PDA

View Full Version : За пооо 5-6 дена



Floyd96
04-15-2013, 21:27
Всеки път, влюбвам се безумно много, тръгвам с момичето, след 5 дена ми е писнала, след 2-3 седмици вече я мразя. Объркан съм, знам че съм някъв тъп пубер, ама не мога да си го обясня, как от тва по цял ден и цяла нощ да мисля за някое момиче(не че ми се случва толкова често)стигам до тва за толкова малко време да я намразя...

xoxi
04-15-2013, 21:54
знам че съм някъв тъп пубер, ама не мога да си го обясня

Това е достатъчно ясно обяснение.

xXxPETYAxXx
04-16-2013, 05:34
Чак пък да я намразваш?!

Писва ти след по-малко от седмица - да не би да сте постоянно заедно през този период, а когато не сте заедно да говорите по телефона/интернет?!
То, ако сте заедно през цялото време е нормално да ти омръзне в един момент, и все пак да я намразваш ми се вижда прекалено.
Обяснението е, ако нонстоп общувате, съчетано с грешен потбор. Сиреч, ако познаваш дадено момиче от вчера, и вече сте гаджета, защото си бил "влюбен" във външния ѝ вид и представата за нейната същност/характер/обноски, а в последствие представите ти и реалността мнооого се разминават. Ето защо е добре, да се опознаете достатъчно първо, после да тръгнете.

anonymous708973
04-16-2013, 05:53
Ще задам въпрос, който съм задавала няколко пъти в подобни теми: От Бургас ли си?

Честно, това място е като някакъв мини Чернобил, като стане дума за връзки. С възхищение ти обясняват как някой бил ходил мегамного време с приятелката си... цели 3 месеца о.О

UniCoWN
04-16-2013, 10:10
Влюбен безумно много за 5-6 дена?
За толкова време не се обича. Не се и намразва. Малък си. Ще се научиш.
Спри да си правиш игрички за по седмица.

minchorna
04-16-2013, 10:32
Ще задам въпрос, който съм задавала няколко пъти в подобни теми: От Бургас ли си?

Честно, това място е като някакъв мини Чернобил, като стане дума за връзки. С възхищение ти обясняват как някой бил ходил мегамного време с приятелката си... цели 3 месеца о.О

Ш,алоууу..не така.Клишетата и стереотипите си ги запазете за вас.

Floyd96
04-16-2013, 11:34
Влюбен безумно много за 5-6 дена?
За толкова време не се обича. Не се и намразва. Малък си. Ще се научиш.
Спри да си правиш игрички за по седмица.

Не, просто за 5-6 дена ми писва, иначе преди това мога да мисля за нея нон стоп месеци наред...

И айде преувеличих, не намразвам просто блех..

SHPAIdURmeN
04-16-2013, 15:44
Ш,алоууу..не така.Клишетата и стереотипите си ги запазете за вас.

ахаха :D



Mи пич просто си пубер и това е ;).

fenastz
04-16-2013, 18:32
Щото имаш AD/HD

F4ence
04-16-2013, 19:03
Ем варианта е преди да се разбере, че ще тръгнете изчаквай седмица-две да видиш дали няма да ти писне предварително.... :D :D :D :D :D Или просто не попадаш на правилните мацки, или просто като тръгнете не правите нищо интересно. Ходете на разходки, запознавайте се с нови хора, това може да помогне, намерете си повече теми на разговор, за да ти е интересно. Незнам странно е това.
Как така ти писват, какво точно не ти харесва... какво се променя, като тръгнете. Ако отговорите на тези въпроси не ти помогнат... по - добре вземи да четеш книги или излизай с приятели и не се занимавай с жени, докато не се намери тази която да те разтърси.

Romero :}
04-16-2013, 19:08
Интересно как толкова бързо се намразва даден човек :D

FreeExtazy
04-16-2013, 19:44
Ебаси професорите в тоя форум бате o.o На заплата ли сте, че давате такива професионални мнения? ><

YoUcANNOtiMaGiNe
04-16-2013, 20:52
^Тва е типична черта, заложена у българина. Колкото по-малко знае човек по 1 тема, толкова повече се натяга да изкаже мнение по въпроса.

anonymous708973
04-17-2013, 12:37
Ш,алоууу..не така.Клишетата и стереотипите си ги запазете за вас.

Масово е така, не знам как можеш да го оспориш :д Бая време съм прекарала в Бургас.
Стереотипите са тръгнали от някъде все пак. Не го казвам с лошо, но е факт. Все едно да отречеш, че това е градът на бургаските батки с татуировки и ланци, на масово епилираните мъже, на Адидас и на моста, който всъщност не е мост, ама айде.

Chacho
04-17-2013, 12:39
^Тва е типична черта, заложена у българина.

Българска е, а вънка пърхат медузи.

DisappointedDreamer
04-17-2013, 16:08
Българска е, а вънка пърхат медузи.

pics or it didn't happen