PDA

View Full Version : /Тема за вниманието



ShtrudeL
04-17-2013, 20:52
- Кога ви липсва?
- Кога е в повече? Кога ви задушава?
- Ако сте били във връзка, в която сте получавали внимание, което отговаря на 'нуждите ви', а след това се разделите и попаднете в друга, в която не получавате същото внимание, или пък обратното - получавате прекалено много и едно от двете не ви харесва.. как процедирате?
- Какво внимание ви е нужно?
- Какво не бихте искали да получавате?
- А какво мислите за 'Той/Тя обръща повече внимание на Гошо/Пешо/Марийка/котката си/приятелите си/компютъра/телевизора/спорта/етц, от колкото на мен..'
- В какво се изразява вашето 'обръщане на внимание' на половинката ви?
- Намирате ли 'досаждането' от рода на звънене доста често/смс-и/искане на единия от партньорите да е постоянно с другия и т.н. за сладко? Или си е наистина досадно?
- По равни дози 'внимание' ли трябва да дават и двамата партньори?
- При какви условия се сърдите, ако не ви обръщат такова?

Ако някой се сети нещо друго, може да си каже.
Скучно ми е.

ShtrudeL
04-18-2013, 13:04
Ама никой не ми обърна внимание на темата.. 8-)

tori
04-18-2013, 13:44
- Кога ви липсва? - Когато не го получавам? о.о Иначе когато съм с него и някой негов приятел и даже не се сеща, че съм там.
- Кога е в повече? Кога ви задушава? - Когато съм ядосана. Наистина мразя да ми се лигави като съм нервна нещо.
- Ако сте били във връзка, в която сте получавали внимание, което отговаря на 'нуждите ви', а след това се разделите и попаднете в друга, в която не получавате същото внимание, или пък обратното - получавате прекалено много и едно от двете не ви харесва.. как процедирате? - Ми никак, не бих била във връзка, в която нещо не ми достига.
- Какво внимание ви е нужно? - Ми малко разговори, малко целувки, гушкания, секс примерно. Дори да ми помогне да почистя и подредя къщата или да седи с мен и да си говорим. Знам ли, зависи от момента.
- Какво не бихте искали да получавате? - Диск на Джъстин Бийбър?
- А какво мислите за 'Той/Тя обръща повече внимание на Гошо/Пешо/Марийка/котката си/приятелите си/компютъра/телевизора/спорта/етц, от колкото на мен..' - Еми кофти ми е ама понякога се случва.
- В какво се изразява вашето 'обръщане на внимание' на половинката ви? - Ами разговарям с него, пиша му разкази/стихотворения и други такива, играя League of legends с него (това става много рядко, защото нямаме много време за игри) и такива малки неща.
- Намирате ли 'досаждането' от рода на звънене доста често/смс-и/искане на единия от партньорите да е постоянно с другия и т.н. за сладко? Или си е наистина досадно? - Ми ние сме малко задушаващи и така нататък, но чак прекалено е малко кофти.
- По равни дози 'внимание' ли трябва да дават и двамата партньори? - Мда, фифти-фифти трябва да са нещата.
- При какви условия се сърдите, ако не ви обръщат такова? - Еми аз съм уморена/ядосана/искам да говоря с него, да го видя, а той няма време. Обаче не се сърдя, понякога стават такива неща.

Chacho
04-18-2013, 13:47
играя League of legends с него

Кога ще късате?

tori
04-18-2013, 13:50
Кога ще късате?
:д Не мисля да е скоро.

Chacho
04-18-2013, 13:52
Деба.

Ако нешу такова... дрънни ми. Ше са науча да готва и пера дотогава. :)

tori
04-18-2013, 13:56
Дуре. ^^ БТВ, към "обръщането на внимание на гаджето" искам да допълня и безропотно изслушване на ВСЯКАКВИ безинтересни работи за компютри, програми, програмиране, кабели, слушалки, жакове, лека атлетика, паркур, ориентиране, хорър игри, други игри. :д

Chacho
04-18-2013, 14:01
Дуре. ^^ БТВ, към "обръщането на внимание на гаджето" искам да допълня и безропотно изслушване на ВСЯКАКВИ безинтересни работи за компютри, програми, програмиране, кабели, слушалки, жакове, лека атлетика, паркур, ориентиране, хорър игри, други игри. :д

Хммм... оттеглям офертата.

ShtrudeL
04-18-2013, 14:06
Мерси за включването. 8-)

Иначе и аз преди време играех ъъ 'Rohan', Diablo и няква друга тъпня 'arua rose' [погледнете в гугъл за какво става въпрос :Д] (по-скоро той я играеше заради мен) с миналото си същество. :3

tori
04-18-2013, 14:16
Хммм... оттеглям офертата.
:д Ами добре, твоя воля. Просто не са ми интересни. Виж, лийг-а ми е ама хич не ме бива, но кабели и слушалки примерно не са по моята част. И - да, засипвам си главата със сол за спама.

Chacho
04-18-2013, 14:20
В Китай решили да увеличат работното време.
-От днес работното време от 8 часа става на 16 часа. И без тън-мън!
Тън Мън станал и си излязал.

Tyler The Creator
04-18-2013, 14:45
Прекалено свободолюбив съм и от много малко се чувствам задушен.

Amore-Mio*
04-18-2013, 15:20
По принцип по-голямото внимание е сладко само в началото на една връзка, когато и двамата не се познават, и е някакво сладко, да. Но след това - става, някак си, прекалено досадно и задушаващо. Имаш чувството, че непрекъснато трябва да си с половинката си или когато излезеш без него, да даваш отчет къде си, с кого си и какво правите. Някак, имам чувството, че ми се отнема свободата по този начин.
Обичам вниманието, само в границите на нормалното.

NomNomNom
04-18-2013, 16:07
- Кога ви липсва? - Не ми липсва, на работа съм в центъра на събитията, на другата работа също, в квартирата преди бях, но като съм изморена дори не ми се проси внимание.
Но много обичам майка ми да ми обръща внимание и да си приказвам в нея.
По принцип и в семейството ми съм пак центъра на събитията.
Заради това никога не ми се налага да търся внимание от половинката, успявам и без него. Не, че не ми е приятно другото де.
- Кога е в повече? Кога ви задушава? - Когато ми се скупчат 3-4 човека на главата и започват да зяпат всичко що правя. Или когато някой мъж, с когото искам просто да спя, започва да ми звъни да ме чуе как съм и да иска да се виждаме повече от веднъж седмично и да правим секс повече от два пъти на нощ.

- Ако сте били във връзка, в която сте получавали внимание, което отговаря на 'нуждите ви', а след това се разделите и попаднете в друга, в която не получавате същото внимание, или пък обратното - получавате прекалено много и едно от двете не ви харесва.. как процедирате? Ако някой ми досажда - режа го.

- Какво внимание ви е нужно? Насочено към емоционалното и психическото ми състояние.

- Какво не бихте искали да получавате? Ами, когато родителите ми започнат по телефона - яла ли си, облечена ли си,внимавай, т.н., започвам да се дразня, досадно ми е.

- А какво мислите за 'Той/Тя обръща повече внимание на Гошо/Пешо/Марийка/котката си/приятелите си/компютъра/телевизора/спорта/етц, от колкото на мен..' Ами, ако съм досадна и скучна разбира се, че ще обръща внимание на друго. Или ако има нужда от друго като цяло.

- В какво се изразява вашето 'обръщане на внимание' на половинката ви?
Мога да му помагам, излушвам, цялата си енергия мога да дам за един човек, въпреки, че съм гаден кариерист.
Ако видя в мъж потенциал, просто съм склонна да си зарежа всичко и да му помагам на него, след което да съм горда с него.

- Намирате ли 'досаждането' от рода на звънене доста често/смс-и/искане на единия от партньорите да е постоянно с другия и т.н. за сладко? Или си е наистина досадно?
Зависи от хората и отношенията. В някои случаи е досадно, в други не.

- По равни дози 'внимание' ли трябва да дават и двамата партньори? Не, всеки има нужда от различно количество.

- При какви условия се сърдите, ако не ви обръщат такова? Само на майка ми се сърдя, като не ме слуша внимателно, докато говоря.

fenkaaa
04-18-2013, 18:09
Кога ви липсва? Когато не е до мен.
- Кога е в повече? Кога ви задушава? И аз като Tori,когато съм ядосана,а той ми се лигави насреща,може би ми идва в повече.
- Ако сте били във връзка, в която сте получавали внимание, което отговаря на 'нуждите ви', а след това се разделите и попаднете в друга, в която не получавате същото внимание, или пък обратното - получавате прекалено много и едно от двете не ви харесва.. как процедирате? Ще бъда с този,с който се чувствам по-добре.
- Какво внимание ви е нужно? Достатъчно,за да не се оплаквам от липса на внимание.
- Какво не бихте искали да получавате? Лоши новини.Всичко друго е поправимо.
- А какво мислите за 'Той/Тя обръща повече внимание на Гошо/Пешо/Марийка/котката си/приятелите си/компютъра/телевизора/спорта/етц, от колкото на мен..' Може да се случи от време на време,но да не става навик.По принцип се получава,когато хората вече не са си интересни толкова един на друг.
- В какво се изразява вашето 'обръщане на внимание' на половинката ви? Ами в нормалните неща.. целувки,прегръдки.. също така прекалено съм загрижена за него понякога,гледам си го като малко бебе,по този начин му показвам,че го обичам и държа на него,а от друга страна и той се чувства приятно.
- Намирате ли 'досаждането' от рода на звънене доста често/смс-и/искане на единия от партньорите да е постоянно с другия и т.н. за сладко? Или си е наистина досадно? Понякога е досадно.Все пак малко или много всеки трябва да обръща внимание поне и няколко пъти в седмицата на личния си живот.. Аз лично прекарвам цялото си време с приятелят ми и ми харесва,но понякога имам нужда да изляза и с приятелите си.За съжаление се случва рядко,откакто съм във връзка,но всеки както си го избере.
- По равни дози 'внимание' ли трябва да дават и двамата партньори? Винаги единият ще дава повече от себе си от другия.
- При какви условия се сърдите, ако не ви обръщат такова? Ами.. например,когато се застои на компютъра :D

ameli
04-18-2013, 18:42
- Кога ви липсва? - когато ми е скучно и се чувствам прозрачна, докато всъщност искам другите да знаят, че съм там

- Кога е в повече? Кога ви задушава? - в повече ми е, когато 20 човека са се втренчили в мен заливайки ме с всевъзможни въпроси; когато не ми е до хора; не ми се говори; не ми се мисли

- Ако сте били във връзка, в която сте получавали внимание, което отговаря на 'нуждите ви', а след това се разделите и попаднете в друга, в която не получавате същото внимание, или пък обратното - получавате прекалено много и едно от двете не ви харесва.. как процедирате? - в началото ще сравнявам, няма как. Знам, че е грешка да кажеш "с еди кой си беше така, с теб не е", но се опитвам да го намекна, така че хем да разбере, хем да не се засегне - ако не стане - чао

- Какво внимание ви е нужно? - малко, не си падам атеншън хор, но достатъчно да се почуствам желана

- Какво не бихте искали да получавате? - неблагодарност

- А какво мислите за 'Той/Тя обръща повече внимание на Гошо/Пешо/Марийка/котката си/приятелите си/компютъра/телевизора/спорта/етц, от колкото на мен..' - случва се, не е приятно, но после задължително ми се реваншират ;д

- В какво се изразява вашето 'обръщане на внимание' на половинката ви? - просто сме заедно, правим всичко, което ни доставя удоволствие, подкрепяме се, помагаме си.. нищо специално като цяло.

- Намирате ли 'досаждането' от рода на звънене доста често/смс-и/искане на единия от партньорите да е постоянно с другия и т.н. за сладко? Или си е наистина досадно? - когато си безкрайно влюбен и ужасно свикнал с 'досаждането' на другия и ти е необходимо - вероятно е сладко. Ако съм с някого, който вече ми е омръзнал, отегчава ме, задушава ме - чао ;д

- По равни дози 'внимание' ли трябва да дават и двамата партньори? - трябва да се съобразяват един с друг

- При какви условия се сърдите, ако не ви обръщат такова? - когато се чувствам наистина пренебрегната, неоценена, нежелана; като искам да бъда чута, а другия е зает или не ме слуша

Mary_Jane_69
04-18-2013, 19:27
- Кога ви липсва?
-когато го няма

- Кога е в повече?
-когато вече ме задушава

-Кога ви задушава?
-когато е в повече

- Ако сте били във връзка, в която сте получавали внимание, което отговаря на 'нуждите ви', а след това се разделите и попаднете в друга, в която не получавате същото внимание, или пък обратното - получавате прекалено много и едно от двете не ви харесва.. как процедирате?
-оставам сама със себе си. по-добре така, отколкото да наранявам и себе си и другия.

- Какво внимание ви е нужно?
-трудно определимо, тъй като искам различното от всеки човек.

- Какво не бихте искали да получавате?
-разбира се, лоши неща. и отхвърляне...дам... това е то.

- А какво мислите за 'Той/Тя обръща повече внимание на Гошо/Пешо/Марийка/котката си/приятелите си/компютъра/телевизора/спорта/етц, от колкото на мен..'
-Всеки трябва и е задължен да има своите си интереси и занимания извън връзката си, тъй като липсват ли - лошо. Но пък границите, откъм `занимания` са крайно индивидуални.

- В какво се изразява вашето 'обръщане на внимание' на половинката ви?
- да не ме пренебрегва, да ми обръща внимание, когато трябва, а следователно, той сам трябва да знае, кога трябва и кога - не. тъй като съм сложен характер, надявам се да си намеря същия сладур, ама с една идея по-чувствителен от мен. : )

- Намирате ли 'досаждането' от рода на звънене доста често/смс-и/искане на единия от партньорите да е постоянно с другия и т.н. за сладко? Или си е наистина досадно?
-зависи как се чувстват и колко време трае това.

- По равни дози 'внимание' ли трябва да дават и двамата партньори?
-сравнително да, но нали е прието че мъжът трябва да обича с 10% отгоре.................

- При какви условия се сърдите, ако не ви обръщат такова?
-трудно е да се каже, но кажи речи, може да се случи по всяко време, а след две минути, да не помня дори за какво е ставало на въпрос. :)

xoxi
04-18-2013, 22:30
Кога ви липсва?
- Когато имам нужда от него, а не го получавам... и когато човекът срещу мен не усеща това.
Кога е в повече? Кога ви задушава?
- Когато човек започне непрекъснато да натрапва себе си в личното ми пространство.
Ако сте били във връзка, в която сте получавали внимание, което отговаря на 'нуждите ви', а след това се разделите и попаднете в друга, в която не получавате същото внимание, или пък обратното - получавате прекалено много и едно от двете не ви харесва.. как процедирате?
- Правя намек за това, ако остане неразбран - казвам в прав текст къде е проблема. Ако няма резултат, такъв човек не ми трябва.
Какво внимание ви е нужно?
- Искрено. Не обичам, когато някой се прави, че ми обръща внимание, само защото няма смелостта да ми каже, че не му се слушат моите глупости. Не бих се обидила. По-обидно ми е замаскираното пренебрегване.
Какво не бихте искали да получавате?
- Не знам, но каквото и да е, няма да ме пита искам ли или не.
А какво мислите за 'Той/Тя обръща повече внимание на Гошо/Пешо/Марийка/котката си/приятелите си/компютъра/телевизора/спорта/етц, от колкото на мен..'
- Нормално е да не получаваме цялото внимание, което човек е способен да даде. Ако понякога сме пренебрегнати, заради хоби, интерес, приятели, лични интереси като цяло, не е проблем. Ако се повтаря системно, значи нещо започва да куца между нас. Или едната страна е изгубила интерес в продължаването на взаимоотношенията или другата страна е станала досадна лепка, пред която дори котката е за предпочитане.
В какво се изразява вашето 'обръщане на внимание' на половинката ви?
- В това, че сме заедно. :D Влагам всичко в тази връзка. Такова внимание нищо/никой друг не е получавал от мен.
Намирате ли 'досаждането' от рода на звънене доста често/смс-и/искане на единия от партньорите да е постоянно с другия и т.н. за сладко? Или си е наистина досадно?
- Сладко? В никакъв случай. Това е едно от най-досадните и дразнещи неща, които са ми се случвали.
По равни дози 'внимание' ли трябва да дават и двамата партньори?
- Не. Всеки трябва да дава толкова, от колкото се нуждае другия.
При какви условия се сърдите, ако не ви обръщат такова?
- Не се сърдя никога. Може да ми стане неприятно, ако например в емоционален за мен момент, няма кой да ми обърне капка внимание, но не бих се сърдила за такова нещо.

feikk
04-18-2013, 22:44
Липсва ми когато не сме се виждали дълго време. Липсва когато имам нужда да споделя не просто с Някой, а с Него. Липсва в хубавите ми моменти, когато ми се иска да е там, а по някаква независеща причина от нас, го няма.
В повече ми е като почне да ми дава тон какво да правя. Почне ли да ми дава акъл прекалено много се изнасям. 8-) Но по никакъв начин не ме задушава. Малко ми рови в личните разговори, но отдаааавна съм го приела, даже ми е по-добре, дори и задушаващо.
Нямам такъв случай все още. Беден брой връзки, първите няколко все с идиоти.
Нужно ми е само да пита как съм. Ако той е имал някакъв проблем задължително помагам с каквото мога и питам кво се е случило след това. Искам само това в замяна. Заинтересованост. Грижа.
Не искам от него да ми звъни по 100 пъти на ден.
Факт, и доста се нервирах преди и му го показвах. Сега гледам да съм по-либерална и се примирявам, че щом момчето иска в даден момент да прекара повече време с еди-си-кой, значи трябва да му уважа решението. По-нататък с лихвите. :D
ООО, грижа, милион жертви, всякакви неща. Много от времето, което трябва да оползотворя за нещо друго, принципно прекарвам с него.
Не е сладко. От началото на връзката ни сме се чували макс три пъти на ден. Никога не съм го разбирала тва. Тотал щета досада.
Според мен, да. Поне аз очаквам поне почти колкото аз давам, иначе го смятам за нечестно, оттам се нервирам и вървя на инат.
Сърдя се само и единствено, когато не си разпределя времето като хората. Изключително много откачам когато не сме виждали от повечко време и въпреки всичко той не се съобразява с мен, а със себе си или някой друг. Независимо нарочно или не. Но тва ми е достатъчно да не говоря с дни. :)))

HollyGolightly
04-19-2013, 02:36
- Кога ви липсва? откакто го няма наоколо, постоянно ми липсва, особено много, когато ходя на някои често посещавани от двама ни места
- Кога е в повече? Кога ви задушава? Не мога да се сетя да съм се чувствала задушена, колкото повече, толкова повече 8-)
- Ако сте били във връзка, в която сте получавали внимание, което отговаря на 'нуждите ви', а след това се разделите и попаднете в друга, в която не получавате същото внимание, или пък обратното - получавате прекалено много и едно от двете не ви харесва.. как процедирате? със сигурност няма да съм много доволна и бих имала разговор с него
- Какво внимание ви е нужно? разговори най-вече, хубавото е, че и двамата много обичаме да говорим
- Какво не бихте искали да получавате?
- А какво мислите за 'Той/Тя обръща повече внимание на Гошо/Пешо/Марийка/котката си/приятелите си/компютъра/телевизора/спорта/етц, от колкото на мен..' За Гошо, Пешо и Марийка, може би бих го повдигнала на въпрос, но телевизор, компютър и спорт, нямам нищо против, тък като това са все неща, които и двамата можем да ги правим. Нямам нищо против да ми се обажда и да ми казва в коя игра да се включа, за да играем двамата.
- В какво се изразява вашето 'обръщане на внимание' на половинката ви? говорим си, споделям му, прекарваме време заедно, готвя му, понякога му помагам да оправи къщата, цветя заедно сме садили в предния двор, гледаме филми строим си градове в Minecraft, бием се в Quake, градим импрерии в Civilization и такива работи 8-)
- Намирате ли 'досаждането' от рода на звънене доста често/смс-и/искане на единия от партньорите да е постоянно с другия и т.н. за сладко? Или си е наистина досадно? Сладко не, но за нас това е нещо напълно нормално, докато си беше тук ако минеха 2 часа без да получа съобщение или обаждане от него и почвах да си мисля, че нещо му се е случило
- По равни дози 'внимание' ли трябва да дават и двамата партньори? Не, понеже всеки се нуждае от различна "доза" внимание
- При какви условия се сърдите, ако не ви обръщат такова? За глупости не се сърдя, но ако знае , че съм болна или нещо от сорта, а той замине да се вижда с "Гошо или Марийка" няма да ми е много приятно

Ако някой се сети нещо друго, може да си каже.
Скучно ми е. И на мен

r0073x
04-19-2013, 05:33
- Кога ви липсва? - Винаги, когато не е край мен (говорим за случаите, в които съм бил обвързан и съм имал силни чувства. В момента съм необвързан)

- Кога е в повече? Кога ви задушава? -Ако се чувствам добре с този човек, трудно ще ми писне. Все ще се измисли нещо, с което да разнообразим ежедневието си :) Щастлив ли съм с дадено момиче, не се чувствам задушен, ако ще нон-стоп да сме заедно, после да си пишем и да се чуваме.

- Ако сте били във връзка, в която сте получавали внимание, което отговаря на 'нуждите ви', а след това се разделите и попаднете в друга, в която не получавате същото внимание, или пък обратното - получавате прекалено много и едно от двете не ви харесва.. как процедирате? - Ако не получавам нужното внимание, ще потърся общи занимания, чрез които с момичето да имаме повече общи време и теми на разговор.

- Какво внимание ви е нужно? - Трудно е да го дефинирам, но въпросът е да се чувствам желан от този човек и да си личи, че наистина съм значин за него.

- Какво не бихте искали да получавате? - Много неща

- А какво мислите за 'Той/Тя обръща повече внимание на Гошо/Пешо/Марийка/котката си/приятелите си/компютъра/телевизора/спорта/етц, от колкото на мен..' - На първо време, ако проявя подобни съмнения, ще се огледам, дали наистина не е така или е просто някаква форма на ревност. Но ако се окажа прав, ще си поговоря сериозно и ако държи повече на времето с човека или вещта, да си лови живота с него и да бяга от мен ;)

- В какво се изразява вашето 'обръщане на внимание' на половинката ви? - Да я накарам да се чувства ок, да ѝ е спокойно, да ѝ помогна с каквото мога в ежедневие/учене и да прекарваме достатъчно време заедно (което включва гушкане, гледане на филми, секс & etc)

- Намирате ли 'досаждането' от рода на звънене доста често/смс-и/искане на единия от партньорите да е постоянно с другия и т.н. за сладко? Или си е наистина досадно? - Ако наистина се обичаме и имаме възможността, за мен е напълно разбираемо ;)

- По равни дози 'внимание' ли трябва да дават и двамата партньори? - Общо-взето :). Дори да не са напълно равни, не става единият да се раздава на 100%, а другия на 10% :)

- При какви условия се сърдите, ако не ви обръщат такова? - Да ми каже, че няма време да се видим, защото иска да гледа сериали, а аз предната нощ съм учил като смахнат, за да ми е свободен следващият ден за нея. Или пък: абе, аз съм изморена и май няма да излизам. И после да се окаже, че е била с приятелки по магазините. Или най-общо: когато разбера, че времето с мен не е кой знае колко значимо с този човек, с когото в момента имам взаимоотношения

cyclops
04-19-2013, 09:46
Кога ви липсва?
Когато е далече от мен.

- Кога е в повече? Кога ви задушава?
Когато ревнува.

- Ако сте били във връзка, в която сте получавали внимание, което отговаря на 'нуждите ви', а след това се разделите и попаднете в друга, в която не получавате същото внимание, или пък обратното - получавате прекалено много и едно от двете не ви харесва.. как процедирате?
Адаптирам се според ситуацията. Но в крайна сметка от тази връзка или ще излезе нещо или не. Не мога да я насиля.

- Какво внимание ви е нужно?
Достатъчно внимание в подходящия момент.

- Какво не бихте искали да получавате?
Ревност, твърде много навлизане в личното ми пространство.

- А какво мислите за 'Той/Тя обръща повече внимание на Гошо/Пешо/Марийка/котката си/приятелите си/компютъра/телевизора/спорта/етц, от колкото на мен..'
Случва се. В този момент явно се нуждае от друго. И на мен ми се случва. Стига да не става ежедневно няма проблем.

- В какво се изразява вашето 'обръщане на внимание' на половинката ви?
Различно. Зависи от ситуацията. Може да сме само двамата и да се отдаваме един на друг. Може да организирам среща навън с приятели. Може да съм до него, но в същия момент да не съм. Т.е. да усети моето присъствие без да се натрапвам, защото има нужда от спокойствие.

- Намирате ли 'досаждането' от рода на звънене доста често/смс-и/искане на единия от партньорите да е постоянно с другия и т.н. за сладко? Или си е наистина досадно?
Ужасно е досадно. Това убива връзката в някакъв момент.

- По равни дози 'внимание' ли трябва да дават и двамата партньори?
Най-добре. Макар и тези равни дози да са по различно време.

- При какви условия се сърдите, ако не ви обръщат такова?
Не се сърдя, но ми става неприятно ако ми е самотно и тъжно и той не ми обърне достатъчно внимание/не го приема на сериозно

Chacho
04-19-2013, 10:10
Радвам се на внимание, но не държа на такова. Обикновено нямам проблеми свързани с вниманието, щото си подбирам девойки, които умеят да разговарят и тушираме проблема предварително.