PDA

View Full Version : Безжичната ми мишка клика сама !!



daniel.hristov3
04-13-2013, 14:43
Здравейте! Проблемът ми е следният, безжичната ми мишка клика сама. Имам този проблем от горе - долу една седмица , но снощи буквално полудя. :( Започна да клика сама навсякъде не ми даваше да обновя след като натисна десен бутон за обнови то моментално се изключваше, защото мишката клика отстрани на отвореното прозорче, като пробвах да рестартирам лаптопа и натисна менюто "Старт" вместо да натисна "Рестартирай" то моментално натискаше "Изключи" и тем подобни кликания върху всяка програмка. След като изключи и го пуснах започна да пилка(много досадно) и зареждаше нещо след като го зареди спря, зареди Repair и там също се натискаше само, от този Repair не стана нищо.Извадих батерията почаках 5 минути и след това го вклиючих, но същото пилкане и Repair, направих го няколко пъти и спря да излиза Repair, а направо зареждаше но кликането си беше все още тук(докато имаше този проблем не можех да движа мишката с "TouchPad", а само с безжичната мишка). Спрях го за повече време и след като го включих веднага започнах да натискам Enter и F2, махна се пилкането зареди успешно и уш всичко беше наред вече..Но уви пуснах си "World of Warcraft" и не ми позволяваше да си напиша името и паролата, защото то пак натискаше само и не ми даваше шанс да си напиша нещата, а натискаше Login постоянно, помислих си че е от играта изтрих я..Малко по-късно си пуснах Assassin's Creed и се изненадах след като натиснах върху играта всичко останало се натисна само и зареди само... :( И този проблем не е само в игрите, а и на други места натиска по няколко пъти или отваря само програми най-често менюто "Старт". Четох някаде че тези безжичните мишки,клавиатури правят такива проблеми или някой нови програми,или Update и реших да пиша тук.Мишката ми е "Logitech Wireless Mini Mouse M187", а лаптопа "Acer Aspire 5755G".Моля помогнете. :( Благодаря ви предварително.

Benefits
04-13-2013, 14:45
купи си друга мишка?

daniel.hristov3
04-13-2013, 15:05
Махнах "USB"-порта, изключих мишката, махнах батериите и отново клика така.. :( Мисля че е нещо като вирус или не знам, за това писах тук.

darkPaladin
04-13-2013, 18:52
обладана е от зъл дух

php
04-13-2013, 19:18
Махнах "USB"-порта, изключих мишката, махнах батериите и отново клика така.. :( Мисля че е нещо като вирус или не знам, за това писах тук.

СПИН!!!

lamer4e7o
04-13-2013, 19:48
Удари я в земята, ама яко. След това виж отново дали ще клика сама.