PDA

View Full Version : Объркана съм



sun777
04-13-2013, 10:29
Става дума за едно момче. И двамата сме от едно училище и сме на 14. От скоро (3-4 месеца) излизаме в обща компания.. Но скоро нещата се разпаднаха и спряхме да излизаме заедно цялата група.. Откакто ме запознаха с него имам чувства към това момче.. Излизали сме само двамата говорили сме си лични неща.. и му имам доверие.. Но в училище заради ''напрежението'' в групата (нали се разпаднахме и вече никой не общува с никой) и той покрай другите не ме поздравява само ме гледа в очите все едно му е гадно така, но е длъжен да ме отбягва.. Проблема е,че наистина го харесвам и не искам в училище да се държим се едно не се познаваме!! Другия проблем е,че се държи много добре и с мен и с най-добрата ми приятелка и не съм сигурна коя от двете харесва,защото дава знаци и на двете.. Дори като описва какъв е перфектния характер на момиче все едно описва нея.. В същото време е по-близък с мен споделя ми и когато ме вижда гледа само към мен! Объркана съм .. Харесва ли ме или не? И как да му обясня, че ми е гадно да ме отбягва?

girlwithblueeyes
04-13-2013, 10:35
Държанието му е глупаво . Ако те харесва нека ти говори много е тъпо заради разни групички и приятелски караници да се прави на ударен .

sun777
04-13-2013, 10:52
Държанието му е глупаво . Ако те харесва нека ти говори много е тъпо заради разни групички и приятелски караници да се прави на ударен .
Дали има смисъл да говоря с него или не му пука за мен

girlwithblueeyes
04-13-2013, 10:55
Не знам дали му пука за теб сама ти казавш че те харесвал уж .Ама с тези подминаванки се държи като дете . Въпреки че сте по на 14 години и е нормално такаво държание до някъде .

askadas
04-14-2013, 06:50
Разбъркай се!

Amore-Mio*
04-14-2013, 14:39
Отиваш, спираш го и говориш с него.
Обясняваш му, че независимо, че групата се е разпаднала - не е необходимо да се правите на непознати, въпреки всичко, което сте правили заедно. Пък, ако не можеш това - му пиши.
Иначе е и силно вероятно да си въобразяваш, че харесва една от двете ви или че пък изобщо ви дава някакви знаци.