PDA

View Full Version : Повече в темата ...



taranka
04-13-2013, 20:05
Здравейте приятели имам сериозен проблем с жена която е на 31 години а аз съм на 17 и тя има чувства към мен и аз към нея.На 400 километра сме един от друг.постоянно си пишем (след време ще и говорим 100% съм сигурен)даже ми каза като взема книжка не забавно да се видиме. казва че си няма приятел .. ако може да ми дадете нещо съвет да знам какво да правя с нея

balu4ka
04-13-2013, 20:14
Лол,ти мозък в главата си имаш ли?
Не знам,но напоследък забелязвам тази ненормална и неправилна тенденция.Как може въобще да обмисляш такъв вариант,та тази жена спокойно може да ти бъде майка?!И какви общи теми намирате?И забележи:"като вземеш книжката",хмм.
Според мен си прекалено малък,разликата в годините ви е прекалено голяма,те не биха имали значение,ако вслучая ставаше дума за цифра в рамките на /1-5 г./,когато става дума за хора в една възрастова група?!Спри навреме това безумие,толкова много момичета има около теб на твоята възраст.Много лесно една побъркана жена с повече опит може да те оплете и да те омае,но ти имаш глава и мозък вътре в нея,предполагам-ползвай го!

Amore-Mio*
04-14-2013, 06:14
И накрая какво?
Като я запознаваш с някого ще казваш, че ти е втората майка ли?
Я, стига се излага.

xXxPETYAxXx
04-14-2013, 06:30
Лелката си търси млад тъпкач. Лошото е, че те омайва със сладки приказки. Имала чувства към теб, обичала те - да бе, да, вярвай ѝ! Въобще на живо виждали ли сте се?

UniCoWN
04-14-2013, 07:41
Като чуя подобна история чак не знам какво да кажа вече. За последните няколко месеца до ушите ми стигнаха няколко случая (реални, на познати), при които 20 годишно момче излиза с 35 годишна жена с деца. Хубаво им било заедно, наясно били с това, което се случва... Еми не мога да го приема това, наистина не мога.
Първо не разбирам какво привлича такива млади момчета в 15 години по-възрастна жена - чисто физически, тя със сигурност не изглежда като 18 годишна мацка, раждала е деца - фигурата малко или много не е същата, кожата се поотпуска, особено бедрата, корема и гърдите, които по принцип се смятат за секси части от женското тяло, но при 35 годишна жена в тях няма нищо секси и привлекателно.
Второ разликата в годините - аз съм на 18 и ме отвращава идеята да бъда с някой над 25, камо ли нагоре. Може би това са мои предразсъдъци (7 години разлика) , но да приемем, че според зависи от хората може да се каже, че 10 години разлика е лимита.
Мислиш ли как може би (ако ''потръгне'') ще се налижи да я запознаеш с компанията си, не дай боже с майка си - че те двечките може да са си първи приятелки, направо сестри.

В твоя случай зарежи всичко докато можеш. 1во познавате се от интернет и дори не сте си чували гласовете все още, доколкото разбрах. 2ро не сте се виждали. 3то тя отсега иска от теб да вземеш книжка, за да пропътуваш 400 км заради нея - прочети си поста и ми кажи как ти звучи.

taranka
04-14-2013, 08:05
дойде ми малко ум в главата като се замислих изобщо повече няма да и пиша където и да е .... :X

notlike
04-14-2013, 09:26
Вие сте масово социално програмирани....казвате на хората "Бъди себе си", а не виждате как изглеждате с жалките си предразсъдъци. Човекът иска мнение, а не да го настъпвате с мнения от сорта на "Ти добре ли си", "Мозък имаш ли" и прочие.
taranka, виж си ЛС

P.S. Сори за грубия език, дами, но аз винаги казвам това, което мисля. Живи и здрави!

taranka
04-14-2013, 11:51
да искам мнение !!

taranka
04-14-2013, 11:53
На 31 е и не е раждала дори няма и приятел

xXxPETYAxXx
04-14-2013, 12:46
Човек, за мен е смешно, че дори не сте се виждали на живо, а ми говорите за чувства?! То, такъв тип "интернет връзка" е смешна дори за някое 17-годишно момиче, какво остава за жена на 31?! И ти вярваш на тея глупости? Възможно е дори да не е жена, а някой фейк профил.
Тая логика, че на 31 години една жена вече не е секси - пълни глупости. Има много секси мадами дори и над тази възраст, обаче тая щом си търси тъпкача онлайн - или не е в ред умствено/психически, или е несъществуваща. Все пак, ако изглежда добре, ще ѝ е доста лесно да си намери млада мръвка от нейния град - доста момчета биха се навили на секс със жена на тази възраст. Обаче, човек изразяващ чувства в нета - айде молим ти се...