PDA

View Full Version : Проблеми ... харесвам го!



Sweet.Vampire
04-16-2013, 18:27
Здравейте :)
Момиче, на 14 години съм. Имам доста голям проблем! Не съм си имала гадже, досега... но това честно казано не ме притеснява чак толкова много. Проблема ми е следния ...
Харесвам си момче от друг клас.. Той често идва в нашата класна стая, запознахме се дори един път той дойде до мен и започнахме да си говорим, но за игри ...!? Искам да се сближа с него, но просто не знам за какво да говоря.. а когато съм около него просто едвам се държа.
Отгоре на всичко моят най-добър приятел ме харесва и даже казва, че ме обича. Аз го харесвах, но вече не! За малко да станем гаджета, но уви... не стана :] Той само казва на бившата си приятелка, че я обича, а същевременно и мен обича ... :X Затова просто му казах, че няма как да стане тази работа.
Когато харесам момче и след това го "разхаресам", то започва за ме харесва.. и затова не съм имала гадже... колкото и странно да звучи ..
А онова момче дето харесвам, когато си приказвахме мои приятелки ни снимаха и той се обърна.. а аз се засмях, но впоследствие разбрах, че са ме снимали. Дали ме мрази заради това сега?
Извинете ме предварително, за глупавите въпроси :)
П.С.
Благодаря предварително!

F4ence
04-16-2013, 18:40
Добре си направила с "бившия". Такива момчета, по-добре че ги държиш надалеч. Няма нищо лошо в това, че още си нямала гадже, за всичко си има време.
А за този дето сега го харесваш, щом идва и си говорите, значи има интерес. Намерете си общи теми на разговор и прекарвайте повече време заедно, ще разбереш дали го харесваш и дали и той те харесва. Няма за какво да ти се сърди за снимките ти не си виновна, ама се поинтересувай, какъв му е точно интереса и защо често те заговаря и идва в стаята ви, дали е заради теб или заради твои съученици. По добре излезте на разходка извън училище, а не сред всички които да ви коментират и притесняват.
Успех!

zeds
04-17-2013, 15:38
Според мен с "най-добрият ти приятел" нямате никакво бъдеще (няма истинско приятелство между момче и момиче, или единият харесва другия или просто има някаква полза). А за това другото момче, ако често идва при теб и си говорите, то най-вероятно и той те харесва. Просто трябва да се поопознаете още малко и всичко ще се нареди.

Sweet.Vampire
04-17-2013, 16:02
Според мен с "най-добрият ти приятел" нямате никакво бъдеще (няма истинско приятелство между момче и момиче, или единият харесва другия или просто има някаква полза). А за това другото момче, ако често идва при теб и си говорите, то най-вероятно и той те харесва. Просто трябва да се поопознаете още малко и всичко ще се нареди.
Ами той идва при неговите си приятели, но идва всяко междучасие, защото половината от моя клас са били от неговия предишен. Засичаме си погледите доста често, но просто се познаваме от тази учебна година. Почнахме няколко пъти да си говорим, но само за телефони и игри. Вече не знам даже за каква тема да се опитам да го заговоря, ако можете да ми кажете как да се сближа с него :?

zeds
04-18-2013, 10:08
Тема за разговор винаги може да си намерите. Все пак сте в едно училище. Намери го във фейсбука харесай му някоя друга снимка пиши му от време на време, без да досаждаш и така ще се сближите, ще си станете по-близки, ако е печен той вече ще знае че имаш интерес към него. И вече той трябва да действа.

HollyGolightly
04-19-2013, 02:51
След като вече не харесваш най-добрият си приятел, по-добре не се хващай с него.
С този сте си говорили за игри, разпитай го кои харесва и кои играе най-често и можеш да му предложиш да играете двамата някоя в мрежа. От там нататък ще имате повече теми за разговор (предполагам)
И не, не мисля, че те мрази за това, че си се усмихнала или че са ви снимали. А ако те, то тогава не си заслужава въобще да му обръщаш внимание