена досадна лепка на някой приятел с цел просто да се пошегува и да го 'дразни'. Вие не сте ми приятели, но се сетих, че го мога да ви дразня. ^^

CupcakeKitty
04-14-2013, 17:51
Колкото и да се дървите на админката,тя е права.Няма смисъл в пушенето и в пиячката също.Аз ще ви кажа,защо за вас има смисъл,защото сте овце и ви тресе стадното чувство.Когато една овца пуши,другата не може да остане по-назад,когато една пие и другата,когато едната се друса и другата,не защото има нужда,за внимание е всичко.


Тука спрях да чета.. нататък може да си написал хубави работи тъй де
тааа я си представи пък че почти никой не пуши
и тези които пушат останалите ги нареждат и говорят лошо за тях и биват отхвърляни и т.н и т.н
тааа няма ли да са овце?

Tyler The Creator
04-14-2013, 17:51
Живееш в демократична държава, можеш да ми се подиграваш как ше умра на 30, т'ва гарантира ли ти на теб, че утре няма да излезеш и да те блъсне кола (да не дава Господ) и умреш на там колкото години си ? И с к'во ше ти помогне т'ва че не си пушил и пил ? Като живееш предпазливо и страхливо, т'ва не е гарант за дълголетие, както и дори и да живееш като т.нар "rockstar" ти гарантира ранна смърт. Прост пример - Ози Озбърн...
И т'ва, че на 12-13 годишни пушат е наистина тъпо... и то вече от гангстерлък и овчо съзнание. Но аз съм долу-горе ментално здрав и зрял човек, можещ да преценява кое е зле за него и какъв риска и дали мога да си позволя да пия и да пуша :) Всеки се прави изборите в живота, друг е въпроса, че какъвто и избор да направиш, винаги ще има хора да ти се подиграват за него :) peace out broh.

ПостЯ е към малкото рибарче :)

ShtrudeL
04-14-2013, 17:53
Живееш в демократична държава, можеш да ми се подиграваш как ше умра на 30, т'ва гарантира ли ти на теб, че утре няма да излезеш и да те блъсне кола (да не дава Господ) и умреш на там колкото години си ? И с к'во ше ти помогне т'ва че не си пушил и пил ? Като живееш предпазливо и страхливо, т'ва не е гарант за дълголетие, както и дори и да живееш като т.нар "rockstar" ти гарантира ранна смърт. Прост пример - Ози Озбърн...
И т'ва, че на 12-13 годишни пушат е наистина тъпо... и то вече от гангстерлък и овчо съзнание. Но аз съм долу-горе ментално здрав и зрял човек, можещ да преценява кое е зле за него и какъв риска и дали мога да си позволя да пия и да пуша :) Всеки се прави изборите в живота, друг е въпроса, че какъвто и избор да направиш, винаги ще има хора да ти се подиграват за него :) peace out broh.

ама не приемай всичко на сериозно бе човееееек
ест че няма да тръгна да ти се подигравам по тоя начин
просто всичко го поехте много на вътре

Tyler The Creator
04-14-2013, 17:54
ама не приемай всичко на сериозно бе човееееек
ест че няма да тръгна да ти се подигравам по тоя начин
просто всичко го поехте много на вътре

Не бе, поста е към рибаря, както пише, за т'ва почнах да говоря сериозно и с аргументи :) Може да се заформи интересна дискусия :)

Fisherman
04-14-2013, 17:56
е някой да те е спрял ?


тия кви са тогава



Ти пиеш ли алкохол ? ядеш ли mc donalds и други нездравословни лайна ? и без тях можеш да живееш, просто ти доставят удоволствие както на нас цигарите ... Ние не правим теми да спрете джумерките, така че fuck off


i na men ne mi haresva cigara i ne pu6a i me draznqt tezi koito pu6at ei taka samo za da se pravqt na interesni ama ne se zanimavam s tqx! ;]
sry ama mnogo si zle avtorke, grow a lil bit up ! : ) (;


Като не те кефи, не пуши е како. От фалшива загриженост и лицемерно милосърдие, никой не печели. Ни най-малко пък ти успяваш да заблудиш нЕкой...


Жалко, че не дразниш с т'ва, че казваш да спрем цигарите... МноЛ му дреме на някой, че неква случайна мацка казала еди си кой да направи еди си к'во... ай малко :lol:

Просто е дразнещо фашивото ти поведение...


а защо просто не приемете, че не е нужно да имаш нужда от цигара, за да запалиш. Разберете, че в живота има удоволствия, които човек обича да си доставя независимо, че е наясно какви последствия може да има.

Гледайте си живота и ни оставете да се тровим :D

Fisherman
04-14-2013, 17:58
Живееш в демократична държава, можеш да ми се подиграваш как ше умра на 30, т'ва гарантира ли ти на теб, че утре няма да излезеш и да те блъсне кола (да не дава Господ) и умреш на там колкото години си ? И с к'во ше ти помогне т'ва че не си пушил и пил ? Като живееш предпазливо и страхливо, т'ва не е гарант за дълголетие, както и дори и да живееш като т.нар "rockstar" ти гарантира ранна смърт. Прост пример - Ози Озбърн...
И т'ва, че на 12-13 годишни пушат е наистина тъпо... и то вече от гангстерлък и овчо съзнание. Но аз съм долу-горе ментално здрав и зрял човек, можещ да преценява кое е зле за него и какъв риска и дали мога да си позволя да пия и да пуша :) Всеки се прави изборите в живота, друг е въпроса, че какъвто и избор да направиш, винаги ще има хора да ти се подиграват за него :) peace out broh.

ПостЯ е към малкото рибарче :)

не можеш да пушиш трева и да твърдиш,че си ментално здрав

CupcakeKitty
04-14-2013, 17:59
Всеки е имал период, в който да е като умишлена досадна лепка на някой приятел с цел просто да се пошегува и да го 'дразни'. Вие не сте ми приятели, но се сетих, че го мога да ви дразня. ^^

ам да изобщо не си личи че темата е пусната за пълната лигня
решила си че можеш да дразниш
да разбира се
сто процента целта на темата не е била да се подиграваш на това че се тровят или да ги накараш да се дразнят ама те самите се набутват и почват да се впрягат
а иначе за това дето казах че си лапе
видяла съм достатъчно твои писания за да си преценя че имаш супер лапешкото мислене и не казвам че си тъпа или нещо такова просто си като малко дете което понякога на мен лично ми е супер противно и смешно щото се оказа че си студентка лол.. хубаво е да си дечко но до една определена степен а ти си прекалено много във филма
а преценяваме по това което виждаме по това което показват хората (аз поне мисли не чета)
тъй че няма какво да отричаш ти може да не си пишлеме по акъл ама като се правиш на такова не можеш да се сърдиш на хората че те виждат като такава

Tyler The Creator
04-14-2013, 18:00
не можеш да пушиш трева и да твърдиш,че си ментално здрав

Я се аргументирай ? И аз мога да хвърлям празни думи в пространството :)

CupcakeKitty
04-14-2013, 18:01
Ники от тебе пък не очаквах такова нещо
кво се тровиш за глупости лол :D веселяк си ппц ;с

Tyler The Creator
04-14-2013, 18:03
Не е, душицо, то не е заради темата специално... Просто има супер много хора като рибарчето които говоря абсолютно пълни глупости и ми е болна тема, девици и монаси да ме провъзгласяват за еди си къв си...

Fisherman
04-14-2013, 18:04
Я се аргументирай ? И аз мога да хвърлям празни думи в пространството :)

ко да се аргументирам нига,тревата освен да те прави по тъп,други лечебни свойства има ли?

CupcakeKitty
04-14-2013, 18:06
ве кво ви бърка вас кой харесва тревата и кой не я харесва бе :D мале с кви глупости се хващате
цунки
:*

dread88
04-14-2013, 18:06
За кви цигари става въпрос ?

Tyler The Creator
04-14-2013, 18:06
ко да се аргументирам нига,тревата освен да те прави по тъп,други лечебни свойства има ли?

Ти как установи, че те прави по тъп ? Ако т'ва е критерии, братко, обзалагам се че си изпафкал поне едно 1 кило през живота си...

Tyler The Creator
04-14-2013, 18:07
ве кво ви бърка вас кой харесва тревата и кой не я харесва бе :D мале с кви глупости се хващате
цунки
:*

ЛЕГАЛИЗАЦИЯ, ЛЕГАЛИЗАЦИЯ, ЛЕГАЛИЗАЦИЯ :lol: :lol: :lol:

CupcakeKitty
04-14-2013, 18:07
За кви цигари става въпрос ?

тоя въпрос в днешно време.. :D
за тютюн става дума
ама после почнаха за трева

dread88
04-14-2013, 18:09
ко да се аргументирам нига,тревата освен да те прави по тъп,други лечебни свойства има ли?

Има да и то много и доказани от медицината!!!!!

Fisherman
04-14-2013, 18:10
Ти как установи, че те прави по тъп ? Ако т'ва е критерии, братко, обзалагам се че си изпафкал поне едно 1 кило през живота си...

установих,защото групичката с която ходех по време на даскало,пушеха до един всичките,всеки ден и определено станаха по прости с времето,освен това не можеш да изкарваш мозъка от нормалния му цикъл на работи и да си мислиш че тва е хубаво нещо

CupcakeKitty
04-14-2013, 18:11
ма супер сте кухи е бате
кво ти пречи че той ще стане тъп (например) и че си пафка
а на тебе пък кво ти пука че той ти казва че тревата те прави тъп и не го кефи и т.н
в смисъл ти си я пушиш щото те кефи а не за да ти казват колко е яка и т.н

иначе в това да разправяш че пушиш ей така без никой да те е питал и да се хвалиш наляво надясно е доста смотано :D ма кой как си прецени :D

Fisherman
04-14-2013, 18:13
ве кво ви бърка вас кой харесва тревата и кой не я харесва бе :D мале с кви глупости се хващате
цунки
:*

ти се кривиш тука,ама съм сигурен че и ти си пробвала и за това си по благоприятно разположена към пушачите

Fisherman
04-14-2013, 18:14
ма супер сте кухи е бате
кво ти пречи че той ще стане тъп (например) и че си пафка
а на тебе пък кво ти пука че той ти казва че тревата те прави тъп и не го кефи и т.н
в смисъл ти си я пушиш щото те кефи а не за да ти казват колко е яка и т.н

иначе в това да разправяш че пушиш ей така без никой да те е питал и да се хвалиш наляво надясно е доста смотано :D ма кой как си прецени :D

на тебе пък какво ти пречи,че аз казвам,че той ще стане тъп

CupcakeKitty
04-14-2013, 18:15
ти се кривиш тука,ама съм сигурен че и ти си пробвала и за това си по благоприятно разположена към пушачите

оо прочети ми последния пост (да де тоя е последния :D) и ще видиш че изобщо не съм 'по- благоприятно разположена' към тях
аз дали пуша или не няма абсолютно никакво значение

CupcakeKitty
04-14-2013, 18:16
на тебе пък какво ти пречи,че аз казвам,че той ще стане тъп

бе бтв знаеш ли че мислех да едитна и да напиша "то пък мене кво ме бърка че спорите" :D
просто е супер излишно да 'се карате' за подобни неща и да се впрягате и т.н
а иначе мене ми е все тая ако не ми беше скучно нямаше да пиша
сеш се :3

Fisherman
04-14-2013, 18:16
Има да и то много и доказани от медицината!!!!!

Искам да ми докараш двама медика,да го чуя от тях.Тъй като аз се движа в тия среди,ще се поинтересувам как наистина стоят нещата,молете се професора да каже някоя добра дума за билката

Fisherman
04-14-2013, 18:17
оо прочети ми последния пост (да де тоя е последния :D) и ще видиш че изобщо не съм 'по- благоприятно разположена' към тях
аз дали пуша или не няма абсолютно никакво значение

залагам си ташаците че димиш и ти,сигурен съм,само от държанието ти се подразбира

Fisherman
04-14-2013, 18:18
бе бтв знаеш ли че мислех да едитна и да напиша "то пък мене кво ме бърка че спорите" :D
просто е супер излишно да 'се карате' за подобни неща и да се впрягате и т.н
а иначе мене ми е все тая ако не ми беше скучно нямаше да пиша
сеш се :3

Когато ти е скучно винаги можеш да завиеш един масур

CupcakeKitty
04-14-2013, 18:18
залагам си ташаците че димиш и ти,сигурен съм,само от държанието ти се подразбира

иии ако димя какво толкова?
ами пък ако не димя какво толкова?

CupcakeKitty
04-14-2013, 18:19
Когато ти е скучно винаги можеш да завиеш един масур

ъБсурД
мога да се веселя и без да пия и пуша
и го правя
нищо че в момента е във форума :D

Fisherman
04-14-2013, 18:20
иии ако димя какво толкова?
ами пък ако не димя какво толкова?

димиш димиш

dread88
04-14-2013, 18:21
Освен като лек наркотик, марихуана се използва и с лечебна цел. Т.нар. медицинска марихуана се взима с рецепта и има редица лечебни свойства. Човеко нямаш покритие на мненията,влез малко в гугъл поинтерисувай се попрочети тук таме нещичко преди да говориш глупости.Кви медици те гонят бе много преди ние да се родим хората са използвали марихуаната за лечение на много работи,има и филми за това.....

Fisherman
04-14-2013, 18:21
ъБсурД
мога да се веселя и без да пия и пуша
и го правя
нищо че в момента е във форума :D

И на мен винаги ми е било весело,без алкохол,екстази или масур и за това се чудя каква е причината дечицата да пафкат,пият,друсат така усилено

CupcakeKitty
04-14-2013, 18:22
димиш димиш

оки не казвам че димя не казвам и че не димя
казвам че което и от двете да е няма абсолютно никакво значение а ти оти така тъпчиш и повтаряш едно и също :D

FuCKkK13
04-14-2013, 18:22
ам да изобщо не си личи че темата е пусната за пълната лигня
решила си че можеш да дразниш
да разбира се
сто процента целта на темата не е била да се подиграваш на това че се тровят или да ги накараш да се дразнят ама те самите се набутват и почват да се впрягат
а иначе за това дето казах че си лапе
видяла съм достатъчно твои писания за да си преценя че имаш супер лапешкото мислене и не казвам че си тъпа или нещо такова просто си като малко дете което понякога на мен лично ми е супер противно и смешно щото се оказа че си студентка лол.. хубаво е да си дечко но до една определена степен а ти си прекалено много във филма
а преценяваме по това което виждаме по това което показват хората (аз поне мисли не чета)
тъй че няма какво да отричаш ти може да не си пишлеме по акъл ама като се правиш на такова не можеш да се сърдиш на хората че те виждат като такава
е това се опитах да кажа по не чак толкова лош начин 8-) .. щото е до такава степен,че наистина да ти е противно

Fisherman
04-14-2013, 18:23
Освен като лек наркотик, марихуана се използва и с лечебна цел. Т.нар. медицинска марихуана се взима с рецепта и има редица лечебни свойства. Човеко нямаш покритие на мненията,влез малко в гугъл поинтерисувай се попрочети тук таме нещичко преди да говориш глупости.Кви медици те гонят бе много преди ние да се родим хората са използвали марихуаната за лечение на много работи,има и филми за това.....

Използват я раково болни,не за да се лекуват а за да убият болката,ти влизаш в гугъл,аз в университета.Така и не разбрах какви лечебни свойства има ТОЧНО

CupcakeKitty
04-14-2013, 18:23
И на мен винаги ми е било весело,без алкохол,екстази или масур и за това се чудя каква е причината дечицата да пафкат,пият,друсат така усилено

ама виж сега не всички са тебе или мене или него и т.н

dread88
04-14-2013, 18:25
От марихуана се повлияват много добре хора, страдащи от рак, глаукома, мигрена, диабет, ревматизъм, множествена склероза, анорексия, СПИН, болест на Паркинсон, алцхаймерова болест. Марихуаната облекчава стомашни болки, както и страничните ефекти на химиотерапията, потиска гадене и повръщане, спазми, лекува мускулни травми, помага при загуба на апетит, безпокойство. Пушенето на марихуана в малки дози помага при главоболие, тъй като намалява кръвното налягане и разширява кръвоносните съдове.Лечебният ефект на марихуаната се изразява и в противовъзпалителните й свойства. Това за теб не с ли лечебни свойства?

FuCKkK13
04-14-2013, 18:26
установих,защото групичката с която ходех по време на даскало,пушеха до един всичките,всеки ден и определено станаха по прости с времето,освен това не можеш да изкарваш мозъка от нормалния му цикъл на работи и да си мислиш че тва е хубаво нещо
ама що под ''някой пуши трева'' се разбира всеки ден ?

CupcakeKitty
04-14-2013, 18:26
Използват я раково болни,не за да се лекуват а за да убият болката,ти влизаш в гугъл,аз в университета.Така и не разбрах какви лечебни свойства има ТОЧНО

+ съм
използва се като обезболяващо а не като нещо което лекува
но и моята информация е от четене в гугул (явно по- внимателно)
ама това за рака..
освен ако не се използва като лек за нещо друго

Fisherman
04-14-2013, 18:27
ама виж сега не всички са тебе или мене или него и т.н

http://svetsko.bg/sites/default/files/styles/medium/public/pulna_ludniza_niki_punchev.jpg

страхотна логика

Fisherman
04-14-2013, 18:29
. Това за теб не с ли лечебни свойства?

не това е подтискане на симптоми,по същата логика и морфина лекува

CupcakeKitty
04-14-2013, 18:29
ама що под ''някой пуши трева'' се разбира всеки ден ?

щото хората си правят преценката по тея лапетии дето постоянно постват треви и публично си правят схемите как ще се напушват и как днеска и вчера и оня ден и нам си още кога се били напушили ТОЛКО ЗДРАВО
ии как правили някакви си простотии докато били напушени и да
какво очакваш :D

FuCKkK13
04-14-2013, 18:31
не знам.. странно е

иначе за мен и притъпяване на болка е + и го броя като лек т.е. че помага с нещо... щото то и като те боли главата едно хапченце ти спира болката ама си е файда нали ? нищо,че същото това хапче е химия и има и отрицателно действие.. абе тая тема е много дълга и широка ама не може да се пренебрегне факта,че има медицинска марихуана,просто няма как..

FuCKkK13
04-14-2013, 18:31
и преди някой да ме изкара че пуша 8-) - не пуша ( нито трева,нито цигари,нито нищо)

CupcakeKitty
04-14-2013, 18:32
http://svetsko.bg/sites/default/files/styles/medium/public/pulna_ludniza_niki_punchev.jpg

страхотна логика

ми не виждам кое ми е кривото в изказването
ти и аз и още 536436 човека може да можем да се забавляваме без да сме пили или пушили
обаче останалите пък явно не могат.. или доори и да могат значи щом го правят явно им харесва повече
не може аз да обичам шоколад ии да знам че още много хора го обичат и като се намери някой който пък не го кефи да си похапва сладко да почна да му се карам ама ти защо не си като мене защо не обичаш шоколад щом аз го обичам

Fisherman
04-14-2013, 18:35
не знам.. странно е

иначе за мен и притъпяване на болка е + и го броя като лек т.е. че помага с нещо... щото то и като те боли главата едно хапченце ти спира болката ама си е файда нали ? нищо,че същото това хапче е химия и има и отрицателно действие.. абе тая тема е много дълга и широка ама не може да се пренебрегне факта,че има медицинска марихуана,просто няма как..

хубаво,болните хора имат причина да пушат,ама един здрав и прав човек за какво му е?

dread88
04-14-2013, 18:37
http://30dumi.eu/2012/09/izsledovateli-marihuanata-lekuva-rak-i-premahva-stranichnite-efekti/ ЧЕТИ БЕ ФИШЪР
THC потиска растежа на туморите в белодробния рак и значително намалява способността на рака да се разпространява. ” Освен това, THC действа като ракета с топлинно насочване- селективно убива раковите клетки, оставяйки здравите клетки непокътнати.

Fisherman
04-14-2013, 18:40
http://30dumi.eu/2012/09/izsledovateli-marihuanata-lekuva-rak-i-premahva-stranichnite-efekti/ ЧЕТИ БЕ ФИШЪР
THC потиска растежа на туморите в белодробния рак и значително намалява способността на рака да се разпространява. ” Освен това, THC действа като ракета с топлинно насочване- селективно убива раковите клетки, оставяйки здравите клетки непокътнати.

искам да видя черно на бяло,искам излекуван човек да видя,науката не работи със статии написани в дълнопробен сайт и празни приказки,теории и философия а с факти

FuCKkK13
04-14-2013, 18:41
^ само казах,че няма как да се отрече напълно,че тревата може и да е полезна колкото и да не ви се иска .. иначе тоя въпрос е твърде банален.. можеш да си го зададеш за 50% (поне) от нещата,които те заобикалят .. .аз примерно съм против моторите и аз мога да кажа : защо на един здрав,прав човек му трябва нещо с което ако се увлече само за секунда може да стане донор ? .. просто от тоя въпрос няма смисъл... щото им е кеф,щото са искали да пробват нещо ново,щото подражават на фразата '' един живот живеем,трябва да се опита от всичко'' , щото останалите пушат,да се направят на големи/модерни ... 150 отговора, ама това променя ли нещо ? - не... така че няма смисъл от тия въпроси и спорове на тая тема

dread88
04-14-2013, 18:41
Заеби,даже няма смисъл да споря с тебе...Мисли се за най-умния на света и си живей,няма кво да ти доказвам хората многооо преди тебе са го доказали а ти си говори глупостите

DieselBlood
04-14-2013, 18:43
И понеже не ми се чете цялата тема-защо трябва да спра цигарите??? Тъпите изказвания "то вреди на дробовете ти" ми ги спестете.

Fisherman
04-14-2013, 18:45
Заеби,даже няма смисъл да споря с тебе...Мисли се за най-умния на света и си живей,няма кво да ти доказвам хората многооо преди тебе са го доказали а ти си говори глупостите

Мисла се

nqmaznacheniee
04-14-2013, 18:46
искам да видя черно на бяло,искам излекуван човек да видя,науката не работи със статии написани в дълнопробен сайт и празни приказки,теории и философия а с факти

а значи ти използваш, като аргумент "мое обкръжение затъпя след като започна да пуши", а искаш на теб да ти се дават факти черно на бяло :D

Fisherman
04-14-2013, 18:47
ми не виждам кое ми е кривото в изказването
ти и аз и още 536436 човека може да можем да се забавляваме без да сме пили или пушили
обаче останалите пък явно не могат.. или доори и да могат значи щом го правят явно им харесва повече
не може аз да обичам шоколад ии да знам че още много хора го обичат и като се намери някой който пък не го кефи да си похапва сладко да почна да му се карам ама ти защо не си като мене защо не обичаш шоколад щом аз го обичам


И какво се оказва,че само с тревата и бутилката водка може да им е весело?Айде де не вярвам

CupcakeKitty
04-14-2013, 18:48
а значи ти използваш, като аргумент "мое обкръжение затъпя след като започна да пуши", а искаш на теб да ти се дават факти черно на бяло :D

:lol:

CupcakeKitty
04-14-2013, 18:49
И какво се оказва,че само с тревата и бутилката водка може да им е весело?Айде де не вярвам

*нищо не казва*
:D
нищо че ще го разбереш като че просто нямам какво да кажа :D

FuCKkK13
04-14-2013, 18:53
И какво се оказва,че само с тревата и бутилката водка може да им е весело?Айде де не вярвам
нали знаеш,че човек може сам да си втълпи нещо и след време наистина почва да го мисли ?.. а понякога е ''просто така'' или ще ми кажеш,че никога през живота си не си правил нещо '' просто така'' и си нямал обяснение защо си го направил ? ако ми го кажеш няма да ти повярвам

Fisherman
04-14-2013, 18:54
а значи ти използваш, като аргумент "мое обкръжение затъпя след като започна да пуши", а искаш на теб да ти се дават факти черно на бяло :D

е да ти щото с твойте ръце и един джойнт си излекувал сума ти хора,Куин лечителката го раздаде

Chrizz
04-14-2013, 18:56
:lol:
уникални сте

nqmaznacheniee
04-14-2013, 19:00
е да ти щото с твойте ръце и един джойнт си излекувал сума ти хора,Куин лечителката го раздаде

полека, дори нямам мнение по въпроса вреден ли е или не :D

Fisherman
04-14-2013, 19:02
Еми даде,нека си е болкоуспокояващо,ама здрав човек за кво му е? Никой няма да може да ми отговори на този въпрос,късаещ нашата галактика.

nqmaznacheniee
04-14-2013, 19:04
За да си прави кефа, а това не е ли достатъчна причина ?

CupcakeKitty
04-14-2013, 19:09
Еми даде,нека си е болкоуспокояващо,ама здрав човек за кво му е? Никой няма да може да ми отговори на този въпрос,късаещ нашата галактика.

лол всъщност всеки който е опитал и му е подействало положително ще може да ти отговори
марихуаната повдига настроението и те освобождава от всичките натоварващи мисли за проблеми и т.н с които мозъчето ти се занимава цял ден (пък е възможно и да се депресираш още повече и да сдухаш много яко.. пък и да не те хване също)
има хора които могат сами да се веселят и знаят как сами да се отпуснат и да се освободят от тея мисли които споменах горе
обаче има хора пък които не могат (или предполагам не искат) и търсят други начини да се справят с това..
единственото нещо което не мога да разбера е това да пушиш за модата
например да пушиш и да сдухваш или да не те хваща но да продължаваш да пушиш само и само за да си част от компанията и за да си готин и т.н
също и това да парадираш с това че пушиш.. и това не го разбирам

Chrizz
04-14-2013, 19:09
За да си прави кефа

/thread

Не стига, че се чуди за к'во да се заяде, пък и му се връзвате... На хора с предразсъдъци, колкото и да се опитваш да им обясниш нещо, било то с факти или не, те си знаят само тяхното.

Fisherman
04-14-2013, 19:12
И пак по хубаво ще си изкараш в компания с приятели/приятелки отколкото да смучеш дима

socareless
04-14-2013, 19:13
Fisherman,зле си приятел , очевидно си доста неинформиран по въпроса.За какво се опитваш да се изкажеш компетентно по въпрос ,за който явно си нямаш и представа,простено ти е де, явно ти е доста промито мозъчето.Гледай филма 'The buisness behind getting high' току виш си разбрал нещо.hf

CupcakeKitty
04-14-2013, 19:14
И пак по хубаво ще си изкараш в компания с приятели/приятелки отколкото да смучеш дима

е ти пък откъде знаеш :D

Tyler The Creator
04-14-2013, 19:15
искам да видя черно на бяло,искам излекуван човек да видя,науката не работи със статии написани в дълнопробен сайт и празни приказки,теории и философия а с факти

Дай тогава да видя и аз, факт, че не помага :lol:

nqmaznacheniee
04-14-2013, 19:16
И пак по хубаво ще си изкараш в компания с приятели/приятелки отколкото да смучеш дима

хора всякакви, ти точно това не можеш да разбереш

ShtrudeL
04-14-2013, 19:16
видяла съм достатъчно твои писания за да си преценя че имаш супер лапешкото мислене и бла бла простотии

трънки си видяла
ако беше видяла, нямаше просто да си проветряваш устата
влез в 2 теми в другите раздели, в които съм писала и ми извади 3 детинско написани коментара и ще се призная за това, за което ме описваш (дано си достатъчно 'голяма' за да можеш да отсееш тези, в които просто съм се шегувала или иронизирала някого)

Така написано звуча ли ти детски? Или трябва да споменавам еднорози и облачета след всяко изречение, за да се почувстваш (и не само ти) права?

Pink_Panther
04-14-2013, 19:19
Само едни пуканки ми липсват..много яко се вкарахте във филма :D

CupcakeKitty
04-14-2013, 19:19
трънки си видяла
ако беше видяла, нямаше просто да си проветряваш устата
влез в 2 теми в другите раздели, в които съм писала и ми извади 3 детинско написани коментара и ще се призная за това, за което ме описваш (дано си достатъчно 'голяма' за да можеш да отсееш тези, в които просто съм се шегувала или иронизирала някого)

Така написано звуча ли ти детски? Или трябва да споменавам еднорози и облачета след всяко изречение, за да се почувстваш (и не само ти) права?

тука нещо май се опитваш да изкараш че съм ти казала че си такава
а аз казах че се правиш на такава
следователно е напълно излишно да тръгна да ти чета всичките постове :D
+ виждала съм твои теми в дарк дейт
както казах преценяваме по това което виждаме :D

FuCKkK13
04-14-2013, 19:21
ShtrudeL при положение,че са го забелязали не един и двама не виждам с какъв акъл спориш

Chrizz
04-14-2013, 19:21
http://www.youtube.com/watch?v=QrPYZ9psVnE
поздрав :3

dread88
04-14-2013, 19:28
Фишърчо,лекар ли си,доктор ли си ,учен ли си,човек който се е интересувал подробно от марихуаната и нейното действие ли си .... или си просто невеж,необразован хейтър нямащ си и на идея за кво говори

M****
04-14-2013, 19:39
Искам(е) бой, искам(е) бой! :)

Искам(е) бой, искам(е) бой! :)

Fisherman
04-14-2013, 19:41
Fisherman,зле си приятел , очевидно си доста неинформиран по въпроса.За какво се опитваш да се изкажеш компетентно по въпрос ,за който явно си нямаш и представа,простено ти е де, явно ти е доста промито мозъчето.Гледай филма 'The buisness behind getting high' току виш си разбрал нещо.hf

Tи супер информарания също не каза нищо,добре ще го гледам

Fisherman
04-14-2013, 19:43
Фишърчо,лекар ли си,доктор ли си ,учен ли си,човек който се е интересувал подробно от марихуаната и нейното действие ли си .... или си просто невеж,необразован хейтър нямащ си и на идея за кво говори

аптекарче съм,драги,май вие си нямате идея за кво става въпрос,как да спори с човек с хора които всичко са прочели от нета или некой в компанията го е подхвърлил ей така и вече тва е новата религия "тревата е лекува рака"

ShtrudeL
04-14-2013, 19:47
тука нещо май се опитваш да изкараш че съм ти казала че си такава
а аз казах че се правиш на такава
следователно е напълно излишно да тръгна да ти чета всичките постове :D
+ виждала съм твои теми в дарк дейт
както казах преценяваме по това което виждаме :D

ахааааа така било (ок, нека приемем, че е така)
Правя се. И какво? Човек може да се прави на каквото си иска. Ти като искаш гледай само образа ми на 'дете', ама ако го правиш, си вей приказките на някой друг. Можеш да критикуваш градивно (както се изрази вечно черногледата ти колежка) сериозните ми постове/мнения, но да ми се правиш на две и половина за това, на което се правя (ти го твърдиш), е просто смешно и изсмукано от пръстите.
А какво да ти кажа за дарк дейт? (само като го прочетох и ми стана смешно, ще каза защо, но след това осъзнах друго, което също ще кажа)
Ти знаеш ли от кога ми е регистрацията там и коолко пък активна съм била? О, можеш да провериш, ако все още посещаваш тоя мизерен сайт. Та какво викаш?
Сега да обясня това в скобите. Смешно ми стана, защото изтъкваш нещо, което е било преди 2045435 години, но и тъжно, защото е поредното доказателство за това, че си като робот, в който е въведена настройката от преди 2-3 години (не помня от кога съм във форума и от кога 'ме знаеш') - 'Щрудел мисли като дете./Щрудел се прави на дете.' и т.н. Т.Е!.. не можеш да мислиш и да си ПОмислиш, че един човек е способен да се променя с времето. Не, най-вероятно можеш, но както повечето безмозъчни роботи тук, не искаш.
Ако един човек дълго време е имал славата на женкар/убиец/вегетарианец/етц, типично по български (а и не само), винаги ще му натякват какъв е бил и винаги ще си мислят, че още е онова в миналото му. Защото сте тъпи. Извинете. Не знам дали сте. Но виждам, че не искате да мислите с главите си.
Казах ти. (и не само не теб)
Ела в една друга сериозна тема и ми кажи с чиста съвест, че съм я коментирала детински, или съм се правела на някаква си и не съм я приела на сериозно.

Chrizz
04-14-2013, 19:48
http://media.tumblr.com/26e144870baadb1b2836ceb749f2ba94/tumblr_inline_mjwsh5DFq71qz4rgp.gif

ShtrudeL
04-14-2013, 19:50
ShtrudeL при положение,че са го забелязали не един и двама не виждам с какъв акъл спориш

Ти да видиш.
Марийка, Петканка, Драганка, Спаска и Елена забелязаха, че Иван има сини очи. Нищо, че носеше слънчеви очила.

Fisherman
04-14-2013, 19:54
Дай тогава да видя и аз, факт, че не помага :lol:

на тебе с какво ти помогна

Fisherman
04-14-2013, 19:56
http://media.tumblr.com/26e144870baadb1b2836ceb749f2ba94/tumblr_inline_mjwsh5DFq71qz4rgp.gif

много оригинален,преди да заспиш провери какво са качили в 9гаг и се посмей

dread88
04-14-2013, 19:56
Че като си аптекар продавай презервативи и хапчетата на бабите и не се меси там дето нищо не разбираш...кво си мислиш ДРАГИ че си мн навътре с нещата и мн ги чаткаш ли,такива като тебе бол...... ок дай ми доказателство че не лекува,обоснови се.

Fisherman
04-14-2013, 19:59
Че като си аптекар продавай презервативи и хапчетата на бабите и не се меси там дето нищо не разбираш...кво си мислиш ДРАГИ че си мн навътре с нещата и мн ги чаткаш ли,такива като тебе бол......

ти сам не осъзнаваш,за какво става въпрос,фармацевта не е просто продавач,ма няма смисъл да обяснявам ти не можа да ме обориш с линкове към уикипедиа и се чудиш какво да кажеш сега

dread88
04-14-2013, 20:01
ок де дай ми доказателство че не лекува,значи всичко стотици лекари и учени лъжат а нашия аптекар знае истината

Chrizz
04-14-2013, 20:05
много оригинален,преди да заспиш провери какво са качили в 9гаг и се посмей

сподели кво те мъчи, хейтърче

Fisherman
04-14-2013, 20:06
ок де дай ми доказателство че не лекува,значи всичко стотици лекари и учени лъжат а нашия аптекар знае истината

дай ми доказателство че лекува рак

dread88
04-14-2013, 20:08
Стотиците статий от учени и лекари,десетките филми който съм гледал за хора излекували се.... или всички лъжат

Fisherman
04-14-2013, 20:09
сподели кво те мъчи, хейтърче

ти за кво си тука,може ли да ми обясниш,нито участваш в дискусията нито допринасяш с нещо,меме

dread88
04-14-2013, 20:10
http://imwicked.wordpress.com/2010/07/10/%D0%B8%D0%B7%D0%B2%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%BD%D0%B8-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D1%8F%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B8-%D0%BD%D0%B0-%D0%BC%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%85%D1%83%D0%B0%D0%BD%D 0%B0%D1%82%D0%B0/ ей ти още нещо интересно с не лечебна цел

Chrizz
04-14-2013, 20:10
за да те соча с пръст и да ти се смея

dread88
04-14-2013, 20:13
учените от Харвардския университет, заявиха, че THC потиска растежа на туморите в белодробния рак и значително намалява способността на рака да се разпространява. ” Освен това, THC действа като ракета с топлинно насочване- селективно убива раковите клетки, оставяйки здравите клетки непокътнати. Междувременно, конвенционалната химиотерапия е изключително токсична и вредна за мозъка и организма..... и да те питам ти по умен ли си от учените от Харвардския университе

Benefits
04-14-2013, 20:15
не виждам кво толкова спорите като мисля че на всички е ясно че тревата в малки количества например 1-2 пъти в месеца може да се каже че е полезна а при големи е вредна (смисъл не кой знае колко вредна но не е и полезна :lol: )

Chrizz
04-14-2013, 20:18
Кое й е вредното? Я пак?

Benefits
04-14-2013, 20:21
води до временно затъпяване :D

CupcakeKitty
04-14-2013, 20:21
ти за кво си тука,може ли да ми обясниш,нито участваш в дискусията нито допринасяш с нещо,меме

бе аз нали ти обясних
нищо не написа
предполага се че си разбрал ама то е елементарно де

dread88
04-14-2013, 20:22
Всички знаем че при малки количества изостря сетивата и засилва функциите на мозъка,а при големи количества може да има кофти ефект... говорим за продължителна употреба в нормално количества

Chrizz
04-14-2013, 20:24
води до временно затъпяване :D

:lol:

CupcakeKitty
04-14-2013, 20:31
ахааааа така било (ок, нека приемем, че е така)
Правя се. И какво? Човек може да се прави на каквото си иска. Ти като искаш гледай само образа ми на 'дете', ама ако го правиш, си вей приказките на някой друг. Можеш да критикуваш градивно (както се изрази вечно черногледата ти колежка) сериозните ми постове/мнения, но да ми се правиш на две и половина за това, на което се правя (ти го твърдиш), е просто смешно и изсмукано от пръстите.
Ти си се прави аз имам абсолютно право да ти кажа че не ми харесва


А какво да ти кажа за дарк дейт? (само като го прочетох и ми стана смешно, ще каза защо, но след това осъзнах друго, което също ще кажа)
Ти знаеш ли от кога ми е регистрацията там и коолко пък активна съм била? О, можеш да провериш, ако все още посещаваш тоя мизерен сайт. Та какво викаш?
Сега да обясня това в скобите. Смешно ми стана, защото изтъкваш нещо, което е било преди 2045435 години, но и тъжно, защото е поредното доказателство за това, че си като робот, в който е въведена настройката от преди 2-3 години (не помня от кога съм във форума и от кога 'ме знаеш') - 'Щрудел мисли като дете./Щрудел се прави на дете.' и т.н. Т.Е!.. не можеш да мислиш и да си ПОмислиш, че един човек е способен да се променя с времето. Не, най-вероятно можеш, но както повечето безмозъчни роботи тук, не искаш.
Ако един човек дълго време е имал славата на женкар/убиец/вегетарианец/етц, типично по български (а и не само), винаги ще му натякват какъв е бил и винаги ще си мислят, че още е онова в миналото му. Защото сте тъпи. Извинете. Не знам дали сте. Но виждам, че не искате да мислите с главите си.
Казах ти. (и не само не теб)
Ела в една друга сериозна тема и ми кажи с чиста съвест, че съм я коментирала детински, или съм се правела на някаква си и не съм я приела на сериозно.

НАЧИИИИИ
не беше толкова отдавна
+ мога да кажа 'щрудел вече не мисли като дете и не е отвратително лигава' само ако видя че наистина е така
е, аз не съм забелязала нещо такова гледала съм ти аск-а гледала съм ти постовете и обясненията и дори самия ти начин на изказване е детски и лигав въпреки че самата мисъл е.. мисъл.. и това което искаш да кажеш е сериозно и умно и както там искаш да е
и не знам защо се впрягаш толкова.. това е как ми изглежда на мен а не на теб и всички останали
т.е моето мнение си е мое мнение което по никакъв начин не трябва да те засяга или да има за цел да те промени и т.н
няма какво да идвам в друга сериозна тема че да гледам каква си там
казах ти няма как да се правиш на дете и да се сърдиш че те виждат като такава
ако ще и само в едно изречение да е било
и спирам по тая тема оти се пишат едни и същи работи

ShtrudeL
04-14-2013, 20:48
slkjgnlkdfgry

хубу бее
Дай ми две-три мои мнения (от сериозни теми), в които се правя на дете и отговарям детински
просто тръпна в очакване да ми натриеш носа като ми ги покажеш

гледала ми аск-а.. от смешки, по-смешки.. Все едно да си болна и да прочетеш в нета как да се излекуваш..

ShtrudeL
04-14-2013, 20:49
аз ако кажа 'абе и аз ти гледах *сайт* и попаднах на снимки на циците ти съвсем случайно http://weheartit.com/entry/51371961/via/cupcakekitty и имам пълното право да ти кажа, че си *обидна думичка за леко момиче*'

CupcakeKitty
04-14-2013, 20:51
аз ако кажа 'абе и аз ти гледах *сайт* и попаднах на снимки на циците ти съвсем случайно http://weheartit.com/entry/51371961/via/cupcakekitty и имам пълното право да ти кажа, че си *обидна думичка за леко момиче*'

имаш право <3
що да нямаш лол? :D

CupcakeKitty
04-14-2013, 20:52
хубу бее
Дай ми две-три мои мнения (от сериозни теми), в които се правя на дете и отговарям детински
просто тръпна в очакване да ми натриеш носа като ми ги покажеш

гледала ми аск-а.. от смешки, по-смешки.. Все едно да си болна и да прочетеш в нета как да се излекуваш..




казах ти няма как да се правиш на дете и да се сърдиш че те виждат като такава
ако ще и само в едно изречение да е било
и спирам по тая тема оти се пишат едни и същи работи

.

ShtrudeL
04-14-2013, 20:53
щото е тъпо Ва
омг

CupcakeKitty
04-14-2013, 20:54
щото е тъпо Ва
омг

еми като ти се вижда тъпо няма да го казваш
в смисъл ако го мислиш наистина що да не го кажеш?
обаче ако не го мислиш и да го казваш от някаква злоба ще е кофти :3

ShtrudeL
04-14-2013, 20:55
казах ти няма как да се правиш на дете и да се сърдиш че те виждат като такава
ако ще и само в едно изречение да е било

Аз не се сърдя, но ок. Ще почакам за коментара ти, в който ще се държиш като дете (всички го правим), за да си направя глобален извод от това. ;) Или хайде.. не като дете, а като нещо различно от това, което си, за да те смятам от това изречение за някаква друга и постоянна такава. ;)

ShtrudeL
04-14-2013, 20:56
еми като ти се вижда тъпо няма да го казваш
в смисъл ако го мислиш наистина що да не го кажеш?
обаче ако не го мислиш и да го казваш от някаква злоба ще е кофти :3

казвам го, защото ти давам пример
но явно не можеш да стоплиш

CupcakeKitty
04-14-2013, 21:01
казвам го, защото ти давам пример
но явно не можеш да стоплиш

какво толкова има за стопляне че казваш че не мога :D
аз се опитвам да ти обясня че ако нещо не ти харесва (да речем примера който даде) можеш да си го кажеш и другия няма смисъл да се впряга

RagioL
04-14-2013, 21:03
........

Ши идваш ли тва лято в Слънчев бряг?

ShtrudeL
04-14-2013, 21:03
я пак, че нещо ти бяга мисълта..

CupcakeKitty
04-14-2013, 21:04
Ши идваш ли тва лято в Слънчев бряг?

ох не знам
aма кой си ти :D

CupcakeKitty
04-14-2013, 21:04
я пак, че нещо ти бяга мисълта..

еми много кофти щом ми бяга мисълта :D

RagioL
04-14-2013, 21:06
ох не знам
aма кой си ти :D

Извънземно.

CupcakeKitty
04-14-2013, 21:07
Извънземно.

тоа па
не какво
а кой :D

RagioL
04-14-2013, 21:08
Преди два дни избягах от зона 51.

CupcakeKitty
04-14-2013, 21:10
оки

Tyler The Creator
04-14-2013, 21:11
на тебе с какво ти помогна

Виж колко си елементарен. Като няма какво да кажеш, и отговаряш с въпрос. Да те таковам в аптекара смешен :lol:

RagioL
04-14-2013, 21:15
тоа па
не какво
а кой :D

Никой познат, питам просто ако минеш в близкия един месец може да се запознаем, а след това съм извън обхват. :D

CupcakeKitty
04-14-2013, 21:16
Никой познат, питам просто ако минеш в близкия един месец може да се запознаем, а след това съм извън обхват. :D

о, не
аз ще мина през слънчев бряг ако отида да работя в обзор
което не е сигурно и ако стане няма да е скоро :D

Tyler The Creator
04-14-2013, 21:21
о, не
аз ще мина през слънчев бряг ако отида да работя в обзор
което не е сигурно и ако стане няма да е скоро :D

а към един малко по-северен и не толкова слънчев бряг няа ли да минеш
http://25.media.tumblr.com/tumblr_lpoknotnv21qfelxbo1_500.gif
muah ;*

RagioL
04-14-2013, 21:30
о, не
аз ще мина през слънчев бряг ако отида да работя в обзор
което не е сигурно и ако стане няма да е скоро :D

Работила ли си в Слънчев бряг?

CupcakeKitty
04-14-2013, 21:34
а към един малко по-северен и не толкова слънчев бряг няа ли да минеш
http://25.media.tumblr.com/tumblr_lpoknotnv21qfelxbo1_500.gif
muah ;*
никии ако можех

Работила ли си в Слънчев бряг?
не

Tyler The Creator
04-14-2013, 21:36
Тогаа аз идвам, очаквай ме всеки един момент ^^

RagioL
04-14-2013, 21:41
.....

Интересно щеше да е да видя поне някой от тоя форум. :D

CupcakeKitty
04-14-2013, 21:42
Интересно щеше да е да видя поне някой от тоя форум. :D
Зайка е в свети влас доколкото помня
то не е ли близко?

Тогаа аз идвам, очаквай ме всеки един момент ^^

Ники тука ли си вече :S

RagioL
04-14-2013, 21:53
Зайка е в свети влас доколкото помня
то не е ли близко?

Не следя толкова форума и не знам за какъв заек става въпрос.

RagioL
04-14-2013, 21:54
Лека вечер! :D

CupcakeKitty
04-14-2013, 22:06
имаш лично пф :D

dread88
04-14-2013, 22:08
И ся не разбрах квооо ще пушим или не ?!?!?!

Vanchhh
04-14-2013, 22:10
От тема за цигарите стана общ чат.. Пф..

CupcakeKitty
04-14-2013, 22:10
И ся не разбрах квооо ще пушим или не ?!?!?!

тоз пък и той лошия :D
ще пушим ама не за друго ми да сме готини :D

CupcakeKitty
04-14-2013, 22:10
От тема за цигарите стана общ чат.. Пф..

че кво :Д

Vanchhh
04-14-2013, 22:14
Aми аз тук на половин'та сайт разбрах къде ще работят това лято и кой с кого иска да се събере.. Не смятате ли, че това е за ЛС или..

dread88
04-14-2013, 22:16
тоз пък и той лошия :D
ще пушим ама не за друго ми да сме готини :D

ми пали и да въртим

dread88
04-14-2013, 22:17
Aми аз тук на половин'та сайт разбрах къде ще работят това лято и кой с кого иска да се събере.. Не смятате ли, че това е за ЛС или..
само се фукат че ще бачкат на морето

CupcakeKitty
04-14-2013, 22:17
Aми аз тук на половин'та сайт разбрах къде ще работят това лято и кой с кого иска да се събере.. Не смятате ли, че това е за ЛС или..

не. :Dпак като не сме тръгнали пред вас да се разбираме кога ще пушим таКОЗ

Vanchhh
04-14-2013, 22:19
само се фукат че ще бачкат на морето

Ами добре, аз пък ще се изфукам, че ще бачкам това лято на океан.. Айде сега да видим..

Vanchhh
04-14-2013, 22:20
не. :Dпак като не сме тръгнали пред вас да се разбираме кога ще пушим таКОЗ

Ами давай.. Аз цигари не пуша, камо ли друго.. Да са ми червени очите после и да гледам, като че ли някой ми е изял сандвича..

dread88
04-14-2013, 22:20
Ами добре, аз пък ще се изфукам, че ще бачкам това лято на океан.. Айде сега да видим..
аз па няа бачкам щот съм прост и ма мързи ..Айде сега да видим

Fisherman
04-15-2013, 03:51
Виж колко си елементарен. Като няма какво да кажеш, и отговаряш с въпрос. Да те таковам в аптекара смешен :lol:

Ники спокойно ве,лице

RagioL
04-15-2013, 07:01
имаш лично пф :D

Със закъснение се усетих че прекъснах евентуален конфликт, обичам шоуто. :D

Luidgie
04-15-2013, 08:02
Щруди що не си намериш личен живот? Гледам липсата на такъв само поражда малоумщини от твоя страна... :/

NaOH
04-15-2013, 08:56
ок де дай ми доказателство че не лекува,значи всичко стотици лекари и учени лъжат а нашия аптекар знае истината

Дай ми доказателство, че яденето на лайна не лекува?

NaOH
04-15-2013, 09:11
аз ако кажа 'абе и аз ти гледах *сайт* и попаднах на снимки на циците ти съвсем случайно http://weheartit.com/entry/51371961/via/cupcakekitty и имам пълното право да ти кажа, че си *обидна думичка за леко момиче*'

АХААХАХАХ
10/10


Кито, като си толкова съвестна, що целия ти тъмблър е пълен с трева трева трева трева и трева?
http://cupcakekittyy.tumblr.com/

dread88
04-15-2013, 09:40
Дай ми доказателство, че яденето на лайна не лекува?

Тоа па Азис от де са появи,лайната си ги яж ти...
Аз да съм казал или написал че лайната не лекуват че да тряя ти давам доказателство за тва а.... баси неподготвените и тъпи коментари честно

NaOH
04-15-2013, 11:03
Тоа па Азис от де са появи,лайната си ги яж ти...
Аз да съм казал или написал че лайната не лекуват че да тряя ти давам доказателство за тва а.... баси неподготвените и тъпи коментари честно

Щом искаш доказателство, че рандъм треволяк НЕ лекува при консумация, аз искам доказателство, че лайната НЕ лекуват при консумация.

Jus7Smil3Back
04-15-2013, 11:22
Моралистите сега и за тревата ли почнахте да се обяснявате? Образовайте се малко преди да говорите глупости
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/576595_624484374235692_1941427592_n.jpg!!!!!!!

dread88
04-15-2013, 11:26
Ти може мн неща да искаш,ама тва твоето за лайната няма нищо общо с темата....а й аз да съм казал че лайната не лекуват,чети малко... лекуват даже много
Не те знам кво си що си,но по детските ти коментари съдя че не си много голямо и образовано,па като ти гледам аватара не си и много умно... ако няма кво да кажеш по темата по-добре си трай,а не само да спамиш с глупостите си

CupcakeKitty
04-15-2013, 13:32
АХААХАХАХ
10/10


Кито, като си толкова съвестна, що целия ти тъмблър е пълен с трева трева трева трева и трева?
http://cupcakekittyy.tumblr.com/

Китеното щото почти никой не ми знае тъмблр-а и не изглежда все едно се хваля че пуша

Tyler The Creator
04-15-2013, 13:34
Aми аз тук на половин'та сайт разбрах къде ще работят това лято и кой с кого иска да се събере.. Не смятате ли, че това е за ЛС или..

Тоа пък Ван Пуси и той се изживя като модератор :lol:

Рибкъ, лигавя се брато, гъба си, ама си готян, радваш ма ;*

Vanchhh
04-15-2013, 13:51
[QUOTE=Tyler The Creator;10667555]Тоа пък Ван Пуси и той се изживя като модератор :lol:

Aй да не се обиждаме, а? Просто чатете на ЛС, толкова ли е сложно..

Jus7Smil3Back
04-15-2013, 13:51
Китеното щото почти никой не ми знае тъмблр-а и не изглежда все едно се хваля че пуша

Ти остави това, какво пречи да си съвестен и да пушиш трева не мога да разбера..

Tyler The Creator
04-15-2013, 14:27
[QUOTE=Tyler The Creator;10667555]Тоа пък Ван Пуси и той се изживя като модератор :lol:

Aй да не се обиждаме, а? Просто чатете на ЛС, толкова ли е сложно..

ного си се напрегнал нещо. тъй е като си Мангал Фен. peace out. \\//

CupcakeKitty
04-15-2013, 14:31
Ти остави това, какво пречи да си съвестен и да пушиш трева не мога да разбера..

Не бе той го казва защото съм против това да се хвалиш че пушиш трева ;3

Jus7Smil3Back
04-15-2013, 14:35
Не бе той го казва защото съм против това да се хвалиш че пушиш трева ;3

е да то си е мн тъпо, ама понякога е просто споделяне и хората които не пушат веднага почват "ее ти ся хвалиш ли са"

CupcakeKitty
04-15-2013, 14:37
е да то си е мн тъпо, ама понякога е просто споделяне и хората които не пушат веднага почват "ее ти ся хвалиш ли са"

деам
ппц мисълта му е ок
ама аз обясних
тей чииииииии :D

Fisherman
04-15-2013, 14:47
Щруди що не си намериш личен живот? Гледам липсата на такъв само поражда малоумщини от твоя страна... :/

Аз съм сигурен,че тя има личен живот.Интересно защо като някой почне да се рови в тва с какво се занимавате с свободното си време нещо получавате запек и почвате да се дървите налево надесно


Моралистите сега и за тревата ли почнахте да се обяснявате? Образовайте се малко преди да говорите глупости

Моралистите тва,моралиститите онова,само че те живеят по-добре от всеки YOLOSWAG гурел.Никой не говори глупости момче,аз съм учил повече органична химия от цялото си семейство взети заедно,така че точно на мене си намерил да се дървиш че не разбирам какво точно е тревата.Химично съединение,е нещото което ви праи кефа



Китеното щото почти никой не ми знае тъмблр-а и не изглежда все едно се хваля че пуша

Кога ще шмъркам кокаин от гърдите ти е въпроса

Vanchhh
04-15-2013, 14:54
[QUOTE=Vanchhh;10667572]

ного си се напрегнал нещо. тъй е като си Мангал Фен. peace out. \\//

Aбе кога съм те обиждал тебе нещо,а? Кво се заяждаш? Като не ти харесват Ман.Юнайтед, това не означава, че всеки мисли като теб! Другите, които не ги харесват обиждат ли ги-не.. Айдее..

Fisherman
04-15-2013, 15:00
Aбе кога съм те обиждал тебе нещо,а? Кво се заяждаш? Като не ти харесват Ман.Юнайтед, това не означава, че всеки мисли като теб! Другите, които не ги харесват обиждат ли ги-не.. Айдее..

момчето се спече просто,защото не може да ме оборят и те самите знаят че от пушенето на трева файда нема

Jus7Smil3Back
04-15-2013, 15:02
Моралистите тва,моралиститите онова,само че те живеят по-добре от всеки YOLOSWAG гурел.Никой не говори глупости момче,аз съм учил повече органична химия от цялото си семейство взети заедно,така че точно на мене си намерил да се дървиш че не разбирам какво точно е тревата.Химично съединение,е нещото което ви праи кефа
https://si0.twimg.com/profile_images/3303910873/305dafc780344e5ddba39813ca959cfa.jpegДа не се казва ТНС :О
как ще живеят по-добре, аз не съм от "моралистите" и си живея повече от страхотно ;д

dread88
04-15-2013, 15:04
момчето се спече просто,защото не може да ме оборят и те самите знаят че от пушенето на трева файда нема

Ти пушил ли си някога?

Fisherman
04-15-2013, 15:06
Ти пушил ли си някога?

не тия нервни клетки ми трябват

dread88
04-15-2013, 15:07
Демек не ?

Fisherman
04-15-2013, 15:08
https://si0.twimg.com/profile_images/3303910873/305dafc780344e5ddba39813ca959cfa.jpegДа не се казва ТНС :О
как ще живеят по-добре, аз не съм от "моралистите" и си живея повече от страхотно ;д

Виждам,ползваш наркотик за да ти е кеф,доста як живот.

Защо не прочетеш някой учебник?

Защо не направиш 500 лицеви днеска?

Защо не изведеш гаджето на разходка?

Аз знам защо,защото е по лесно да си клатиш краката в беседката в борисовата градина и да димиш с билката

Chacho
04-15-2013, 15:12
Виждам,ползваш наркотик за да ти е кеф,доста як живот.

Защо не прочетеш някой учебник?

Защо не направиш 500 лицеви днеска?

Защо не изведеш гаджето на разходка?

Аз знам защо,защото е по лесно да си клатиш краката в беседката в борисовата градина и да димиш с билката

Пич, май минавам в трета тема след теб, ама всичко това, което си мислиш, че е по-смислено от тревата, тревоманите си го правим. Просто в допълнение пушим и трева. Щото не намираме причина да не го правим.

dread88
04-15-2013, 15:14
Човеко нищо лично но всичко което знаеш за тревата май е само от книжките a?Kак може без дори да си пробвал да говориш такива простотии,все едно да прочетеш 2 учебника по авиация и да ми претендираш че можеш да летиш без задника ти да е стъпвал в самолет...

Fisherman
04-15-2013, 15:15
Пич, май минавам в трета тема след теб, ама всичко това, което си мислиш, че е по-смислено от тревата, тревоманите си го правим. Просто в допълнение пушим и трева. Щото не намираме причина да не го правим.

Забравих,че в човешкия род няма много смисъл

CupcakeKitty
04-15-2013, 15:17
Виждам,ползваш наркотик за да ти е кеф,доста як живот.

Защо не прочетеш някой учебник?

Защо не направиш 500 лицеви днеска?

Защо не изведеш гаджето на разходка?

Аз знам защо,защото е по лесно да си клатиш краката в беседката в борисовата градина и да димиш с билката

едното какво общо има с другото
ти да не мислиш че пушат 24/7 :D
ма той може и да пуши и да си прави лицевите ако иска
че даже ако иска и едновременно ще ги прави свете неща ахаха:D
смешното е че сам казваш че не си опитвал и не знаеш какво е и в същото време отричаш това че на някой може да им харесва :D

Fisherman
04-15-2013, 15:17
Човеко нищо лично но всичко което знаеш за тревата май е само от книжките a?Kак може без дори да си пробвал да говориш такива простотии,все едно да прочетеш 2 учебника по авиация и да ми претендираш че можеш да летиш без задника ти да е стъпвал в самолет...

Значи,ако тръгнат да лекуват някой пациент от рак,трябва и самите лекуващи лекари да са болни,за да знаят какво е ?

после тревата е безвредна,да забравим наркотичния момент,ами дима който вдишваш?мислиш че е по различен от цигарения

Chacho
04-15-2013, 15:17
Забравих,че в човешкия род няма много смисъл

Разбира се, че няма. Всичко е плод на инстинкта ни за самосъхранение.

Fisherman
04-15-2013, 15:19
едното какво общо има с другото
ти да не мислиш че пушат 24/7 :D
ма той може и да пуши и да си прави лицевите ако иска
че даже ако иска и едновременно ще ги прави свете неща ахаха:D
смешното е че сам казваш че не си опитвал и не знаеш какво е и в същото време отричаш това че на някой може да им харесва :D

Аз ти казвам,че мойте хора пушеха 24/7 ,вас не ви познавам,сигурно палите от време на време за гангстерлъка
Идеята ми е,че на тях им пречеше доста да мислят.

dread88
04-15-2013, 15:21
Не човеко ти просто си хейтър незнаещ кво говори,така и така не ми даде доказателство че е вредна и не лекува а аз ти пратих статии и материали(на които ти не вярваш,щото си по начетен от тея дето са ги писали).... Казах ти,претендираш че си много начетен и знаеш много,че си изчел повече от цялото ти семейство.... но освен фукни не чух никви научни факти за вредата от тревата...

Fisherman
04-15-2013, 15:25
Не човеко ти просто си хейтър незнаещ кво говори,така и така не ми даде доказателство че е вредна и не лекува а аз ти пратих статии и материали(на които ти не вярваш,щото си по начетен от тея дето са ги писали).... Казах ти,претендираш че си много начетен и знаеш много,че си изчел повече от цялото ти семейство.... но освен фукни не чух никви научни факти за вредата от тревата...

пушека,който вдишваш е полезен викаш и парите с които може да си купиш хляб,салам или пастет ги даваш за цигара

CupcakeKitty
04-15-2013, 15:26
Значи,ако тръгнат да лекуват някой пациент от рак,трябва и самите лекуващи лекари да са болни,за да знаят какво е ?

после тревата е безвредна,да забравим наркотичния момент,ами дима който вдишваш?мислиш че е по различен от цигарения
аз съм сигурна че ти си прекарал толкова време да изучаваш тревата колкото са прекарали лекарите изучавайки всичко по специалноста си :D мхмх + правиш тъпи сравнения

CupcakeKitty
04-15-2013, 15:26
Не човеко ти просто си хейтър незнаещ кво говори,така и така не ми даде доказателство че е вредна и не лекува а аз ти пратих статии и материали(на които ти не вярваш,щото си по начетен от тея дето са ги писали).... Казах ти,претендираш че си много начетен и знаеш много,че си изчел повече от цялото ти семейство.... но освен фукни не чух никви научни факти за вредата от тревата...

стига си му се нервил бе
ти си лош не ти ходи :d

dread88
04-15-2013, 15:30
пушека,който вдишваш е полезен викаш и парите с които може да си купиш хляб,салам или пастет ги даваш за цигара

Човеко недей сменя темата,попитах те нещо а отговор не получих.Говорим за болни хора и употребата на марихуана с медицинска цел,а не да си купиш цигара за кеф.За пушека знаем че не е полезен не сме толкова прости споко,но говорим за друго не за това.

Jus7Smil3Back
04-15-2013, 15:48
Виждам,ползваш наркотик за да ти е кеф,доста як живот. HYXHAYXHAYXHAXHAXYHAAAAAAAAAAAA IHAHAHAH HHAHHAHAHAHHHAHHAHAHAHXAHAXAXA

Защо не прочетеш някой учебник? Знам всичко което ми е нужно за сега.

Защо не направиш 500 лицеви днеска? Изключително тъп въпрос. Ти направи ли 500 лицеви? и 500 лицеви ли те правят щастлив?

Защо не изведеш гаджето на разходка? Нямам, скоро приключих двугодишна връзка, ама тези дни ще излизам с едно момиче. От към момичета не се оплаквам

Аз знам защо,защото е по лесно да си клатиш краката в беседката в борисовата градина и да димиш с билката -
ХАХАААХАХАХХАХАХ СМЕШКО ! Това че пуша трева по никакъв начин не променя живота ми или да ми пречи на социалния по някакъв начин. !

Fisherman
04-15-2013, 15:50
Човеко недей сменя темата,попитах те нещо а отговор не получих.Говорим за болни хора и употребата на марихуана с медицинска цел,а не да си купиш цигара за кеф.За пушека знаем че не е полезен не сме толкова прости споко,но говорим за друго не за това.

Единствената медицинска цел на марихуаната е това,че подтиска болките на хората и те забравят,колко им е тежко положението.Никой не е сменил темата,говорим за цигари,независимо то марихуана или тютюневи.

Tyler The Creator
04-15-2013, 15:52
пушека,който вдишваш е полезен викаш и парите с които може да си купиш хляб,салам или пастет ги даваш за цигара

пък салама и пастета дето си ги тикаш у всезнаещата уста са толкооова полезни :lol:

Учил химия мимия, некъв луд професор, пък ме съветва да си купувам салами и пастети. ЕВАЛА рибарьо, счупи тъпометъра за пореден път :lol:

Jus7Smil3Back
04-15-2013, 15:53
после тревата е безвредна,да забравим наркотичния момент,ами дима който вдишваш?мислиш че е по различен от цигарения

http://www.tokeofthetown.com/2012/03/07/046-marijuana-cleans-lungs.png Не си чел нищо, ти си една малка сперма..

Chacho
04-15-2013, 15:53
Много обичам обаче да водя тия разговори навън. Щото тука е ясно каква ми е позицията, знаят че пуша и са с предубеждения. В живота съм забелязал, че ако не кажа за тревата или не ме видят да припалвам цигара, си живеят с месеци или години заблуда, че аз такова нещо не лизвам, щото не им се връзвам с представата за тревоман.

dread88
04-15-2013, 15:54
А учените от Харвадския университет които са доказали че THC убива раковите клетки и че намалява способноста на рака да се разпространява... или всички лъжат и само ти знаеш коварната истина

Fisherman
04-15-2013, 15:54
!

това,че пушиш трева прави нищо друго освен един овчи нещастник.

кефат ли се мацките като им кажеш че смучеш от козяка?

Jus7Smil3Back
04-15-2013, 15:54
Единствената медицинска цел на марихуаната е това,че подтиска болките на хората и те забравят,колко им е тежко положението.

Просто не можеш да грешиш повече от това.

Jus7Smil3Back
04-15-2013, 15:57
това,че пушиш трева прави нищо друго освен един овчи нещастник.

кефат ли се мацките като им кажеш че смучеш от козяка?

Някои да, а теб от кога не те е смукала някоя мацка ?

Tyler The Creator
04-15-2013, 15:58
Драми ми рибарю, шо не ми отговаряш на въпроса ?

Chacho
04-15-2013, 16:01
кефат ли се мацките като им кажеш че смучеш от козяка?

А на тебе кефят ли ти се, като им кажеш, че храниш непознати във форум за тинейджъри, щото имаш непреодолимата нужда да се докажеш пред себе си, че си качествена стока, а всъщност пет пари не даваш кой-колко сиво има в главата си и постовете ти откакто прописа тук са си чиста доза позьорщина? Айде не се прави на света вода ненапита. Можеш да си злословиш за морала и културата на обществото, ма си не по-малка утайка от мнозинството хора, които адресираш.

И в тоя ред на мисли, пуша трева, ма не си давам от парите за салам, щото съм имал акъл, хванал съм си платежна работа по тая причина и ми стигат за всичко. Ти къде доказа твоя капацитет? В МУ, дето познавам повече тревомани, отколкото ти познаваш въобще състуденти там ли? Голяма летва..

CupcakeKitty
04-15-2013, 16:10
Ма интересно че като му обясниш някой неща и млъква и се хваща за друг :D

dread88
04-15-2013, 16:13
Аз не го видях едно нещо да обесни като хората,нито да ми отговори на един въпрос поне