PDA

View Full Version : Помогнете ми :)



husein1997
04-15-2013, 21:21
Здравейте приятели аз съм на 15 години и се казвам Юсеин искам да ви разкажа какво се случи през последната седмица. Значи един мой много добър приятел ходеше със една моя добра приятелка те не ходеха ,но моята приятелка го обича много. Един ден тя ми каза аз сънувах ,че сме били гаджета и аз почнах да се смея и тя хайде да се пробваме да видим и аз ам ок. Ние се целунахме и аз нещо се влюбих в нея. Днес научи моя приятел и ми се разсърди и незнам как да постъпя. МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ

minchorna
04-16-2013, 08:18
Аз Ние
Ти Вие
Той Те
Тя
то

girlwithblueeyes
04-16-2013, 08:20
Босфор тВ се пренесе и тука :lol:

husein1997
04-16-2013, 11:59
Не е измислица ,а е истина :)

husein1997
04-16-2013, 11:59
minchorna Не те разбрх :)

ameli
04-16-2013, 15:16
Значи един мой много добър приятел ходеше със една моя добра приятелка те не ходеха ,но моята приятелка го обича много.

Последно?!
Хората не се влюбват щото някой им е казал, че ги е сънувал и после са се целунали. Пф.

girlwithblueeyes
04-16-2013, 15:45
Цял сериал си е това твоето .
Да сънувала те е и айде станахте гаджета и после ти си влюбен в нея ?! :lol:

SkiCatA
04-16-2013, 16:48
Мисля, че самия израз "влюбих в нея" e твърде пресилено казано. Съвет - ако наистина ти и добър приятел и не искаш да го изгубиш, тогава по-добре я зарежи. Пак се радвай, че само се е разсърдил, а колкото до твоята постъпка - това е адски подло и недопустимо от твоя страна !!! Като цяло, как може да направиш нещо толкова ............ ПРОТИВНО !!! Никога не бих причинил нещо подобно на приятел !!! И ако имаш някакви надежди с нея - значи си болен мозък! И едва разбрах какво искаш да кажеш с тази тема. И друг съвет - поработи над това да свързваш смислово изреченията, защото обикновено така двусмислено говори човек, който е в шок и още не може да се съвземе, ако разбираш, какво имам предвид.

leadyflame
04-16-2013, 17:28
Какво се врзъвате, па и вие, тролец е

Amore-Mio*
04-16-2013, 17:53
Мисля, че самия израз "влюбих в нея" e твърде пресилено казано. Съвет - ако наистина ти и добър приятел и не искаш да го изгубиш, тогава по-добре я зарежи. Пак се радвай, че само се е разсърдил, а колкото до твоята постъпка - това е адски подло и недопустимо от твоя страна !!! Като цяло, как може да направиш нещо толкова ............ ПРОТИВНО !!! Никога не бих причинил нещо подобно на приятел !!! И ако имаш някакви надежди с нея - значи си болен мозък! И едва разбрах какво искаш да кажеш с тази тема. И друг съвет - поработи над това да свързваш смислово изреченията, защото обикновено така двусмислено говори човек, който е в шок и още не може да се съвземе, ако разбираш, какво имам предвид.

И защо да е постъпил долно, при условие, че приятелят му и момичето не са ходели изобщо?
Друг е въпросът, че е глупаво да тръгнеш с някой просто така, на шега и да вземеш да се влюбиш.

SkiCatA
04-16-2013, 18:05
И защо да е постъпил долно, при условие, че приятелят му и момичето не са ходели изобщо?
Друг е въпросът, че е глупаво да тръгнеш с някой просто така, на шега и да вземеш да се влюбиш. Примерно ако харесваш някой много и най-добрия ти приятел/ка тръгне с нея/него ще кажеш само - еми тя беше първа, се ми е тая ?

HollyGolightly
04-16-2013, 18:23
:lol:


Не те разбрх
то и ние теб така

F4ence
04-16-2013, 19:09
Първо не разбрахме те ходили ли са? Тя обичала ли го е ? С такава странна работа, по-добре я зарежи, лекувай си раните, и се сдобри с приятеля си. А и му се извини,щото явно и той е влюбен в нея. Ама с такава дето ви мъти главите и на двамата ... по-добре и теглете шута. Успех!

husein1997
04-17-2013, 14:08
Не те ходиха но малко :)

Eskapel4o
04-17-2013, 17:05
Значи един мой много добър приятел ходеше със една моя добра приятелка те не ходеха ,


http://s7.postimg.org/yx0ebvhlz/Sponge_Bob_says_fuck_logic_large.jpg (http://postimg.org/image/yx0ebvhlz/)