PDA

View Full Version : Да я потърся ли отново



Torpedoto22
04-14-2013, 11:39
Нека да разкажа и моята история.Преди 4-5 години когато още бях ученик се запознах с едно момиче чрез един форум.В продължение на година-две си пишехме супер много, като в течение на времето и при двама ни се зародиха чувства един към друг.Проблема бе че бяхме от двата края на България а когато си ученик това е огромен проблем.Видяхме се 3-4 пъти но само толкова, беше ясно че докато завършим нищо не може да стане.А истината бе че тя е най-интелигентното и готино момиче което познавам.Може да се каже че още тогава бе супер завършена личност и знаеше какво точно иска и как да го постигне.
Впоследствие и двама ни ни приеха в София но вече не общувахме така интензивно и не се търсехме но все пак пишехме от време на време.Но ноември месец я засякох веднъж и си говорихме 10-15 минути като каза да се види.Обадих й се разбрахме се да се видим, но тя се разболя точно когато трябваше да се видим и каза че ще ми се обади да се видим някой друг път.За съжаление дотам останаха нещата.Писали сме си още 2-3 пъти оттогава но за среща не сме говорили.Та сега се чудя дали да я поканя и съответно как-да й пиша и да я поканя или директно да й се обадя с покана и съответно максимално бързо ли да я потърся.

Amore-Mio*
04-14-2013, 13:12
Остави я тя да те потърси, според мен.

DesireToFire
04-14-2013, 18:21
Пиши и просто да се видите, не е нужно да е някаква покана за среща, просто "Излиза ли ти се?" или нещо от сорта. Няма за какво да си губиш времето да чакаш тя да те търси, като може тя да чака същото. Познавате се, близки сте, нищо не рискуваш според мен.

r0073x
04-14-2013, 18:36
Потърси я ти, но почти 100% си friendzone-над много грубо ;)
Ако тя имаше интерес, щеше да избие кочината да те търси или поне щеше да спази обещанието си след оздравяването ;)

fenastz
04-14-2013, 18:58
Не

Torpedoto22
04-14-2013, 20:20
Хубаво е да се аргументирате и да отговаряте с повече от 1-2 думи.

IseeDEADbodies
04-14-2013, 20:45
не.

MarkKnight
04-14-2013, 22:09
Остави я тя да те потърси, според мен.
хааха ако чакаш жена да те потърси си тотален пътник..

IseeDEADbodies
04-14-2013, 23:23
Може да почне "сухите тренировки", чакайки тя да му звънне, лол !

fenastz
04-16-2013, 18:37
Хубаво е да се аргументирате и да отговаряте с повече от 1-2 думи.

Въпросът е конкретен, отговорът е очевиден, аргументация не е нужна.

F4ence
04-16-2013, 18:54
Докато си пишете я питай дали е свободна да се видите. Може да се притеснява, защото си има гадже, или наистина е болна или има други важни задачи. Тя няма да те пита или звънне. Действай ти. Ако ти откаже и след 2-рото или третото питане, просто няма смисъл да продължаваш и твоята компания не и е приятна. Може да се притеснява, че ти имаш някакви очаквания,каквито всъщност имаш де, а тя да няма такива сериозни намерения. Все пак тя си има живот и може да не иска да се намесваш много в него.
Успех!

ivcheto0o
04-17-2013, 11:29
Пиши и просто да се видите, не е нужно да е някаква покана за среща, просто "Излиза ли ти се?" или нещо от сорта. Няма за какво да си губиш времето да чакаш тя да те търси, като може тя да чака същото. Познавате се, близки сте, нищо не рискуваш според мен.

Съгласна съм.