PDA

View Full Version : Какво става със Замунда ?



3x0tik
04-17-2013, 18:34
Хора не можах да схвана сега дали Замунда се премести в Zamunda.se или си остава същото ? Ако вие сте разбрали моля споделете :Д

Auriss
04-17-2013, 18:42
thepiratebay.se

Кво те ебе. :Д

notjustteen
04-17-2013, 18:51
Бившият вече екип на замунда.нет ддос-ват сайта и затова може да нямаш достъп от време на време. Отделно същите тези хора са направили копие на базата данни и вдигат замунда.се

perry_the_platypus
04-17-2013, 18:58
2013-04-17 - Скъпи приятели,
През изминалите дни се случиха много неща. Мнозина от Вас си задават различни въпроси и търсят отговорите им в мрежата. Тук ще разберете истината!
Този сайт беше жертва на ръководството си. Алчността и политическите амбиции на някои хора бяха на път да се възползват от широката аудитория на Zamunda.NET и да превърнат Вас потребителите в заложници на амбициозен политически проект.

След вътрешен преврат, тези нечестиви хора бяха отстранени от ръководството на сайта и правомощията им върху цялата система вече не им принадлежат.
Ние не можем да допуснем свободата на п2п обществото да бъде застрашенa и употребена за популистки политически цели.
Новото ръководство се ангажира да се бори с всички налични ресурси за запазване на независимостта на този сайт, неговото статукво и потребители.

Длъжни сме да ви предупредим, че бившата администрация на Zamunda ще се опита по всякакъв начин да попречи на работата ни и да си възстанови „загубеното“.
Тези хора разполагат с достатъчно пари и контакти за да не се откажат в опитите си да придобият отново контрол върху независимия ресурс на сайта и да продължат да го ползват за личните си цели. Te за нас са "група хакери", които ни заливат с ддос атаки, спам и пробват всевъзможни техники в опитите си да пробият обратно.
Нашата мисия е да не го позволим. Ваше пък е решението кого ще подкрепите.

С уважение: Team Zamunda.NET

thunderstruck5
04-17-2013, 19:06
http://arenabg.ch/ - тук мисля, че е истината.

anonymous908491
04-17-2013, 19:47
2013-04-17 - Скъпи приятели,
През изминалите дни се случиха много неща. Мнозина от Вас си задават различни въпроси и търсят отговорите им в мрежата. Тук ще разберете истината!
Този сайт беше жертва на ръководството си. Алчността и политическите амбиции на някои хора бяха на път да се възползват от широката аудитория на Zamunda.NET и да превърнат Вас потребителите в заложници на амбициозен политически проект.

След вътрешен преврат, тези нечестиви хора бяха отстранени от ръководството на сайта и правомощията им върху цялата система вече не им принадлежат.
Ние не можем да допуснем свободата на п2п обществото да бъде застрашенa и употребена за популистки политически цели.
Новото ръководство се ангажира да се бори с всички налични ресурси за запазване на независимостта на този сайт, неговото статукво и потребители.

Длъжни сме да ви предупредим, че бившата администрация на Zamunda ще се опита по всякакъв начин да попречи на работата ни и да си възстанови „загубеното“.
Тези хора разполагат с достатъчно пари и контакти за да не се откажат в опитите си да придобият отново контрол върху независимия ресурс на сайта и да продължат да го ползват за личните си цели. Te за нас са "група хакери", които ни заливат с ддос атаки, спам и пробват всевъзможни техники в опитите си да пробият обратно.
Нашата мисия е да не го позволим. Ваше пък е решението кого ще подкрепите.

С уважение: Team Zamunda.NET

Как лъжат

Uzerneim
04-18-2013, 11:24
И http://subs.sab.bz/index.php?act=download&attach_id=69674 подкрепя замунда.СЕ. Но пък техния администратор е много разпуснат и може да лъже и той. Все пак абсолютно всеки сайт подкрепя .СЕ, за това май на там ще се запътя и аз.

OoVasKoO
04-18-2013, 12:23
http://arenabg.ch/ - тук мисля, че е истината.
Там не е истината, не се заблуждавай да се логваш в zamunda.se!
Виж това (http://prikachi.com/images.php?images/222/6093222D.png)

Искрено ви препоръчвам да пробвате http://www.rutracker.org
Има много повече торенти от замунда, и му се доверявам много повече, отколкото на пиратския залив.

telephoncho
05-03-2013, 11:10
Аз си тегля от www.zamunda.net, щото има повече сийдъри:D. А колкото до thepiratebay...от там не свалям, щото има много вируси.

granger
05-03-2013, 11:29
Аз си дърпам от /.se иначе и в piratebay ми е айляк и нц- неа вируси.

Lucho
05-03-2013, 12:17
Старата замунда, със стария екип е на новия адрес .SE

"Превратаджиите", хората които изгониха стария екип, които предизвикаха цялата работа в момента се намират на адрес .NET

Естествено, тези от .NET разпращат лъжливи съобщения против .SE.

Но истината си е на Zamunda.SЕ.

Нека хора, които не са наясно с нещата да не коментират и да не се поддават на провокациите.

FreeExtazy
05-03-2013, 16:47
Провокации... ае бегай си лягаш. И двата сайта ги боли оная работа са потребителите. Всичко е за пари. Просто .net си е по-популярен сред масите и к'вото и да правят няма да прехвърлят хората към .Se.
Ползвайте си старата Zamunda. Един крадец е откраднал от друг. Вас това не ви засяга. Дори сега е по-хубава от преди.

CrazyRobot
05-04-2013, 14:04
Откраднаха сайта за крадене на лизензионен контент. хе хе..

OoVasKoO
05-04-2013, 18:17
Откраднаха сайта за крадене на лизензионен контент. хе хе..

Мда бате, крадецът вика: "дръжте крадеца" ...

xXxAngerfisTxXx
05-04-2013, 20:15
мда бате ама секи ден теглиш от там по 100гб

CrazyRobot
05-05-2013, 12:46
Аз че тегля-тегля, ама крадеца да вика дръжте крадеца е вече малко как да кажа.....нагличко...

Auriss
05-05-2013, 14:41
мда бате ама секи ден теглиш от там по 100гб

Аз софта си го тегля от тракер, който и 1 стотинка не взима от цялата работа.

//замунда и арена едно време се държаха от мутри. Сега не знам к'во е положението.

tireheb
05-05-2013, 14:58
става тва, че от сегашната .SE butthurt-ват, че някъв пич им е откраднал сайта, в който те качваха крадени неща
общо взето ми е все тая
и без тва екипът на .SE са пълни педали и преди, когато беше един сайт, се раздаваха банове за пропуснати запетаи и теми в грешен раздел