PDA

View Full Version : Първи път



youmakemewannadiee
04-16-2013, 10:58
От 4 месеца съм с момчето ми. Той е много добър и се отнася с мен както трябва. Харесвам го много и се чувствам готова да го направя с него. Девствена съм, но знам, че ще го направи внимателно така че не се притеснявам толкова много. Имам няколко въпроса, които може да ви се сторят глупави, но не съм запозната. Първо искам да питам в каква поза ще е най.добре като за първи път? Знам, че при всеки е разллично, но ако може някакъв съвет да дадете? Другото, което искам да попитам е понеже тренирам художествена гимнастика от 4 години дали е възможно когато съм правила шпагат или някое съчетание в което трябва повече да се разтегна да съм се отворила? Звучи глупаво, но една приятелка твърди, че при нея точно така е станало. И последния ми въпрос е понеже е ясно, че на момичетата първия път не им е кой знае колко приятно, момчета на вас харесва ли ви когато сте с девствено момиче, за да знам какво да очаквам след това:) Благодаря предварително

koibehaz
04-16-2013, 13:47
Искам също и аз да питам нещо когато правите секс какво точно усещтате ??? (Въпросът е към момчетата и ако може по подробно)може и да има такава тема, но ми се търси.

ledenakrasota
04-16-2013, 14:02
Искам също и аз да питам нещо когато правите секс какво точно усещтате ??? (Въпросът е към момчетата и ако може по подробно)може и да има такава тема, но ми се търси.

Пусни една анкета бУе....

ameli
04-16-2013, 14:19
Мисионерска; възможно е; едва ли на някого му харесва да има уплашено и мрънкащо момиче в ръцете си, така че да не може да си свърши работата като хората.
А за чувството - опитай и ще разбереш ;)

freakydeakymonster
04-16-2013, 15:41
Съмнявам се от шпагат да може да се отвориш.Все пак малко или много би трябвало да усетиш болка..Но най добре ще е ти да си отдолу и да го оставиш той да действа. Успех ти пожелавам,дано ти е приятно :)

Romero :}
04-16-2013, 16:30
Много възможно е сама да си се отворила между другото. (oт гимнастиката)

Поза- пробвайте мисионерска.
Аз лично предпочитам вече "отворени" момичета, защото както казаха по-горе не е много готино да имаш "уплашено и мрънкащо момиче в ръцете си". :D

MarkKnight
04-16-2013, 21:06
докато не ти е влезнал мъжки полов орган там дето трябва си девица..в гимнастиката бухалките ли си ги завирате там,та се притесняваш?

LDR
04-17-2013, 22:14
За първи път мисля, че е най-добре в мисионерската-ти да си отдолу.
Това за художествената гимнастика е възможно, аз също съм ти "колежка" и се опасявам, че при мен се е случило точно така, тъй като при първия си път не усещах болка, нямаше и кръв. Не е фрапиращо, че може да си си разкъсала девствената ципа, дори може да ти е по-спокойно. :)
P.S: Това, че на момичетата първият им път не е приятен не е особено вярно-всеки е индивидуален и има хора, на които им е харесало, точно аз имам 2 приятелки, които останаха супер впечатлени от първия си път.
Хайде късмет и умната!:)