PDA

View Full Version : Какво да правя



Istoria
04-12-2013, 20:35
Здравйте 9ти клас съм и съм влюбен в едно момиче,от 1 клас още,проблема е че съм много срамежлив ,нямам никакъв опит ама никакъв и не съм особено привлекателен,доста съм пълен а и както казах потъвам в земята от срам,незнам какво да правя въпросното момиче я харесват доста хора,но това стана към 7,дотогава не, а аз съм от пръв поглед,по характер съм затворен,свестен не пия не пуша, в живота ми момиче не съм ударил и съм човек на честа,но външноста ми е...........,някой би ли дал съвет какво да правя

BeautyBeast
04-12-2013, 20:40
Поработи над външността, за да се харесаш ти самия. След това ще бъдеш достатъчно уверен.

Tsukuda_Hiroshi
04-13-2013, 15:54
Поработи над външността, за да се харесаш ти самия. След това ще бъдеш достатъчно уверен.

^ Именно!!! АКо само външността е проблем за теб, поработи над нея. Ако дори и след това мацката не те хареса - FUCK THE BITCH!! Като направиш готино телце, момичетата ще ти се лепят. Освен това, мисля, че трябва първо ТИ самият да се харесваш и уважаваш! Чак след това са останалите! Ако не те харесват - кой го е*е? Те губят!

nevermind...
04-13-2013, 17:17
Тъпите кифли ше ти се лепят само заради хубавото телце. Не казвам, че не е важно да имаш хубаво тяло, но не е най-важното. Ако момичето е интелигентно ще те хареса и без да имаш тяло на модел. Важното е да се обличаш естетически и с вкус, да се поддържаш и да не си тъпо парче. Умните и интелигентни момичета харесват качествата, които изброих. Ако е някоя тъпа кифла просто прекарваш повече време във фитнеса и си купуваш един чифт дънки за 20лв и тениска от 10 и си готов..

askadas
04-14-2013, 07:13
Чипсояд!

Amore-Mio*
04-14-2013, 15:16
Бъди самоуверен.
И действай с момичето.
Като си стоиш и чакаш - нищо няма да стане, нали знаеш?