PDA

View Full Version : Татуировка



Your Dream
04-15-2013, 15:44
Първо се извинявам ако има пусната такава тема.Така, от доста време имам желание да си направя татус, но все не събирам смелост, а и парички.Но сега май съм решила и наесен ще се сдобия с един.Въпросите ми са няколко.
1.Можете ли да ми препоръчате студио във Варна, защото съм много боса по тази тема, а искам да е при професионалист, за да не си докарам беля.
2.Искам да бъде на гръбначния стълб, но чух много противоречиви мнения - някои казват че ги боли много, други казват че точно там не боли, та бихте ли ми казали вие ако имате татус на гръбнака боли ли или не.Знам че е строго индивидуално, аз попринцип търпя на болка, но ми се ще да посъбера още малко мнения :)
3.И последния ми въпрос е дали знаете горе долу колко пари ще ми струва.Аз искам да е по гръбнака, да започва от основата на гърба и някъде до кръста може би ще стигне, защото текста е дълъг, а и е на латиница (не знам дали има значение езика за цената).
Благодаря предварително на тези които ще ми помогнат :)

DoubleDMG
04-15-2013, 16:07
Всяка малка пикла иска статус,за да си направи статус. Абре, вие не разбрахте ли че т'ва е жалко и смешно? Kiddos

Your Dream
04-15-2013, 16:15
Заглавието на темата не е "Дали да си направя татуировка", за да си даваш "компетентното" мнение!Не съм на 15, не искам да си правя татус, защото е модерно, а защото има смисъл за мен това което ще пише върху тялото ми, мислила съм го дълго и съм го решила.Обърнах се към хората тук, за информация, а не за да ми обяснявате каква съм. :)

Amore-Mio*
04-15-2013, 16:36
Болката си е индивидуална. Някои ги боли - други не.
За студио - не съм от Варна, но "На тъмно" би ти свършила работа, мисля.

Your Dream
04-15-2013, 17:14
Много ти благодаря :)

kyka1
04-15-2013, 17:51
Препоръчвам ти във Варна Магнолия във Владиславово страхотни хора и професионалисти :) http://www.magnolia-spa.com/bg/tattoo.php

dread88
04-15-2013, 18:25
Препоръчвам ти във Варна Магнолия във Владиславово страхотни хора и професионалисти :) http://www.magnolia-spa.com/bg/tattoo.php

Ако тея татуси от линка са техни,по-добре недей ходи там.... и тва е спа център бе човек,луди ли сте да се татуирате в спа центрове,цени високи качество никво.... толкова добри татуисти има вие по такива места ходите

Tyler The Creator
04-15-2013, 20:41
Наистина са ного грозни тея братле, ебахти миризливите татуси...

xoxi
04-16-2013, 05:37
На по-твърдите места боли повече, но ако търпиш на болка, няма защо да се притесняваш от това. Не е болка за умиране, търпи се.
Студио не мога да ти препоръчам, но се порови из форумите и сайтовете. Много татуисти пускат работите си онлайн и можеш да си харесаш някой. Най-вероятно ще ти излезе над 100лв. Началната цена на много места е между 50-80, като става на въпрос за малки татуировки.

Your Dream
04-16-2013, 20:28
Благодаря много, хохi :)))

yamaha436
04-16-2013, 21:45
Аз ти предлагам да отидеш до най близкият магазин за хранителни стоки и да кажеш - Една дъвка с татуировка моля! Ако не ти харесва след това я изтъркай и тя сама ще падне. Успех :)

nosferatu23
04-20-2013, 03:54
Първо се извинявам ако има пусната такава тема.Така, от доста време имам желание да си направя татус, но все не събирам смелост, а и парички.Но сега май съм решила и наесен ще се сдобия с един.Въпросите ми са няколко.
1.Можете ли да ми препоръчате студио във Варна, защото съм много боса по тази тема, а искам да е при професионалист, за да не си докарам беля.
2.Искам да бъде на гръбначния стълб, но чух много противоречиви мнения - някои казват че ги боли много, други казват че точно там не боли, та бихте ли ми казали вие ако имате татус на гръбнака боли ли или не.Знам че е строго индивидуално, аз попринцип търпя на болка, но ми се ще да посъбера още малко мнения :)
3.И последния ми въпрос е дали знаете горе долу колко пари ще ми струва.Аз искам да е по гръбнака, да започва от основата на гърба и някъде до кръста може би ще стигне, защото текста е дълъг, а и е на латиница (не знам дали има значение езика за цената).
Благодаря предварително на тези които ще ми помогнат :)
https://www.facebook.com/pages/Tattoo-Skull/110309569036732

тия момчета много свястно работят гарантирам сега ще си правя още няколко броя при тях
за болката , да боли, зависи от местото, но ще издържиш ако отидеш с позитивна нагласа за крайния ефект, иначе ако трепериш от страх все едно ще си на заколение по добре се откажи няма да е приятно изживяване ;)
според мен най гадното е сърбежа след татуировката и лющенето

Josefinne
04-20-2013, 10:25
Аз да си кажа, че съм голяма лигла, обаче татуирането не боли толкова, колкото го изкарват. Имам татус на гърба, която минава и през гръбнака ( в горната част на гърба ми е ). Наистина върху костта ме болеше малко повече, но не е някаква болка да ти докара сълзи, да не може да се изтърпи и да ти лази по нервите. Честно казано много по-гадно ми е като започе да ме боли преди менструация. Аз лично просто си се бях проснала по корем, затворих си очите и си мислех за нещо различно. Ако не беше татуистът да ме пита постоянно дали съм добре съвсем щях да се отнеса (не чак да заспя, но в мислите по-скоро). Та... давай смело, ако си сигурна и за мястото, и за вида на татуса.
Иначе и мен ме беше страх и за това предната година си направих един мъничък татус на глезена - видях как да се грижа за него, колко боли, въобще какво е (а и много си го обичам :) ).
За парите - най-добре си е като избереш студиото да идеш да питаш. Едва ли езикът има значение (особено щом не е на някакъв сложен), но сигурно има значение шрифтът, колко сложно е рисуването и т.н. Аз в София дадох 80 лв за малкия (това беше минимум) и около 150 за големия (голям около педя).

vampire_girl_
04-20-2013, 13:18
https://www.facebook.com/vezhdintattoo?fref=ts
Във Варна - това е Човекът!

Your Dream
04-26-2013, 20:55
Много ви благодаря :))