PDA

View Full Version : Перфектно изправена коса :)



Fanta_orange
04-17-2013, 12:00
Извинявам се ако има подобна публикувана тема ! Искам косата ми да е перфектно права,вие колко време се изправяте и какъв тип ви е косата. Моята е леко начупена и се изправям за 20 минути ,обаче след час,два косата ми се накъдря някакъв съвет да дадете какво да правя . Не слагам лак за коса. Пресата ми е babyliss paris. Благодаря ви предварително

arsenalllbaby
04-17-2013, 13:29
Изправям се всеки път различно. Понякога не искам косата ми да е права като метла, а просто да я позагладя малко, защото е чуплива и от време на време е толкова безформена, че откачам.. Тогава и за 5 минутки се изправям. Ако искам обаче да е супер права, отделям доста време, защото е дългичка. :) Време не мога да кажа точно. Разделям я на пластове и си слагам хийт протектор, изправям и така.. И аз не слагам лак.. Пресата ми е много обикновена и е старичка вече, но си ми върши работа. На мен не ми се начупва бързо, ако се старая.. Може би си я изтощила и затова не приема форма. Изтощената коса по-трудно стои изправена без да се развали.. Маски нещо правиш ли й? Колко често я изправяш?

Fanta_orange
04-19-2013, 20:25
Всеки ден се изправям .Правя маска 3-4 пъти месечно

gone-bad
04-29-2013, 17:11
ходи на фризьор. ще ти я изправят перфектно :)

semity_we
05-27-2013, 15:00
Извинявам се ако има подобна публикувана тема ! Искам косата ми да е перфектно права,вие колко време се изправяте и какъв тип ви е косата. Моята е леко начупена и се изправям за 20 минути ,обаче след час,два косата ми се накъдря някакъв съвет да дадете какво да правя . Не слагам лак за коса. Пресата ми е babyliss paris. Благодаря ви предварително
Аз съм същата,на мен и с лак не ми ставаа :(

JuStElly
05-27-2013, 16:36
Или ти е изтощена косата или ти е дебел и неподатлив косъма.