PDA

View Full Version : Търсят си боя яко...



dude99
04-15-2013, 17:54
В нащо даскало наскоро започнаха да ми правят проблем 3и келеменца . От месеци насам като ме видят започват да ме занасят , да ме блъскат , обиждат и понякога ме удрят в корема. Идват ми по 3-4 и седят и ма гледат и след това ме блъскат . Та чудя се какво да правя . Остават 2 месеца до края на даскалото . Ще мога да изтърпя , но тези всеки ден ми се надъхват и то яко . Някви насрани . Дайте съвети кво да ги правя . Да ги мятам ли един по един или да викам приятели и всичките наведнъж. Не си падам по битки , но ми е втръснало от тея , ето днес пак пред даскало ми се правят. Проблема е , че са някви свине , аз съм по - слаб . Тва не ми е проблем , просто ми дайте съвети. Тая тема може да ви се стори тъпа и банална , но просто с тея май оправия няма да има скоро. (angry)

Gret1ty
04-16-2013, 11:14
има ли причина да го правят ??

Ukhtar
04-16-2013, 12:15
Мятай ги насраните келеменца, бре, 99.

Отделен е въпросът защо и как ги търпиш и продължаваш да ги търпиш, след като те блъскат и удрят в корема.

dude99
04-16-2013, 16:18
има ли причина да го правят ??

Няма , щото не ме познават ....

Romero :}
04-16-2013, 16:23
Скачай им :)

Ukhtar
04-16-2013, 18:49
Ако не си измисляш.

Следващия път просто скочи с всичките си възможности и цялата си бързина на най-силния...ако го свалиш, продължаваш с другите. Ако ли не, ще те набият и ще им омръзне да те ебават.

Amore-Mio*
04-17-2013, 10:13
Говориш с родител/учител/директор, обясняваш как стоят нещата и те ще ти намерят решение.
Защото не е нормално, реално и така нататък, да не те познават, пък да те удрят по корема.

FreakM5
04-17-2013, 16:46
Аз ако съм на твоето място, първото което ще направя е:
Да разуча всичките кой къде живее.
Причаквам ги да си приберат
И то се знае какво следва.

Да видим после ще се правят ли пак.

sToyAncHo
04-17-2013, 17:55
Говориш с родител/учител/директор, обясняваш как стоят нещата и те ще ти намерят решение.
Защото не е нормално, реално и така нататък, да не те познават, пък да те удрят по корема.

Възможно най-тъпия съвет (не се обиждай). Родителите ще се мъчат да оправят всичко с приказки и в крайна сметка това ще "държи влага" най-много месец, после пак ще се започне. За учител и директор няма да коментирам, щото на тях им е през малкия пръст на крака кой са ударили, кой са набили. Ако е въпрос да се заяде с тебе е 1ви, ама ако трябва да реши проблем между учениците ще се направи на приятно разсеян и ни чул ни видял. Затова в такива ситуации най-добре събираш още 2 аверчета отивате при тия торби с ла*на и един по един бой, ама да го запомнят. Гледай да не е пред училище примерно, щото там всички сиерджии гледат. Най-добре причаквате ги или си правите някъде среща и до там. И приятелю 2 месеца няма да издържиш повярвай ми! :) После може да се похвалиш какво си направил и как си процедирал.

Gret1ty
04-17-2013, 18:08
Давай и не се замисляй много. Вземи си 2 приятели (пимерно) и някъде извън у-ще си се разбирате по бързата процедура. После няма да те закачат

perry_the_platypus
04-17-2013, 18:32
Давай и не се замисляй много. Вземи си 2 приятели (пимерно) и някъде извън у-ще си се разбирате по бързата процедура. После няма да те закачат

И като "се разберат по бързата процедура" после няма да излети от училището!? Това не е присъщо на набор 99. В този случай подкрепям Amore-Mio*, макар че си зависи и с какъв човек ще говориш. Ако учителят/директорът е човек на място, ще оправи нещата. Впрочем моето мнение, е че мааааалко преувеличаваш, или поне не мога да си представя как те ритат (удрят) и ти стоиш без реакция...

bossbgm
04-18-2013, 08:10
Не ги слушай.НИКОГА АМА НИКОГА обясняване с учители/директори/родители не помага!Най-много да те набият на завършването,за да не ги изгонят.И всички ще те имат за п*тка,щото търсиш помощ от други.Върви с няколко човека,ако ти кажат нещо,вярвай на приятелите си и ги размятай.И аз бях така,ама сега никой не ме закача :) Ама ако си някой бавен и умрял,няма смисъл да си пускаш песнички да се надъхваш и после да те бият до смърт,щото ако удариш,ще ти се начупят пръстчетата!

whitediamond
04-18-2013, 11:14
Даскалите,директорите им дреме на гъза,в това съм се убеждавала хиляди пъти. По никакъв начин няма да ти помогнат.
Викни приятелите си. Покажете им кой е шефът. Но имай в предвид,че и те могат да си викнат приятели и по този начин да се биете и колите на воля. Не казвам,че ще стане така,но не бих се учудила.
Ако нещата много загрубеят може да се обърнеш към полицията. Това е по-скоро краен вариант.
Помни,ако ти не си помогнеш никой друг няма да го направи.

Дано съм била полезна.

New_Teen_Mashine
04-20-2013, 22:37
Братле, успокой се не ги слушай тия, които ти казват да се биеш. Аз съм си патил много от това, че не правех нищо когато ме бутат и ТН, въпреки това не се жалвам сега, защото съм изтъвал побойническият периот след като щяха да ме изключат за това. Не си струва тръпката да го удариш а после родителите ти да се занимават с това. Не оставяй така нещата определено, аз веднъж като бях бутнат в локва проследих 1 от групичката и точно когато влиза в колата при баща си аз се разревах пред негоят баща и знаеш ли после не ме пипна. Просто трябва да е до родителя си или може на родителската среща, родителят му е майката и по-добре с бащата.

102
04-20-2013, 23:23
Страшен съвет.... разреви се. АХхАхАХ.

Auriss
04-20-2013, 23:31
:D:D:D:D:D:D