PDA

View Full Version : Не ми стана ... Реве ми се!



rivaldo92
04-14-2013, 16:00
Здравейте приятели,искам да ви споделя моя проблем,просто ми идва да се самоубия
Имам си сериозна приятелка,която наистина много обичам.. 2 пъти пробвахме да го направим.....бил съм с други преди това не съм имал проблеми (не съм правил секс от близо година),с нея някак си не знам какво става,перфектна е! тяло,лице,мръсница е.. преди 4 дни бяхме в нас,(преди това бях маструбирал) изпихме 1 голяма бира,натискахме се 2 часа.. търкаше ми се,моя приятел стана няколко пъти,когато обаче стигнахме до акта, заспа и не искаше да стане..лизах я 10-15 минути,с пръст и тн.. той спи.Дали е било от бирата? от това,че ми стана 10 пъти сигурно докато започнем акта... не знам.(Само да кажа,че тя е правила само с един секс и пак преди година,и малко не е навътре в нещата и трябваше аз да и казвам какво да прави)Днес решихме да опитаме пак,викнах я в нас, ( преди това маструбирах.. явно трябва да не го правя повече,ерекцията си ми е на 100% и имах проблем с кондомите,от тях ми спадаше,но днес си сложих и всичко беше ок,седеше си в ерекция.. зарадвах се.) И какво става,идва в нас,започнахме играта.. стана ми,но 1 минута разконцентрация и ми спадна..... просто все 1 някой ме прониза в сърцето,видях,че и на нея й стана неудобно и ми каза,спокойно явно няма да стане днес,ще пробваме другия път......... е какво другия път на мен ми писна,не знам вече какво да правя,уж ме обича,нямало проблем,да не го мисля ...... няма как да не го мисля,сигурен съм го казва от съжаление......много държа на нея,никога не съм имал такива чувства към друга и не искам да я загубя заради нещо,което според мен с времето ще се оправи и ще имаме страхотна връзка,моля Ви,дайте ми съвет ако можете , да прибегна ли към някакви стимулиращи ерекцията хапчета и тн,как да спра да мисля за това,че няма да ми стане..защото след тези 2 пъти няма как да спра да го мисля ........

iShomby
04-14-2013, 16:15
http://cdn.memegenerator.net/instances/250x250/36755695.jpg

Fisherman
04-14-2013, 16:31
Натискали сте се 2 часа,разбира се че чепа ти ще умре не може да държиш ерекция вечно

TheBobqk
04-14-2013, 16:35
Не мастурбирай преди да правиш секс. Отпуснете се.
Ако си важен за нея няма да те зареже, защото е станал някакъв гаф. Не мисля, че го е казала от съжаление, какво очакваш да ти каже?

rivaldo92
04-14-2013, 16:42
Днес не се натискахме 2 часа,и пак същата работа.. просто докато се натискахме и в главата ми се въртеше миналия път,ами според мен го казва,колкото да не ми е гадно.. каза ми,че заради такова нещо не би ме зарязала ..да забрвая какво е станало и ще пробваме друг път, но мисля да си взема нещо за ерекция,да пиина нещо преди това и да се отпусна и да добия самочувствие,много съм объркан,просто не мога да я погледна в очите като че ли вече... и мисля,другия път като ще опитваме да е вечер.. да си легнем и тн,сега на светло някак си .. ох не знам вече ;//

marilyn
04-14-2013, 16:52
Не се натискайте по 2 часа... и се успокой. Щом има чувства към теб, няма да те зареже заради тоя гаф. Случва се на всеки мъж. Не го мисли от тук нататък, не си мисли "оф ще се изложа"...

TheBobqk
04-14-2013, 16:57
Втория път си си виновен сам. Мислиш си за предния път и се осираш.
И не ми е ясно как може да се натискате 2 часа? На мен би ми омръзнало.
И все пак не ми изглежда момичето да те лъже, не си набивай филми.

rivaldo92
04-14-2013, 17:01
Ами.. как.. натискаме се , стане ми и ми каже.. " ох , не.. и ми се дърпа, не мога на светло.. не знам си какво" и той ми спадне..... като и кажа,хубаво.. тя ми прави физиономии един вид,нарочно ми казва не мога за да я карам на сила,явно и харесва,а знам,че го иска страшно много .. може би наистина трябва да го пробваме вечер за да се отпусне и тя ... понеже така аз и казвам какво да прави как да застане и тн, и то отиде вече...

mlakniwe
04-14-2013, 17:10
Сигурен начин за надървяне вкарай си нещо в дупката на оная работа ама тънкичко/по-тънко от химикал/ и веднага щи стане ама
http://en.wikipedia.org/wiki/Urethral_sounding

elle_123
04-14-2013, 17:12
Не мастурбирай преди да правиш секс.

:) :)

Fisherman
04-14-2013, 17:32
Сигурен начин за надървяне вкарай си нещо в дупката на оная работа ама тънкичко/по-тънко от химикал/ и веднага щи стане ама
http://en.wikipedia.org/wiki/Urethral_sounding

ти луд ли си ве,лице

искаш да получи уретрит

rivaldo92
04-14-2013, 17:42
А ако взема Левитра.. знам,че съм на 20 и не е много добре на тези години,просто искам малко да добия самочувствие 1 2 пъти да приема , лошо ли е?

chushkopek
04-14-2013, 17:44
Мани ги тия хапчета, отпусни се, НЕ МИСЛИ за това и мамкаму не се натискайте по 2 часа...казвам ти няма шанс тогава.

Fisherman
04-14-2013, 17:47
А ако взема Левитра.. знам,че съм на 20 и не е много добре на тези години,просто искам малко да добия самочувствие 1 2 пъти да приема , лошо ли е?

баце не знам,още не съм си зел фармакологията

fenastz
04-14-2013, 19:02
Мани ги тия хапчета бе, тип. Вземи се в ръце - усамотете се, пийни колкото да не мислиш много и си го надърви сам, като стане я накарай да ти лапа и ти я възбуждай с пръсти, като се подмокри го вкарай и си готов.

И не реви по дяволите, на всеки се случва, и аз съм бил така, а сега нямам затруднения

IseeDEADbodies
04-14-2013, 20:42
тл;др. 49584093 реда обяснения за т'ва, че не ти е станала пишльонката... Ми, брат, случва се и най-добрите, аххаха. Ай лягай си.

weezy.
04-14-2013, 21:26
Какво ви става на вас бе .. на мене не може да ми падне, а на теб не може да ти стане :D

anonymous908491
04-14-2013, 21:52
Тумор на мозъка сигурно имаш, отиди на лекар, за да те лекуват навреме.

skok
04-14-2013, 22:48
Случва се. Прекалено навътре го приемаш и тва ще е причината и следващия път да се случи, така че просто спокойно

sineokia
04-15-2013, 20:06
Според мене се притесняваш, дали защото имаш чувства и не искаш да се прецакат нещата, дали защото мацката няма опит, няма значение ...Недей да мастурбираш преди да дойде у вас, даже ако трябва не си посягай два три дена преди това...
В крайна сметка, ако все още проблема продължава, нищо не ти пречи за първия ви път, да си вземеш една Виагра... няма нищо срамно, пък и така няма да го мислиш и ще придобиеш увереност... Познавам много момчета които винаги като го правят за пръв път с някоя мацка, взимат една Виагричка за кураж :D:D:D

HollyGolightly
04-16-2013, 17:32
Другият път мастурбирай няколко пъти преди да се видите и някакъв по-силен алкохол си вземи, та да може нито веднъж да не ти стане :?

baby_baby
12-03-2013, 12:10
Успокой се просто като се притесняваш нормално да имаш проблем

thedentist
12-09-2013, 15:02
Виж,проблема е в притеснението,когато сме притеснени се отделя адреналин,който прави така,че кръвта да се насочва към мозъка,и той не се насочва към мъжкия полов член,лекарствата могат да помогнат да не позволят това да стане,в случая има лекарства,които съдържат виагра(еротон 100мг,което струва 8-11 лева,ако не изглеждаш много малък ще ти го дадат без рецепта,в смисъл ако в първата аптека откажат,във втората няма да откажат

SecondLife
12-09-2013, 20:31
и при мен се е случвало кажи и тя да направи нещо по въпроса с мъника :D щото жената като го барне друго нещо си е :D

funkey
12-09-2013, 21:35
Ти си ебахти и глОпака.Спри да лъскаш и се дръж сериозно,колкото издържиш толкова,не да си прайш експерименти като си набиеш чикията после да не можеш да го задържиш и да се чудиш "ЗАЩО" РОФЛ

nerazbranoZLO
12-26-2013, 19:50
Foreplay-a не трябва да е много дълъг, защото изтощава;
докато я стимулираш, помогни си малко с ръце;
Ако е полуготов, пробвай да я tease-ваш с главичката по- и около- отвора и клитора.
Пробвай, не би трябвало да е проблем.