PDA

View Full Version : Има ли чувства към мен



milichka123
04-13-2013, 11:16
Има едно момче. От няколко месеца го харесвам. Той ми е много добър приятел. Има проблем,че наистина го харесвам,но не знам как да му кажа. Страх ме е, че ако не ме харесва ще му стане неудобно и ще ме отбягва (той не е такъв, но пак ме е страх) Винаги, когато е с мен се усмихва, излизаме всеки ден,грижи се за мен, когато някой ме нарани,но не знам дали наистина ме харесва ... Може просто да се държи като приятел.На мен ми обръща най-голямо внимание, от колкото на моите приятелки :) Наближава екскурзия в училище и мисля да му кажа там ! Добра идея ли е ? И как да му кажа :)

fenastz
04-13-2013, 11:21
Добра идея е, усамотете се някъде и давай.

Amore-Mio*
04-13-2013, 19:14
Дума идея, но все пак осмисли и преосмисли действията и постъпките си.

tHe_COolEst_GIrl
04-15-2013, 14:13
Много е добра идеята. Искрено ти пожелавам успех ;) А относно казването, му кажи ''Харесвам те'' или нещо подобно. Но ако си от срамежливите му напиши бележка. :)

F4ence
04-16-2013, 19:19
Идеята е добра да му кажеш, ама се подсигури че ако той няма чувства ще си останете приятели,щом държиш на него. Успех!

Romero :}
04-16-2013, 19:21
Хубава идея, но имай впредвид, че ако те отреже няма да сте както преди, тоест ще те гледа с други очи :)

limpk0nk3
04-17-2013, 17:29
След като сте толкова близки , защо не го поразпиташ , дали си харесва някоя или нещо подобно . Наистина имаш добра идея , но както каза Romero :} после няма да сте както преди ако не изпитва нищо към теб , но нали знаеш "Риск печели , риск губи" . Успех!