PDA

View Full Version : Златен талон



s40t4
04-15-2013, 21:18
Имам няколко питания понеже в последните години всяка година всичко менят и незнаеш какво що е. Таа 5 или 7 години бяха последно периода в който,ако нямаш акт можеш да вземеш златен талон? Другото,което ме интересува е как можеш да получиш златен талон, смисъл такъв, ако имаш акт(ове) преди и са минали 5/7 години можеш ли да вземеш такъв талон, а и точките в талона играят ли роля? Днеска спорех ме с едни приятели та всеки различно казва и си държи на теорията и затова правя темата.

granger
04-15-2013, 22:11
6 години е душа, без нарушение,ама съвет - не го прави. Тва,че веднъж ще те спаси от неспиране на стоп или преминаване на червно...няма кой знае какъв ефект. Толкова са разправии,дядо ми 3 пъти се влачи до Пловдив , за да си го изкара и накрая кво...същия кат' стария,ама оранжев :lol:

Stray
04-16-2013, 05:57
6 години е душа, без нарушение,ама съвет - не го прави. Тва,че веднъж ще те спаси от неспиране на стоп или преминаване на червно...няма кой знае какъв ефект. Толкова са разправии,дядо ми 3 пъти се влачи до Пловдив , за да си го изкара и накрая кво...същия кат' стария,ама оранжев :lol:
Важното е че пише, че си "ВОДАЧ НА МПС БЕЗ НАКАЗАНИЯ" с големи букви на него! :lol:

dimitar_ak
04-16-2013, 07:54
Този талон си има предимствата. Не е само за пред КАТ. Съвсем по друг начин гледат на такъв талон, когато поискаш да вземеш кола за тест драйв или под наем.

s40t4
04-16-2013, 08:00
Този талон си има предимствата. Не е само за пред КАТ. Съвсем по друг начин гледат на такъв талон, когато поискаш да вземеш кола за тест драйв или под наем.

Е това вече не го знаех. Иначе знам,че като видят златен талон много се заяждат...

pifiella
04-16-2013, 08:21
Аз както имам книжка,ама нямам кола,мога да си дочакам и 10 златни талона... :D

granger
04-19-2013, 10:48
Нали,Пифи, аз толкова рядко карам , че ... :lol: като нищо.