PDA

View Full Version : Да забързаме метаболизма си?И още един въпрос.



BamBamBo
04-16-2013, 07:52
Здравейте,чудех си някоя от вас успявала ли е да "забърза метаболизма" си??
И , ако да,как??
Моля,ако има момичета,които са успели да пишат,а не да ми пишете е така просто ....чела съм доста по темата,хапчета,спорт,ядене на малки порции през 4 часа .....
но не съм чувала до сега реално някой да е успял.

Другият ми въпрос е относно "Флорантрил" - а.
Една приятелка го пие и каза,че е за обезводняване,имате ли някакъв опит с него и има ли смисъл да се пие,аз доста често се подувам,ако го пия бих ли премахнала този проблем?


:)

anonymous708973
04-16-2013, 07:57
Зелен чай :)

minchorna
04-16-2013, 08:02
Не е Флорантрил,а ФУРАНТРИЛ .Ще те обезводни доста и ще те почнеш да ходиш по малка нужда през 10-15 мин.Не ти го препоръчвам в никакъв случай,все пак е лекарство.Ако те обезводни доста можеш да си докараш доста голяма беля на главата.

tonssy
04-16-2013, 10:01
Зелен чай :)

+ много вода, 4-5 хранения с малки порции през деня, повече подправки (канела!, лют червен пипер, кимион и др.), кафе (без захар, разбира се)
Забързването на метаболизма не е мит. Просто се изисква повече време и постоянство от твоя страна, за да може организмът ти да свикне с промените. Не става за 1 седмица.
И само да кажа за зеления чай че трябва да е истински, не някакъв боклук, а и от 1 чаша на ден не очаквай промяна. 3-4-5, ако почнеш да пиеш всеки ден, да.

Hayashi
04-16-2013, 11:53
Чай, чай, чай <3
Аз понякога по цял ден пия чай без изобщо да пия вода.

arsenalllbaby
04-16-2013, 17:44
Аз съм чувала, че и яденето на люто помага.. :)

mimeto_0o0o
04-16-2013, 19:14
Оф моля те не се излагай :д Как ще пиеш такива лекарства? Дядо го пие тва..

fizzyg
04-16-2013, 19:36
Чай, чай, чай <3
Аз понякога по цял ден пия чай без изобщо да пия вода.

То така не е особено добре само на чай..

FuckingFreak
04-17-2013, 05:46
Оф моля те не се излагай :д Как ще пиеш такива лекарства? Дядо го пие тва..

Абсолютно. Ще си прецакате бъбреците, само защото задържате повече вода, което 100% се дължи или на предстоящ МЦ, или е от храната :)

Ou7oFmYhEaD
04-17-2013, 15:30
Днес гледах по ТЛС една мацка, която е тежала 109 кг и смъква 45, каза, че според нея метаболизма не се забързвал с кардио а с вдигане на тежести. Това не знам до колко е вярно, но при правилно хранене, движение и достатъчно вода, няма начин да не се забърза метаболизма, кафето също знам, че помага. Но това не означава, че ще отслабнеш от пиенето му, то е просто добавка към горе изброените, ако пък и го обичаш нищо не ти пречи да изпиваш чашка, две на ден, сутринта може и с малко захар или мед.

dudifrutty
04-18-2013, 12:08
фурантрила се дава на хора с болни бъбреци,а не ей така...да,55 ст е..да,ще се обезводниш..но за кфо?