PDA

View Full Version : Диета ,която да комбинираме със коремни преси и спорт за добър резултат ?



pepa97
04-13-2013, 17:52
Значи може би темата се повтаря с много други ,съжалявам не съм видяла или просто не ми се търси.. пък и затова е този сайт-за да споделяме проблемите си и хората да ни помогнат ,доколкото могат.Аз и моята най-добра приятелска сме решили това лято да си оправим фигурата ,не че сме дебели ,но просто искаме стегнати коремчета , за да не ни е срам да ходим на басейни ,морета и т.н. Всеки ден бягаме 2 часа или на Аязмото или на езерото- който е от стара загора ще знае тези места.. правим коремни преси - около 100 на ден. .и когато се сетим скачаме на въже.. та тези неща искаме да комбинираме с диета ,която ще доведе до още по-добър и по-бърз резултат.. който знае нека пише..открих много диети ,но мисля ,че не са подходящи.. благодаря предварително ,който може да помогне ,нека пише ! :)

3oPuTy
04-13-2013, 18:09
Мързи ви да си размърдате ръчичките за да видите някоя от темите от първа страница,свързани с диети и спорт,а к'во ли остава за това бягане по 2 часа на ден и прочие ... :lol:
Сори,но няма да ви помогна.Има предостатъчно теми за диети,а и не ме кефят мързеливците!!!

pepa97
04-13-2013, 18:10
не съм ти искала помощта ... нямаше нужда от коментар просто хикса е горе ..

tori
04-13-2013, 18:23
не съм ти искала помощта ... нямаше нужда от коментар просто хикса е горе ..
А търсачката - малко по-в ляво от хикса, нали знаеш? Иначе не ми се струва удачно да използвате диети, винаги съм предпочитала здравословното хранене пред това да "диетосваш".

3oPuTy
04-13-2013, 18:48
не съм ти искала помощта ... нямаше нужда от коментар просто хикса е горе ..

Така като гледам никъде не си споменала,че не искаш точно моето мнение ;)
А и след като си пуснала тема ще търпиш и подобни коментари,които (повярвай ми) няма да са малко!!!

FuckingFreak
04-13-2013, 19:11
Приземете се на земята, бе. Не искала мнението на този и онзи - ми какво правиш в тоя форум тогава?
С коремни преси няма да стопиш коремчето, ако това искаш. Нито пък с диета. :)

anonymous708973
04-13-2013, 19:31
Ако няма да стане с упражнения и с диета, с какво друго о.О

FuckingFreak
04-13-2013, 19:50
Хранителен режим. Също така, аз не обобщих и не казах "упражнения" като цяло, ами специално коремни преси - не топят мазнини. Поне не знам някой да си е свалил шкембето (било то и малко коремче) с коремни преси. Виж тичане да.

pepa97
04-14-2013, 07:12
Хранителен режим. Също така, аз не обобщих и не казах "упражнения" като цяло, ами специално коремни преси - не топят мазнини. Поне не знам някой да си е свалил шкембето (било то и малко коремче) с коремни преси. Виж тичане да.

благодаря ти

tonssy
04-14-2013, 07:51
Нито пък с диета. :)


Хранителен режим.

о_O Това са синоними.
Диета не означава гладуване, а точно това..
В темата няма да се включвам, защото достатъчно се е изписало и се пише всеки ден по въпроса..

FuckingFreak
04-14-2013, 08:10
Да, на английски diet значи точно хранителен режим, но българското ѝ тълкувание е съвсем различно - в повечето случаи е страшно ограничение на храна. Затова и избягвам да го използвам. Повечето момичета, и жени като цяло де, си мислят, че с ябълки, активия и сухари ще имат мечтаното тяло.

FuCKkK13
04-14-2013, 08:17
о_O Това са синоними.
Диета не означава гладуване, а точно това..
В темата няма да се включвам, защото достатъчно се е изписало и се пише всеки ден по въпроса..

по принцип... но тук хората под диета разбират : сега ще се храня с 10% от това,което съм яла преди докато не ги сваля тия кг. и после пак си ставам доброто прасе ... а хранителен режим - нещо не чак толкова рязко,но се спазва винаги.. абе става ти като начин на живот

FuCKkK13
04-14-2013, 08:17
Хранителен режим. Също така, аз не обобщих и не казах "упражнения" като цяло, ами специално коремни преси - не топят мазнини. Поне не знам някой да си е свалил шкембето (било то и малко коремче) с коремни преси. Виж тичане да.

амааа тя май иска само стягане - що коремните преси да не помогнат в тоя случай ?

FuckingFreak
04-14-2013, 08:48
Щото, в повечето случаи, жените разбират под стягане, намаляване на подкожните мазнини, а сваляне - намаляване на килограмите. Пълен фарс :D
А ако искаше да се стегне (в истиснкия смисъл на думата - да подобри тонуса на мускула), пак не са оферта и товарят излишно кръста. Има по-добри упражнения. На дали иска да прави плочки, но те така или иначе с коремни не се правят. :)

FuCKkK13
04-14-2013, 09:04
Щото, в повечето случаи, жените разбират под стягане, намаляване на подкожните мазнини, а сваляне - намаляване на килограмите. Пълен фарс :D
А ако искаше да се стегне (в истиснкия смисъл на думата - да подобри тонуса на мускула), пак не са оферта и товарят излишно кръста. Има по-добри упражнения. На дали иска да прави плочки, но те така или иначе с коремни не се правят. :)
ето за това не разбирам половината теми свързани с това.. няма значение

тогава да те питам като сме почнали - имам приятелки,които правят коремни преси г/д. колкото мен,но те казват,че като направят повечко ги боли кръста,а аз колкото и да направя усещам напрежение само в корема и бедрата - аз ли нещо не правя както трябва или ?

за плочките - е аз така имам плочки ( не много изразени щото аз самата не искам да се виждат както при момчетата) 8-) само от коремни преси и кардио ( нередовно - знам лошо е)

Deni_028
04-14-2013, 09:07
На дали иска да прави плочки, но те така или иначе с коремни не се правят. :)

Мм не съм много съгласна. Една приятелка си спазва някаква нейна измислена диета, прави коремни преси и има леко оформени плочки. Самата аз всеки ден правя упражнения, най-вече коремни преси и се забелязва ефекта. :)

tonssy
04-14-2013, 09:13
И моите плочки се дължат само и единствено на коремни преси :)

ledenakrasota
04-14-2013, 09:15
Тъй като се сменя сезонът, просто сменям хранителния си режим. В топлото време се консумират повече течности и по-малко мазни храни или калорични (не знам как да ги определя). Става въпрос за тези, които се предпочитат в студеното време. През топлите месеци се набляга на супи и по-леките храни. Аз наблягам на плодовете, зеленчуците, домашно приготвената манджа или супа. Избягвам да ям продукти от местата за бързо хранене, което е трудно, защото през седмицата съм по цял ден на лекции. :( Малко по-малко влизам в такт с йога и Pump It Up.

Pump It Up работи комплексно за цялото тяло. С него добре се оформя талията, но за плочките нищо не мога да ви кажа.

Jaune
04-14-2013, 09:21
Ако нямаш слой мазнини отгоре, ще изкараш плочки с коремни. :Д Естествено е.

FuckingFreak
04-14-2013, 10:31
FuCKkK13, ти и да искаш, плочки на момчетата няма как да искараш, толкова е просто и се нарича природа. Нямаш необходимите хормони. :)

FuCKkK13
04-14-2013, 11:06
FuCKkK13, ти и да искаш, плочки на момчетата няма как да искараш, толкова е просто и се нарича природа. Нямаш необходимите хормони. :)

става въпрос изразени - ясно,че няма как да са като техните.. а момиче с изразени плочки повярвай ми съм виждала - е,не ми харесва

pepa97
04-15-2013, 10:52
амааа тя май иска само стягане - що коремните преси да не помогнат в тоя случай ?

един човек ,който да ме разбере - БРАВО ! аз не искам да отслабвам на кг. съм си ОК .. искам стягане на корема само

Deni_028
04-15-2013, 20:11
^ Прави коремни преси и ще стане работата! ;)

pepa97
04-16-2013, 12:26
^ Прави коремни преси и ще стане работата! ;)

БЛАГОДАРЯ !! :)

vesinceto
04-19-2013, 17:27
аз съм 170 см. и тежа 55кг. искам да съм 50, тичам 30 минути всеки ден ,правя 100 коремни и 100 клякания .Някой може ли да ми даде идея за хрaнитерен режим?