PDA

View Full Version : секс за първи път



BItchezz
04-15-2013, 13:08
Zdraveite , znam che tazi tema e publikuvana pone 1 000 000 .. no ako moje suvet.
Minalata vecher s priyatelyat mi stignahme do temata purviyat ni put.Az malko se stresnah
zashtoto si nyamam i na predstava kakvo da pravya .. absolutno nisht tryabva li da piya
nyakakvi protivozachatachni predi ili sled kato stane tova ........ shte sum mng blagodarna
ako mi dadete nyakoi suvet :)

3oPuTy
04-15-2013, 13:27
1.Темата ти не е за тук ... Има цял раздел "Секс".
2.Пиши на кирилица!
3.Противозачатъчните не са смучещи бонбонки,които можеш да вземаш когато ти скимне!Не случайно са лекарства и се предписват след консултация със специалист.

portokalka1994
04-15-2013, 15:04
Съжалявам, че ще съм груба, но на колко си години, за да задаваш този въпрос? Първият път трябва да е след като придобиеш някакви елементарни /поне/ познания по темата, които виждам, че ти нямаш.
Използвайте презервативи и я карайте внимателно :) Накрая проверете презерватива дали не се е скъсал/спукал. Противозачатъчни се пият месец, за да имат ефект и то редовно - всеки ден по почти едно и също време, но те се предписват от специалист. Ако стане гаф, можеш да пиеш хапче за спешна контрацепция - Ескапел /цена 30-35лв/. Най-добре прочети това онова преди да се хвърлиш по течението ;)

BaffaLsc
04-15-2013, 15:14
Познавам жени, на които от противозачатъчни, са им се образували язви.

Kyisi
04-15-2013, 15:25
Нито противозачатъчните, нито контрацептивите са БОНБОНКИ. Не ги пий ейтака. Използвай надежден презерватив, ако има правилно сложен презерватив = няма да има и гаф. Следователно няма нужда от хапчета, които ще навредят на организма ти. Ако стане гафа и сте сигурни ( би трябвало момчето да ти каже, че е свършил в теб ), тогава пий ,,Ескапел''. Прочети страничните ефекти, за да няма после теми като : ,, Пих едно хапче и сега повръщам. '' Успех. :)

BItchezz
04-15-2013, 20:00
Мерси все пак :)

Cucko0
04-15-2013, 21:38
Грешен раздел .