PDA

View Full Version : Откраднат най-добър приятел



hawk999
04-15-2013, 07:34
Искам да ви попитам как да си върна приятеля. Ето какъв е случая:
С най-добрият ми приятел се познаваме от 7 години. Винаги във всичко сме били заедно. Но миналата седмица отидох на училище и той се закачаше и смееше с един друг от моя клас. От тогава той започна да излиза навсякъде с него, а мен ме остави. Вече не ми обръща никакво внимание. Моля ви за съвед как да си върна приятеля!

Marrssi
04-15-2013, 09:57
Ходи с тях...

TrollFaace
04-15-2013, 10:04
Помислих че са ти откраднали кучето

Amore-Mio*
04-15-2013, 10:46
"Откраднат" ?
Я, се осъзнай. Той нито е твоя собственост, нито е предмет, че да бъде откраднат. Той е човек, който може да мисли и решава какво да прави, и с кого да си излиза - не виждам какъв е проблема. Това, че ти го приемаш за най-добър приятел, не означава, че той трябва непрекъснато да е с теб.

Но все пак, щом това ти е такъв проблем - сядаш и говориш с него, и си изяснявате отношенията.

magneticfields
04-16-2013, 15:20
Щом те е зарязал, значи не ти е приятел. И заглавието ти в случая е неуместно. Не съществува животно като "откраднат най-добър приятел".

Romero :}
04-16-2013, 16:25
Помислих си, че говориш за животно :lol:

Иначе говори с него, нищо че не вярвам да си на повече от 12-13 години, за да се тревожиш за такива неща, всеки човек прави каквото си иска, най-вероятно си му омръзнал/а