PDA

View Full Version : моля ви помощ огромна болка!



sharm
04-17-2013, 15:38
Здравейте, преди около час си намазах зърната с йод, но не го махнах веднага, изчаках минути. преди не съм го правила. направих го защото преди известно време леля ми се разболя от рак на гърдата и ме е страх много за това потърсих из нета и пишеше, че това предотвратява, колко е вярно не знам...но сега умирам от болки и не зная какво да правя. моля някой ако знае защо така стана да пише, защото се побърквам!
п.с. момиче съм

mkio
04-17-2013, 16:40
Изгорила си ги с йода! Измий ги веднага и се намажи с някакъв успокояващ крем. Къде ги прочете тези глупости?

mimsssssss
04-17-2013, 17:49
Получила си изгаряне. Мажи се с бепантол, пантогел или нещо от сорта. В най-лошият случай - зехтин. Добре е да посетиш кожен лекар за да не стане по-зле.

п.п. Ако имаше някаква превенция за рака всички щяха да го правят, но уви - рака е коварна и смъртоносна болест. Хваната дори в начален стадий пак не значи 100% шанс. По-добре не пробвай други глупости - утре може да те блъсне пиян шофьор, не може да се застраховаш за всичко, което те очаква.

sharm
04-17-2013, 18:03
Мерси, сега поне знам какво е. Вече спряха да ме болят толкова, само при допир има още лека болка и съм много радостна!

vladyman
04-17-2013, 18:17
Това, че леля ти има рак на гърдата, по никакъв, НИКАКЪВ, начин не значи, че и ти ще го имаш един ден. Яж здравословно, недей да пушиш, недей да пиеш в големи количества, не взимай лекарства когато нямаш нужда, спортувай умерено, недей да работиш професия свързана с дишане на опасни изпарения и вероятността да страдаш от рак ще бъде почти нула, поне докато не остарееш. Тогава вече е божа работа, но на този етап няма какво да се плашиш.