PDA

View Full Version : ?глисти?



Alex4eto99
04-12-2013, 20:05
На 15 съм и в изпражнението ми имаше около 5 малки бели неща мърдащи преличаха ми на червеи... На размер нямаха и сантиметър бяха около 5 мм.. Глисти ли са опасно ли е ?

pifiella
04-12-2013, 20:11
УЖАС!Бягай на лекар.

Alex4eto99
04-12-2013, 20:17
Срам ме е да отида на лекар .. от какво се получават и глисти ли са кво са? Много ли е опасно какво могат да причиинят

vladyman
04-12-2013, 20:21
Ако умреш срам ли ще те е ? Ако наистина имаш паразити в себе си, че то и толкова големи че се виждат... Ако не си измисляш, то наистина отиди веднага на лекар ! И не сам, вземи и вашите защото най-вероятно ще се наложи да се плащат допълнителни изследвания.

lamer4e7o
04-12-2013, 20:38
Доктор, доктор, доктор!

Бегай по-бързо!

Alex4eto99
04-12-2013, 20:42
Кво ще ми прави доктора ако отида? ;( и как се лекува

lamer4e7o
04-12-2013, 20:42
Първо някакви изследвания, предполагам… Не сме доктори, че да знаем, но ти, ако не отидеш, ще стане много ЛОШО!

Fisherman
04-12-2013, 20:46
Заразяваш се с глисти,когато ядеш недозготвено месо или може да си играеш в пясъчник,където са срали кучета,например или не си миеш ръцете редовно и имаш черно под ноктите.По начина по който ги описваш,приличат на детски глисти.

Доктора ще ти даде да пиеш силен антиобиотик или някакъв препарат,с който тровят паразитите не съм запознат,не е страшно.

Fisherman
04-12-2013, 20:47
Ако умреш срам ли ще те е ? Ако наистина имаш паразити в себе си, че то и толкова големи че се виждат... Ако не си измисляш, то наистина отиди веднага на лекар ! И не сам, вземи и вашите защото най-вероятно ще се наложи да се плащат допълнителни изследвания.

Няма да умре,паразитите нямат полза от това,гостоприемника им трябва жив,за да се хранят

Storyfisher^^
04-12-2013, 20:50
Бегай ! На доктора че е страшна работа !

vladyman
04-12-2013, 23:19
Няма да умре,паразитите нямат полза от това,гостоприемника им трябва жив,за да се хранят

Паразитите, ако не се лекуват, постепенно съсипват изцяло имунната система. От което се увеличава шанса най-малката настинка да се превърне в бронхопневмония, най-малката инфекция в треска и т.н. Тоест от самите глисти не се умира, но от последствията от тях се умира и още как. Сега, автора ще отиде на доктор, ще му предпишат антибиотичен цикъл и в крайна сметка ще се оправи. Въпроса е принципен.

darkPaladin
04-13-2013, 15:37
Няма да умре,паразитите нямат полза от това,гостоприемника им трябва жив,за да се хранят

умира се и още как

авторе ще ти направят изследвания на фекалиите не боли споко

ако ти открият ще има лечение не е сложно няма страшно важното е да се определи вида
защото ако е ехинококоза си загазил

иначе заразяването става и от вятъра само по улицата е пълно с яйца на паразити които са толкова леки че се носят из въздуха
полепват яйцата по дрехте обувките и тн ядеш един чипс навън с немити ръце и станала белата

общо взето е божа работа дали ще се заразиш или не даже и вкъщи да си стоиш пак има шанс да се заразиш

и никой не иска да има такива неща предполагам и сам не си ги избрал няма да си първия нито последния ако някой ти се смее толкова му е културата

отивай и се лекувай докато е време че после става страшно


интересното е че не помня да съм лекувал вътрешни паразити с антибиотик

weezy.
04-13-2013, 15:46
Казаха ти, възможно най-бързо отиди ..

skok
04-14-2013, 12:15
Тоя па глисти ти от кофите ли се храниш бе

babity
04-14-2013, 12:20
Пирантел ще ти дадат. Ако не те накарат да им занесеш аки в кутийка, сами ще си го вземат от ректума с тампонче (и споко, няма да ти пръскат ауспуха, тампонът е голям колкото клечка за уши). Спокич, нЕма да мреш, ама е по - 'арно да ги нямаш тия гадове.

cveti_petrova2
04-14-2013, 13:08
Ако скърцаш със зъби нощем и те боли корема, то е сигурно, че имаш детски глисти. Отиди на лекар. Ще ти предпише хапчета и може би ще ти вземе секрет. Не се притеснявай не е нищо страшно. А и между другото паразитите може да проникнат в тялото ти и по въздуха - вдишваш яйцето, което е останало от друг глист, то влиза в белите ти дробове, от там се образуват храчки (яйцето е в храчките), идва ти храчка, няма къде да я изплюеш, гълташ я, тя отива в стомаха, от там в червата. Нощем може да излезе върху ануса и всъщност това е причината да скърцаш със зъби по време на сън. Не се притеснявай! Отиди на лекар!